320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    viru tänaval on tavaliselt ikka 2-3 putkat lahti. võimalik, et on ka westmanni äris mõned närbukesed.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Kas keegi selgitaks lühidalt tüpoloogia ja taksoloogia erinevust teadusmetodoloogia kontekstis?
      Taksoloogia on asjade nimetamise/identifitseerimise/klassifitseerimise teadus/tehnika.
      Tüpoloogia on süsteem mida kasutatakse asjade gruppidesse panemiseks selle alusel kui sarnased nad on.

      Ma mäletan mul endal oli ka vaja taksoloogia kohta uurida, kuid mitte kuskilt internetist ei leidnud kui Eesti keeles otsida, aga siis pane lihtsalt inglise keeles ja voila!

      Kuid tuletaks meelde, et see on rumalate küsimuste küsimise koht

      Kommentaar


        Ma panen rumala küsimusüleskutse.
        Kas mõni andekas disainer ei võiks teha kiirelt ABC Tissi reklaamplakati, kus ühelpool on väikeste tissidega "ostad ise joogi" ja teisel pool on suurte tissidega "sulle tehakse välja" võrdlused?

        P.S. Fitti on keenjus!
        mõtteid reklaamitööstusele.jpg

        Kommentaar


          Kas Venemaale sõites on igaljuhul seda turismiviisat vaja, ka juhul kui kõigest ühe öö Peterburis viibid?

          Kommentaar


            Algselt postitas delorean Vaata postitust
            Kas Venemaale sõites on igaljuhul seda turismiviisat vaja, ka juhul kui kõigest ühe öö Peterburis viibid?
            Oleneb. Kui tuled laevaga, siis piisab tagasisõidupiletist mu teada. Kui enda autoga, siis on viisat vaja.

            Kommentaar


              Abipalve targemate poole selle seaduse osas https://www.riigiteataja.ee/akt/118032011008

              Kolleeg (18a) alustas septembris õppimist täiskasvanute gümnaasiumi 12. klassis. Algul käis pärast koolipäevi ka tööl, kui siis küsis koolist kooliskäimise tõendi ja enam peale kooli tööle ei lähe.

              Nüüd on aga juhataja marutige. Lärmab, et ta peab pärast kooli ikka tööle tulema, sest muidu ei tule tunde täis. Ütles veel, et selline seadus kehtiks vaid juhul kui töötaja on alaealine. Aga why the fuck see siis täiskasvanute seadus on? Kas ei ole nii, et kui koolitõend toodud, ei olegi enam kohustust tunde täis saada?

              Kommentaar


                Mul ka üks rumal küsimus.
                Tahaks enda emaili kontot mobiili panna sisse (android 4.4) kuid miskipärast ei lase ta mul edasi minna kui meilikonto ning parool on sisestatud.
                Meilikontos on selline märk nagu "-" sees ning kui see eemaldada siis laseks ka edasi minna. On mingit nõksu kuidas sellest jagu saada?

                edit. ok, leidsin viisi kuidas ise seadeid panna ning sellest mööda minna, aga nüüd ei saa serveriga korralikku ühendust

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Mul ka üks rumal küsimus.
                  Tahaks enda emaili kontot mobiili panna sisse (android 4.4) kuid miskipärast ei lase ta mul edasi minna kui meilikonto ning parool on sisestatud.
                  Meilikontos on selline märk nagu "-" sees ning kui see eemaldada siis laseks ka edasi minna. On mingit nõksu kuidas sellest jagu saada?

                  edit. ok, leidsin viisi kuidas ise seadeid panna ning sellest mööda minna, aga nüüd ei saa serveriga korralikku ühendust
                  Mis server on? Seritfikaati pole ehk?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    mis vahet on, kas ostan fifa 15 või fifa 15 ultimate edition xboxile. Millest ma ilma siis jään? Või mis eelised/puudused on st.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zizi Vaata postitust
                      mis vahet on, kas ostan fifa 15 või fifa 15 ultimate edition xboxile. Millest ma ilma siis jään? Või mis eelised/puudused on st.
                      UE:

                      40 FIFA Ultimate Team Gold Packs (1 kuldpakk nädalas)
                      FUT Loan Messi (Saad kohe Messi viieks mänguks)
                      The adidas® All-Star Team
                      The adidas® Predator Boot Collection
                      3 new Celebrations
                      Historic Club Kits

                      Subjektiivne teema tegelt. Kui on plaanis Ultimate Teami kuldadesse raha matma hakata, siis on mõistlik see Ultimate Edition võtta, sest nii saad vähemalt ühe paki nädalas tasuta.

                      Kommentaar


                        Aitäh!

                        Kommentaar


                          Kuidas Windowsphone'il gifid liikuma saaks?

                          Kommentaar


                            Skännisin halbade laulude teema 2x läbi aga ei leidnud ühte blogiposti kuhu oli 2013 vms halvimad Eesti lood kokku kogutud.
                            Oskab keegi hea inimene aidata?
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                              Skännisin halbade laulude teema 2x läbi aga ei leidnud ühte blogiposti kuhu oli 2013 vms halvimad Eesti lood kokku kogutud.
                              Oskab keegi hea inimene aidata?
                              http://r2.err.ee/aastahitt/ajalugureg.php?aasta=2013
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Mul ka üks rumal küsimus.
                                Tahaks enda emaili kontot mobiili panna sisse (android 4.4) kuid miskipärast ei lase ta mul edasi minna kui meilikonto ning parool on sisestatud.
                                Meilikontos on selline märk nagu "-" sees ning kui see eemaldada siis laseks ka edasi minna. On mingit nõksu kuidas sellest jagu saada?

                                edit. ok, leidsin viisi kuidas ise seadeid panna ning sellest mööda minna, aga nüüd ei saa serveriga korralikku ühendust
                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Mis server on? Seritfikaati pole ehk?
                                Ei tea, et sertifikaati tarvis oleks. Arvutis (thunderbirdis) on toimimas ning pandud:
                                IMAP setting
                                server - pod51013.outlook.com
                                Port 993
                                SSL

                                Moblas samad settingud ei tööta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X