320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Kolm ülejäänud parteid võiks ikkagi kokku leppida, et moodustavad omavahel koalitsiooni ja jätavad reformi neljaks aastaks kuivale. Kui Edgar Tallinnas jätkaks ja valitsusse ei tuleks, siis ülejäänud peaksid suutma kokku leppida. Kui riigis uued valitsejad tulevad, siis äkki on ka Tallinnas paleepööre võimalik.

    Muidu jätkub see status quo igavesti.
    Keskerakond? No, thank you.

    Praegu tehakse mingit klouni ainult, et Kallas ikka tagasi tuua. Ja varsti on Siim jälle Edgariga semu, kui vaja. Tema munad on kindlalt tangide vahel.

    Kommentaar


      Praegune valitsus on oma tööd väga hästi teinud. Mina loodan, et nad jätkavad.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
        Miks facebook fotod nii pasa kvaliteediga üles laeb?
        Ilmselt sellepärast, et serveriruumi kokku hoida, kuigi mul on küll originaalkvaliteediga

        Kommentaar


          Millal tulevad müüki korvpalli EM piletid?

          Kommentaar


            Otsin laulu: mingi eesti mimm ameleb aafrikast toodud neegriga mingil diivanil kuskil toas ja laulab siis. youtube video oleks super,
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Praegune valitsus on oma tööd väga hästi teinud. Mina loodan, et nad jätkavad.
              Nõus, suhteliselt balanseeritud ja ok valitsus, Keskerakond jääb niikaua kuni Savisaar elus püsib tema isikukultusega parteiks, millel põhimõtteliselt ainult tema isiklikud huvid ja tegu on inimesega, kes võimu nimel on nõus absoluutselt kõigest loobuma.
              Siis on IRL, selles on küll suhteliselt häid poliitikuid, aga on ka mõned täielikud idioodid, tänu kellele ei saa seda eriti tõsiselt võtta.
              Sotsid ainuisikuliselt valitsedes oleks jube koormav igale riigile ja seetõttu on suht mõistlik et nad on paaris muidu tavainimese peale üldse mitte mõtleva reformiga.
              Alternatiive kahjuks pole, ülejäänud parteid on kas olemasolevatest väljaheidetud kibestunud vanurid või siis mingid äärmuslased.

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Otsin laulu: mingi eesti mimm ameleb aafrikast toodud neegriga mingil diivanil kuskil toas ja laulab siis. youtube video oleks super,
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Mind huvitab, samm sammult, kuidas sa selle leidsid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Mind huvitab, samm sammult, kuidas sa selle leidsid?
                    Bookmarked obv
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Mind huvitab, samm sammult, kuidas sa selle leidsid?
                      sisestasin hirmsate lugude teemasse(mille autor ma olen) võtmesõna "kurb". see viis mind mu enda postini, kus varem oli tema video sellest, kuidas Rihanna teda plagieerib(sest ta kasutas pantri/tiigri/lõvi imagoloogiat). selle posti üleval oli antud laul.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Bookmarked obv
                        No see on isegi iseloomu kasvatamiseks liiga karm lugu.
                        Ma üle poolteise minuti kannatanud esimese korraga välja.

                        Kommentaar


                          Kuna Jasper teab pmst kõike laule mida siin küsitakse, siis tekib küsimus. Jasper, sa oled kõik maailma laulud läbi kuulanud?
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            ...tavainimese peale üldse mitte mõtleva reformiga.
                            nõrkade konkurentide jutt. Ja lisaks igasugu rotte ja muidusööjaid ju toidetaksegi rikaste poolt makstud maksudest eksole.

                            Mõni võrdse kohtlemise volinik võiks mulle selgitada, et miks mina maksan riigile näiteks 1000EUR kuus makse aga naabri Ants maksab 300EUR. Et kas ma saan vastu ka 3x rohkem?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              miks mina maksan riigile näiteks 1000EUR kuus makse aga naabri Ants maksab 300EUR. Et kas ma saan vastu ka 3x rohkem?
                              mõlemad maksavad võrdse %

                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Ei maksa. Tulumaksu vaba miinimum välistab selle. Aga no see on muidugi minimaalne vahe.
                              jah, sealt tuleb väike astmelisus sisse,

                              samas panustatakse Eestis niikuinii tulumaksu langetamisele ja raha laekub pigem 20% -le tõstetud käibemaksust ja kõiksugu elektri- jm aktsiisidest, mis pensioka rahakotist jällegi suhteliselt suurema tüki haukavad
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                nõrkade konkurentide jutt. Ja lisaks igasugu rotte ja muidusööjaid ju toidetaksegi rikaste poolt makstud maksudest eksole.

                                Mõni võrdse kohtlemise volinik võiks mulle selgitada, et miks mina maksan riigile näiteks 1000EUR kuus makse aga naabri Ants maksab 300EUR. Et kas ma saan vastu ka 3x rohkem?
                                Vaata pursui peabki rohkem maksma, sest see on tegelikult naabri Antsult ära võetud raha.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X