320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kihlveokontorid siis maksaksid mõlemale mehele tehtud panused välja?

    Kommentaar


      Kusjuures mina ütlekski, et see on Götze värav. Tahtsin korraks isegi sama teemat üles tõsta aga .. ahh.. mõttetu arutelu. Mis puutub seda, et pall oleks ka ilma seljata väravasse läinud, siis ma võin kihla vedada, et väravavaht oleks siis käed ette saanud aga oleks tädil rattad all..
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Kusjuures mina ütlekski, et see on Götze värav. Tahtsin korraks isegi sama teemat üles tõsta aga .. ahh.. mõttetu arutelu. Mis puutub seda, et pall oleks ka ilma seljata väravasse läinud, siis ma võin kihla vedada, et väravavaht oleks siis käed ette saanud aga oleks tädil rattad all..
        See oleks kuskil nurgalipu juures maandunud kui Mario piki selga poleks saanud. Tundus korralik väljapoole vint olevat, SkySportsi stuudio peale mängu arvas ka ,et värav peaks Götze oma olema ja pall oleks ilma tema puuteta raamist välja läinud.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Kas kusagilt värskeid astelpaju marju juba saada on? Noh Balta turult näiteks? Oleks nii mõnisada grammi tarvis.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Kas kusagilt värskeid astelpaju marju juba saada on? Noh Balta turult näiteks? Oleks nii mõnisada grammi tarvis.
            Kana vajab marju?

            P.S. Said selle otsitud kana kunagi?

            Kommentaar


              hahah, ei see kana-projekt pole veel käiku läinud.

              Kommentaar


                kust võib leida Tallinnas sellist legendaarset kella nagu Casio F-91W ? Oleks soov üks selline endale osta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Herr Vaata postitust
                  kust võib leida Tallinnas sellist legendaarset kella nagu Casio F-91W ? Oleks soov üks selline endale osta.
                  Kas Amazonist ei taha tellida?
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    kah variant aga mõtlesin et järsku saab kodumaalt kätte siiski

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Herr Vaata postitust
                      kust võib leida Tallinnas sellist legendaarset kella nagu Casio F-91W ? Oleks soov üks selline endale osta.
                      Balti Jaama turult saab igast kama. Ma ei ole kindel, et seda seal on, aga kui ma midagi sellist otsiks, siis ma läheks kõigepealt sinna.
                      Ja kui seda ka seal ei ole, siis huvitav on seal niiehknaa, et raisku see käik kindlasti ei lähe.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Kas kusagilt värskeid astelpaju marju juba saada on? Noh Balta turult näiteks? Oleks nii mõnisada grammi tarvis.
                        Baltas oli küll.

                        Kommentaar


                          Kas keegi on Uuu'd päriselt oma silmaga näinud?
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Kas meil mõni regulaarne Tallinn-Tartu vahel bussiga sõitev inimene on? Et kui ma täna õhtul tahan minna mingi 20.30 või 21.00 bussiga Tartusse, kas ma pean siis kindlalt pileti ammu ette ostma?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kas meil mõni regulaarne Tallinn-Tartu vahel bussiga sõitev inimene on? Et kui ma täna õhtul tahan minna mingi 20.30 või 21.00 bussiga Tartusse, kas ma pean siis kindlalt pileti ammu ette ostma?
                              Pühapäeva õhtul? Kahtlemata. Bussijaam on ülerahvastatud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                                Kas keegi on Uuu'd päriselt oma silmaga näinud?
                                Isiklikult ei tunne, kuid oma silmaga olen näinud.
                                varupallivarupumpaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X