320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Ei tea, et sertifikaati tarvis oleks. Arvutis (thunderbirdis) on toimimas ning pandud:
    IMAP setting
    server - pod51013.outlook.com
    Port 993
    SSL

    Moblas samad settingud ei tööta.
    http://windows.microsoft.com/et-ee/w.../outlook/to-go ütleb, et kasuta Outlooki.com rakendust (see vist https://play.google.com/store/apps/d...com.outlook.Z7).

    Või kui spetsappi ei taha kasutada siis:

    Kui te rakendust mingil põhjusel kasutada ei saa, saate siiski Outlook.com-i oma Androidi seadmes häälestada. Toimige järgmiselt.

    -Koputage oma seadmes nuppu Meil, seejärel koputage käsku Lisa konto.
    -Sisestage oma Outlook.com-i meiliaadress ja parool, seejärel koputage Käsitsihäälestus.
    -Küsimuse Mis tüüpi konto see on? juures koputage Exchange.
    - Kui seal on väli Domeen, jätke see tühjaks. Kui seal on väli Kasutajanimi, sisestage oma meiliaadress.
    -Sisestage oma parool.
    -Väljale Serveri nimi sisestage s.outlook.com.
    -Veenduge, et märkeruut Kasuta turvalist ühendust (SSL) on valitud, seejärel koputage Edasi.
    -Valige oma konto suvandid ja koputage Edasi.
    - Häälestuse lõpetamiseks koputage Valmis.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Keegi teab kas Eestist oleks üldse võimalik mingeid taolisi kaste leida?

      Kommentaar


        Kui sobib ka uuem versioon, siis nt Rotermanist Rein Kasela veinitoast. Maksab mingi 10 või alla. Seal Mustamäel (vist?) asuvas ägedas Itaalia söögikohas (Rucola) ning selle juures olevast veinipoest peaks ka saama.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Kui sobib ka uuem versioon, siis nt Rotermanist Rein Kasela veinitoast. Maksab mingi 10 või alla. Seal Mustamäel (vist?) asuvas ägedas Itaalia söögikohas (Rucola) ning selle juures olevast veinipoest peaks ka saama.
          Tänud! Viskan pilgu peale nendele kohtadele. Uuemad sobivad ka hästi. Põhiline lihtsalt, et oleksid kinnised ja mingid kirjad oleksid peal.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Tänud! Viskan pilgu peale nendele kohtadele. Uuemad sobivad ka hästi. Põhiline lihtsalt, et oleksid kinnised ja mingid kirjad oleksid peal.
            Kinnised polnud, kuid kaas antakse kaasa, et võid ise naelutada (Rotermanis vähemalt, sealt ostsin endale ühe).
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Kinnised polnud, kuid kaas antakse kaasa, et võid ise naelutada (Rotermanis vähemalt, sealt ostsin endale ühe).
              Mõtlesin pigem selles mõttes kinnised, et on ikka kasti moodi (mitte selline kartulikasti moodi, kus on liistudel vahed sees külgedel). Aga kui kaas ka veel antakse, siis on eriti chill ja sinna poodi minek ka.

              Kommentaar


                Plaanis on osta koju mängukonsool. Aga mida ma pelada tahaks oleksid mingid fifad, NBA-d jne. Samuti on kindel parameeter see, et saaks ka nö puldita ka mänge mängida (see Wii-style). Ühesõnaga olen täielikult võhik selles küsimuses ning tahaksin abi. Mida ma peaks eelistama, kas PlayStationit või Xboxi ja kui uus mudel peaks olema?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Plaanis on osta koju mängukonsool. Aga mida ma pelada tahaks oleksid mingid fifad, NBA-d jne. Samuti on kindel parameeter see, et saaks ka nö puldita ka mänge mängida (see Wii-style). Ühesõnaga olen täielikult võhik selles küsimuses ning tahaksin abi. Mida ma peaks eelistama, kas PlayStationit või Xboxi ja kui uus mudel peaks olema?
                  Mina ostsin endale eelmiste jõulude aegu PS3-e. Ei maksnud palju, töötab päris kenasti ja FIFA-t saab mängida, NBA-d mängin ise. Puldita mängimise kohta ei oska öelda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Plaanis on osta koju mängukonsool. Aga mida ma pelada tahaks oleksid mingid fifad, NBA-d jne. Samuti on kindel parameeter see, et saaks ka nö puldita ka mänge mängida (see Wii-style). Ühesõnaga olen täielikult võhik selles küsimuses ning tahaksin abi. Mida ma peaks eelistama, kas PlayStationit või Xboxi ja kui uus mudel peaks olema?
                    Kõige parem oleks kui saaksid ise neid mõlemaid enne proovida miski sõbra juures.
                    Minu subjektiivsel arvamusel Xbox360 ja PS3 puldita mängimise võrdluses ei ole küsimustki, xboxil on palju paremad mängud, palju rohkem mänge ning palju mugavam on ka mängida kui ei pea mingit junni käes hoidma. Wii'd ei hakka hindamagi.
                    PS4 Eye+move ja Xbox One Kinect võrdlust otseselt teha ei oska kuna pole mõlemaga mänginud. Eeldaks aga et Kinect on puldita mängus taaskord üle ning sama eeldaks ka üldise häälkäskude vaates. Neil siiski konkreetne ning toimiv süsteem juba eelnevalt olemas samas kui PSil selles vallas väga head süsteemi pole olnud. Ülejäänud osas aga jätab PS4 parema mulje. Näitajad oleks nagu paremad.
                    Sama ka PS3 ning Xbox360 näitajate osas. PS3'l bluray ning 3d tugi olemas samas kui Xbox360l seda pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Brick Vaata postitust
                      Kuidas Windowsphone'il gifid liikuma saaks?
                      Mine telefoniga internetti, soeta e-poest mõne teise platvormiga telefon.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Kõige parem oleks kui saaksid ise neid mõlemaid enne proovida miski sõbra juures.
                        Minu subjektiivsel arvamusel Xbox360 ja PS3 puldita mängimise võrdluses ei ole küsimustki, xboxil on palju paremad mängud, palju rohkem mänge ning palju mugavam on ka mängida kui ei pea mingit junni käes hoidma. Wii'd ei hakka hindamagi.
                        PS4 Eye+move ja Xbox One Kinect võrdlust otseselt teha ei oska kuna pole mõlemaga mänginud. Eeldaks aga et Kinect on puldita mängus taaskord üle ning sama eeldaks ka üldise häälkäskude vaates. Neil siiski konkreetne ning toimiv süsteem juba eelnevalt olemas samas kui PSil selles vallas väga head süsteemi pole olnud. Ülejäänud osas aga jätab PS4 parema mulje. Näitajad oleks nagu paremad.
                        Sama ka PS3 ning Xbox360 näitajate osas. PS3'l bluray ning 3d tugi olemas samas kui Xbox360l seda pole.
                        Samuti nõustun, et xbox360 vs ps3 vahel(puldita mängimisel) on xbox parem. Eriti veel, kui sul naisele meeldib tantsida, siis xboxi versioonid on paremad väidetavalt.

                        Kommentaar


                          Keegi teab soovitada mõnda fanciet restorani Tallinnas, kuhu naisega minna?
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                            Keegi teab soovitada mõnda fanciet restorani Tallinnas, kuhu naisega minna?
                            Naisega restoranis käimine on äärmusparempoolne samm, mida saavad endale lubada ainult Varro Vooglaid ja Martin Helme. Ära liitu vihkajate erakonnaga!
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                              Keegi teab soovitada mõnda fanciet restorani Tallinnas, kuhu naisega minna?
                              Vesta baar jättis mulle ja mu kaaslannale viimati väga kustumatu mulje.

                              Kommentaar


                                Nendest, kus ma viimasel poolel aastal käinud olen, sooviks Mooni

                                Kommentaar

                                Working...
                                X