320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    https://twitter.com/BBCSporf/status/374641686745317377
    Kas keegi suudab mulle ülesse leida teisi sarnaseid pilte/tweete? Kui ma õieti mäletan, siis olen näinud mingid mäki kassas olevat Özili look alike pilti.

    Kommentaar


      Kuskohast oleks võimalik laenutada/osta odavalt naelikuid? Tulemas laupäeval kümnevõistlus ja ainult selle ürituse puhuks ei raatsi suurt investeeringut teha. Või on mõnel Tallinnas elaval foorumlasel number 43 naelikud nurgas vedelemas ja raatsib neid sümboolse tasu (sixpack, 10€ vms.) eest nädalavahetuseks laenata. Äkki saab naeltega sada/paarsada punkti juurde. Eeldatava taseme juures on see juba arvestatav kogus.

      Kommentaar


        kuskohast a league of their owni 8. hooaega saaks?
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
          Kuskohast oleks võimalik laenutada/osta odavalt naelikuid? Tulemas laupäeval kümnevõistlus ja ainult selle ürituse puhuks ei raatsi suurt investeeringut teha. Või on mõnel Tallinnas elaval foorumlasel number 43 naelikud nurgas vedelemas ja raatsib neid sümboolse tasu (sixpack, 10€ vms.) eest nädalavahetuseks laenata. Äkki saab naeltega sada/paarsada punkti juurde. Eeldatava taseme juures on see juba arvestatav kogus.
          Palju teivast hüppad?
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
            Palju teivast hüppad?
            Oleneb teiba pehmusest.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
              Kuskohast oleks võimalik laenutada/osta odavalt naelikuid?
              naelikutega on tegelikult suht sitt lugu, neid naljalt ei leia. Endale sain - omal ajal kui veel noor olin - läbi kohaliku kergejõustikuklubi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                Palju teivast hüppad?
                Loodetavasti rohkem kui kõrgust. Kui ma teaks oma teivashüppe tulemust, siis ma ilmselt tegeleks kergejõustikuga ja siis oleks mul ilmselt naelikud olemas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                  https://twitter.com/BBCSporf/status/374641686745317377
                  Kas keegi suudab mulle ülesse leida teisi sarnaseid pilte/tweete? Kui ma õieti mäletan, siis olen näinud mingid mäki kassas olevat Özili look alike pilti.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Mis on see link, kus saab näha soodsaid viimase pakkumise lende?
                    Paned lähtekoha ja sealt näitab sihtkohtasid.
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      http://www.kayak.com ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Oleneb teiba pehmusest.
                        päris rõve

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Chernobyl Child Vaata postitust
                          päris rõve
                          Lisaks suursaavutustele läheb Nool ajalukku ka sellega, et valis ükskord hüppamiseks liiga pehme teiba.

                          Tunne spordiajalugu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Lisaks suursaavutustele läheb Nool ajalukku ka sellega, et valis ükskord hüppamiseks liiga pehme teiba.

                            Tunne spordiajalugu.
                            Sellega meenub ka lugu aastate tagusest Erki Noole Reval Cupist. Mingi USA neeger, kelle nime ei mäleta enam, tuli võistlema, aga kotitäis teibaid ei jõudnud õigel ajal lennukiga kohale. Heatahtlik Nool oli valmis ameeriklasele mõne enda teiba laenama. Ameeriklane valis välja Noole ülijäiga teiba, millest paraku tema jõud üle ei käinud. Mees sai nulli ja Nool irvitas, et pidanuks ameeriklasele pehmema teiba pihku andma hüppamiseks.

                            Tervitan siinkohal Varrot.

                            Kommentaar


                              Kas kunagi seltsimees Valeri Bukrejev mitte Erki teibaga ei hüpanud, kui see murdus?

                              Kommentaar


                                aitäh, ma sain pisarateni naerda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X