320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Even Vaata postitust
    kas mängija võib eesti meistrivõistlustel jalgpallis mängida kolmes erinevas liigas ühe hooaja jooksul? teises, kolmandas ja neljandas liigas. kas siis esinduses, duublis või duubli duublis.
    Võib küll.

    Kommentaar


      Androidi mure jälle. Need kohad, kus netis video mängija peaks olema, sisaldavad mul ainult musta kasti. Kustutasin, tühjendasin, uninstallisin, installisin, a sama sitt. Keegi teab lahendust pakkuda? Ma siiamaani ei tea, kuidas Costa hattrick välja nägi

      E. never mind, pärast postitust hakkas maagiliselt tööle.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Miks ISISe hukatavad kõik oranžis särgis on?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Miks ISISe hukatavad kõik oranžis särgis on?
          Äkki matkivad islamifanaatikud Guantanamot oma arust?

          Kommentaar


            Algselt postitas shefield
            Soovitage mõnd strateegia mängu stiilis http://en.wikipedia.org/wiki/Command...quer:_Generals ja http://en.wikipedia.org/wiki/Command...0%93_Zero_Hour.

            Nu reaalajas ja suht reaalsete üksuste ja relvastusega mänge.
            World in Conflict

            Kommentaar


              Algselt postitas shefield
              Soovitage mõnd strateegia mängu stiilis http://en.wikipedia.org/wiki/Command...quer:_Generals ja http://en.wikipedia.org/wiki/Command...0%93_Zero_Hour.

              Nu reaalajas ja suht reaalsete üksuste ja relvastusega mänge.
              Company of Heroes kaks osa. Ülihea.
              Algselt postitas Plechazunga
              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

              Hmm, that didn't really work.

              Kommentaar


                Kusagil 90-ndate lõpus ilmus üks eriti hirmus põnevus-salaagendi telefilm. Vist mängis peaosa Dan Põldroos ja tema salaagendinimi oli vist 1182 (ehk nagu filmi peasponsor infotelefon). Oli igatahes rõlge Bondi ripoff ja üleüldse õudne film. Mis selle nimi võis olla?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kusagil 90-ndate lõpus ilmus üks eriti hirmus põnevus-salaagendi telefilm. Vist mängis peaosa Dan Põldroos ja tema salaagendinimi oli vist 1182 (ehk nagu filmi peasponsor infotelefon). Oli igatahes rõlge Bondi ripoff ja üleüldse õudne film. Mis selle nimi võis olla?
                  1188 ehk Madis Mets. Aga sellest vist lõpuks peale piloodi midagi ei tulnudki?

                  Eestlaste filmigrupp veetis nädalapäevad Tuneesias, kus filmiti esimest osa kodumaisest märuliseriaalist. Eesti oma Bondi ehk luureagent Madis Metsa mängib Dan Põldroos.

                  Eesti kõigi aegade esimese märuliseriaali “Kodumaa parim poeg ehk Eriagent 1188” tegijad ootavad kevadet ja soojemat ilma, et võtteid jätkata.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kusagil 90-ndate lõpus ilmus üks eriti hirmus põnevus-salaagendi telefilm. Vist mängis peaosa Dan Põldroos ja tema salaagendinimi oli vist 1182 (ehk nagu filmi peasponsor infotelefon). Oli igatahes rõlge Bondi ripoff ja üleüldse õudne film. Mis selle nimi võis olla?
                    Eestlaste filmigrupp veetis nädalapäevad Tuneesias, kus filmiti esimest osa kodumaisest märuliseriaalist. Eesti oma Bondi ehk luureagent Madis Metsa mängib Dan Põldroos.


                    siin info olemas

                    Kommentaar


                      Autobussijaama lähedal mõni pubi ka on, mis futti näitab? Või mis pubi siin kõige lähemale võiks jääda?
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Seiklusjutte maalt ja merelt, bbq macis tho peaks ka nägema
                        Mia san mia

                        Kommentaar


                          Autobussijaama ja lubja trammipeatuste vahele peaks ka jääma mingi spordibaar, jäi ükspäev jalutades silma, sisse pole astunud.

                          Kommentaar


                            Üsna ära leierdatud küsimus aga kuna siin foorumis leidub igasugu erinevaid huvitava taustaga inimesi, siis küsiks ikka - Kes on Eleonora Berg? Kas mingi üks inimene on selle nime taga või rohkem? Ise olen arvamusel, et selle taga võib olla täitsa mitu inimest ja koos kirjutatakse stsenaariumeid selle nime alt. Kuigi netis liigub ka selline jutt:
                            "Eleonora on tegelikult praguseks 35 aastane mees.. ja meenutab väga Kartuild ja apelsinid peategelast. Nii jutu, huvide kui ka välimuse poolest. Ma ei mõtle, et ta näeb välja nagu naine.. aga kui ta oleks naine, oleks ta päris peategelase moodi.


                            Tumeda peaga mees. Ta kirjuta sselle sarja peale oma naisest lahkuminekut.. see räägib tema enda elust. Tegelaste isiksused on tema enda elust.
                            Sarja aluseks on ta võtnud Jungi psühholoogia õpiku....

                            Miks ta sarjas nii palju saksa-päraseid perekonnanimesid kasutab? Sellepärast, et ta on ise saksa-pärase perekonnanimega ja ta on väga uhke oma päritolu üle.

                            Tema isa ja ema on näitlejad.... ja ta ise töötab ühes suures ettevõttes päris kõrgel kohal. Vabal ajal kirjutab näidendeid, luuletusi ja minu üllatuseks nüüd sain teada, et ka stsenaariume :P
                            Rohkem ma tema kohta ei avalda"

                            Kommentaar


                              Kes on Eleona Berg? Või pean ma oma kultuuritust jälle häbenema?

                              Kommentaar


                                "Pilvede all" see brünett?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X