320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänavu on mul juhtunud kaherattalisel olles 2 korda olukord, et jõuan järgi vilkurites presidendi kolonnile. Katsetama pole hakanud ja olen pausi teinud, aga mis oleks tegevusstsenaarium, kui ma sellest kolonnist mööda hakkaks minema:
    1) lähen rahulikult oma teed?
    2) saateauto üritab takistada?
    3) orgunnitakse politsei kuskile vastu?
    4) saateautost antakse tina?
    5)…
    Once a Gooner, always a Gooner

    Kommentaar


      Algselt postitas mongol Vaata postitust
      Tänavu on mul juhtunud kaherattalisel olles 2 korda olukord, et jõuan järgi vilkurites presidendi kolonnile. Katsetama pole hakanud ja olen pausi teinud, aga mis oleks tegevusstsenaarium, kui ma sellest kolonnist mööda hakkaks minema?
      Võidusõit roolijoodikuga

      Milline on olnud kõige ohtlikum episood?

      Võib-olla 2002. aasta juhtum Ääsmäe–Haapsalu maanteel, kus noormehed otsustasid presidendi korteežiga võidu sõita ja üritasid presidendi autost paremalt poolt mööduda. Selline manööver tekitas liiklusohtliku olukorra ja pani proovile meie meeste närvid. Kunagi ju ei tea, mida niisugused kihutajad tegelikult mõtlevad. Paratamatult peavad mehed mõtlema, et äkki tahetakse presidendi autot rammida. Selliste situatsioonide puhuks ongi korteežis kaitseauto, mille abil sunniti ka kõnealusel juhul kihutanud autojuht peatuma. Autos viibinud inimesed püüdsid põgeneda ja nende peatamiseks olid ihukaitsjad sunnitud tegema ka hoiatuslasu. Sel ajal, kui osa ihukaitsjaid presidendi korteeži ohustanud isikuid kinni pidas, jätkas president oma teekonda tema autos viibinud kaitsemeeskonna saatel.
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        Aitäh, vastus olemas.
        Once a Gooner, always a Gooner

        Kommentaar


          Kaunil jõuluajal valataks raudselt tinaga!
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Algselt postitas mongol Vaata postitust
            Tänavu on mul juhtunud kaherattalisel olles 2 korda olukord, et jõuan järgi vilkurites presidendi kolonnile. Katsetama pole hakanud ja olen pausi teinud, aga mis oleks tegevusstsenaarium, kui ma sellest kolonnist mööda hakkaks minema:
            1) lähen rahulikult oma teed?
            2) saateauto üritab takistada?
            3) orgunnitakse politsei kuskile vastu?
            4) saateautost antakse tina?
            5)…
            Vastus on number 2.
            Aga selle kolonni tavalist kiirust teades- mees, sa kihutad!

            Kommentaar


              Kas suvalisele numbrile helistamine ning mingi tolmuimeja vms müümine on üldse seaduslik? Kas ei peaks olema nii, et sa pead esmalt ise enda numbri firmale andma või andmebaasis olema, et nad helistada võiks?

              Kommentaar


                Algselt postitas rasmusw Vaata postitust
                Kas suvalisele numbrile helistamine ning mingi tolmuimeja vms müümine on üldse seaduslik? Kas ei peaks olema nii, et sa pead esmalt ise enda numbri firmale andma või andmebaasis olema, et nad helistada võiks?
                Sa oledki andmebaasis. Sinu õigus on küsida, kuidas su kontakt on saadud. Tihti jäädakse selle peale mökitama. Selge see, et keegi kusagil rohkem või vähem althõlma on müünud need andmed firmale.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dareth Vaata postitust
                  Sa oledki andmebaasis. Sinu õigus on küsida, kuidas su kontakt on saadud. Tihti jäädakse selle peale mökitama. Selge see, et keegi kusagil rohkem või vähem althõlma on müünud need andmed firmale.
                  Ja selleks piisab kasvõi sellest, et oled kunagi pannud enda numbri mōne kampaania puhul kuhugi kirja ja jätnud lugemata enamasti väikseskirjas oleva teksti.

                  Kommentaar


                    Butsa kõrgus korkidega. Jooksuga palun

                    Kommentaar


                      Putsasi ja korke on väga palju erisuguseid, lihtsam oleks vast mingi mduel välja tuua.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                        Putsasi ja korke on väga palju erisuguseid, lihtsam oleks vast mingi mduel välja tuua.
                        no vaevalt vahe meetrites on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Butsa kõrgus korkidega. Jooksuga palun
                          minu omad on 11 cmmi
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            no vaevalt vahe meetrites on?
                            No mul on mingid adiPure-d, mis on umbes 11cm.

                            Kommentaar


                              11 ainult? suht piinlik. viimane aeg sellised püssid osta

                              Kommentaar


                                Võin lasta soki butsa sisse õmmelda ning on ca 50cm.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X