320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EHITAJATE KOOLITUSKESKUS



    Kas kellegil on kokkupuuteid olnud selle kooliga? Kui jah, siis võiks natuke rääkida nendest

    Kommentaar


      Miks on ETV Premium Liiga ülekanded kõvasti kehvema pildikvaliteediga, kui on EJL ja Postimehe ülekanded?

      Kommentaar


        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
        Miks on ETV Premium Liiga ülekanded kõvasti kehvema pildikvaliteediga, kui on EJL ja Postimehe ülekanded?
        Ma eeldan, et sa vaatad neid ikka sama suurusega ekraani pealt?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          Miks on ETV Premium Liiga ülekanded kõvasti kehvema pildikvaliteediga, kui on EJL ja Postimehe ülekanded?
          Telekast ETVd vaadates tunduvad Eesti jalgpalli väljakud rohelisemana, kui Eurospordist Bundesliga omad.
          ETV ülekanded on palju profesionaalsemad kui EJL ja Postimehe omad, samas Erri spordiportaali omad võib ejl ja postimehe omadega ühte patta panna, aga patt on nuriseda, kuna näeb soojas kodus külmas toimuvaid Premium Liiga mänge.

          Kommentaar


            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
            ETV ülekanded on palju profesionaalsemad kui EJL ja Postimehe omad, samas Erri spordiportaali omad võib ejl ja postimehe omadega ühte patta panna
            Inimressurss on ETV teleülekande ja ülejäänud kolme puhul erinev. Eks sealt see vahe tuleb, ei mujalt.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Inimressurss on ETV teleülekande ja ülejäänud kolme puhul erinev. Eks sealt see vahe tuleb, ei mujalt.
              Kui nüüd need kolm kõrvuti panna siis üks asi mind häirib (välja arvatud Postimees) on netiülekannete puhul kommentaatorid, kellegi sõbrad tuttavad vedama pandud, et ohh proovi ise ka vaata kuidas välja tuleb.

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Ma eeldan, et sa vaatad neid ikka sama suurusega ekraani pealt?
                Olen vaadanud läbi laptopi kui ka 46' televiisori. Postimehe ja EJL pildikvaliteet edestab kõrge kaarega ETV/sport.err ülekannete omi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                  Kui nüüd need kolm kõrvuti panna siis üks asi mind häirib (välja arvatud Postimees) on netiülekannete puhul kommentaatorid, kellegi sõbrad tuttavad vedama pandud, et ohh proovi ise ka vaata kuidas välja tuleb.
                  Noh, ega Postimehes ka nüüd sellele ametipostile mingit avalikku konkurssi ei korraldatud

                  Aga seal on jällegi seesama ressursi küsimus. Liidu ülekannetel on liidu enda inimesed, aga üldiselt on üpris raske leida kedagi, kes oleks ühelt poolt jalgpalliga piisavalt hästi seotud ja sellel alal kodus, teisalt nädalavahetuseti ise mitte hõivatud (need kaks asja juba põhimõtteliselt kipuvad teineteist natuke välistama) ja kolmandaks väga olulise aspektina veel piisavalt hästi jooksva jutuga, et sobiks pulti panna.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Noh, ega Postimehes ka nüüd sellele ametipostile mingit avalikku konkurssi ei korraldatud

                    Aga seal on jällegi seesama ressursi küsimus. Liidu ülekannetel on liidu enda inimesed, aga üldiselt on üpris raske leida kedagi, kes oleks ühelt poolt jalgpalliga piisavalt hästi seotud ja sellel alal kodus, teisalt nädalavahetuseti ise mitte hõivatud (need kaks asja juba põhimõtteliselt kipuvad teineteist natuke välistama) ja kolmandaks väga olulise aspektina veel piisavalt hästi jooksva jutuga, et sobiks pulti panna.
                    Et mitte täiesti teemast välja minna küsin kohe rumala küsimuse:

                    Aga kas te olete plaaninud proovinud ka külalisesinejaid kutsuda eetrisse? Ei mõtle, et Lemsalu-Zelinksi otseülekande kogemustega meest kohe aga seliseid B-klassi staare?

                    Kommentaar


                      Kust saaks osta Eesti koondise särki naistele, S suurust? EIle Viru keskuse Sportlandis polnud igatahes.
                      Seal A Le Coq arena all olevast poest?

                      Edited: selgus, et naistele ei tehta säärast mudelit ning neile peab laste asju ostma. Ehk siis naiste S olla väidetavalt laste L.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Imperial Vaata postitust
                        EHITAJATE KOOLITUSKESKUS



                        Kas kellegil on kokkupuuteid olnud selle kooliga? Kui jah, siis võiks natuke rääkida nendest
                        Kokkupuude selline, et paljud mu kraanajuhid/troppijad/keevitajad on oma paberi sealt saanud. Kuna nad on firma sinna saatnud, siis praktika on alati ettevõttes toimunud, seega seda ei oska kommenteerida, aga teooria osa olevat üsna asjalik.

                        Eks ta "paberi" saamise koht ole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Noh, ega Postimehes ka nüüd sellele ametipostile mingit avalikku konkurssi ei korraldatud

                          Aga seal on jällegi seesama ressursi küsimus. Liidu ülekannetel on liidu enda inimesed, aga üldiselt on üpris raske leida kedagi, kes oleks ühelt poolt jalgpalliga piisavalt hästi seotud ja sellel alal kodus, teisalt nädalavahetuseti ise mitte hõivatud (need kaks asja juba põhimõtteliselt kipuvad teineteist natuke välistama) ja kolmandaks väga olulise aspektina veel piisavalt hästi jooksva jutuga, et sobiks pulti panna.
                          Kas härra Rene Kundla on EJL oma siis? Mu andmetel on ta hoopis Ida-Viru spordiliidu esimees. Koos temaga kommenteerivad tema kaffaanid nagu Kohtla Nõmme RL satsi kapten, mingi tšikk ja oli veel keegi kasuaalne inimene.... Lisaks sellele härra Kundla saades eetriaega hakkab jalgpalli asemel kõnelema Ida-Viru sportlaste saavutustest laskesuusatamises, petanqis jne. Jalgpalliga ta vist väga hästi kursis polnud ning pmst tema ja ta korešite jutt käib sellest et no mis teil külas toimub ka jne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                            Kas härra Rene Kundla on EJL oma siis? Mu andmetel on ta hoopis Ida-Viru spordiliidu esimees. Koos temaga kommenteerivad tema kaffaanid nagu Kohtla Nõmme RL satsi kapten, mingi tšikk ja oli veel keegi kasuaalne inimene.... Lisaks sellele härra Kundla saades eetriaega hakkab jalgpalli asemel kõnelema Ida-Viru sportlaste saavutustest laskesuusatamises, petanqis jne. Jalgpalliga ta vist väga hästi kursis polnud ning pmst tema ja ta korešite jutt käib sellest et no mis teil külas toimub ka jne.
                            * enamasti. Mõte oli, et vastavalt võimalustele. Mis pole sageli kuigi suured.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Ega kellelgi ei ole kogemusi kust saaks tellida väikseid kommipakke (a la Haribo vms degusteerimispakikesed, need väikesed) firma logo disainiga?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                * enamasti. Mõte oli, et vastavalt võimalustele. Mis pole sageli kuigi suured.
                                Hea Vincent, ei tea kas nagu Teie olete ju EJL töötaja, aga mul oleks väga suur palve, et seda Kundlat enam puldi taga ei olnud. Võimatu vaadata tema kommentaari saatel ju! Las parem mets mühiseb või ilma kommentaarita pilt

                                Ette tänades

                                UPD: ETV omad mulle ka ei meeldi - meie korvspets ja sm Voolaid vist üldse ei tea Eesti liigast midagi. Statistikat ei vaata, soccerneti ei loe -värske näide - Smelkov on nende arvates igavene teine olnud. Hmmmm, aga kus ta oli selline olnud? Ok, 17a oli ta back-up ja kui ei eksi siis veel 1 hooaeg, aga ongi kõik. Mehel on kokku 6 hooaega...... fo ETV ja sealsed kommentaatorid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X