320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Ma igaks juhuks täpsustan üle, et telefonile mingit asist muusikakuulamis varianti. See Sony enda oma on ikka kas a) pask või b) ma olen vanaks jäänud ning ei oska uute asiadega kohaneda.
    No ma kasutan mõlemas Aimpi, arvutis ja telefonis.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      MusicBee
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Räägime parem õmblusmasinatest,kust saaks objektiivselt sotti meil müüdavatest õmblusmasinatest,erapooletult. Äkki on mõni vahva rätsep foorumis?
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Kas kõik need natsionalistid ja kõiki teisi rahvuseid võõrastavad foorumitegelased on koguaeg sama asja jauranud või on nüüd järsku vähe teravamalt hakanud häält tegema?

          Küsin sp, et varem ei täheldanud seda nii palju aga viimase paari nädala jooksul päris palju silma jäänud seda huinjaad.
          Algselt postitas Plechazunga
          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

          Hmm, that didn't really work.

          Kommentaar


            Oskad sa tuua mõne näite foorumlasetest, kes kõiki teisi rahvusi võõrastavad?

            Kommentaar


              Eelmine talv sai uued suusad muretsetud, aga kepid mingist iidamast aadamast ajast jäetud. Kuna ilma polnud väga ning kiiret ka mitte, siis sai uute suusakeppide muretsemine lükatud sellesse aastasse. Igatahes sattusin kogemata spordipoodi ja sai müüjalt küsitud mis pikkusega võtma peaks. Ise olen 180cm pikk, soovitas 145 võtta. Loogika, et müüja võiks teada teemat ning sai ära võetud. Nüüd igaks juhuks sai guugel hõppesse aetud ja tark otsingumootor ütleb mulle, et peaks kepid olema hoopis pikkus *0,9 ehk 162cm. Ehk pajatage kas peaks poodi tagasi minema ja kepid ära vahetama või on see 145cm piisav ning 162 jääb ebamugavaks. Mingit üli kiirust taga ei aja. Pigem hea enesetunde nimel. Kuna suusad ja klambrid uisustiili omad siis seda saabki viljeletud. Klassika jätan Maele ja Veerpalule.

              Kommentaar


                Mis üldse suuskade puhul on normaalne hind, millega arvestama peab? Noh uisustiilist räägime ikka ja kogu tavaar kokku.

                edit: Jaak Mae räägib nii:
                Iga suusamees ju teab kui hea on suusatamist nautida korraliku suusavarustusega. Milliseid parameetreid peaks siinkohal jälgima, seda selgitab Elinale suusak...
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ma olen 187 ja keppide pikkus 172. Uisutamiseks väga hea, kuigi väga raske on normaalse hinnaga nii pikka keppi saada.
                  Keppide pikkus on üldiselt kuskil 7 m, 1,72 tundub kuidagi lühike, kuigi raskel ajal pole tegelikult mõtet muidugi kurta. Hinna osas, olen ma aru saanud, arveldatakse tühihinnaga, et pikkuses pole olulist vahet. Kui pole just püsiinvesteeringut teinud.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Igatahes sattusin kogemata spordipoodi ja sai müüjalt küsitud mis pikkusega võtma peaks. Ise olen 180cm pikk, soovitas 145 võtta.
                    145 jääb minu meelest ikka uisu jaoks lühikeseks. Kas just päris 162 peab olema (kuigi see 0,9-ga korrutamine on õige valem), aga mingi 10cm pikemad võiksid kindlasti need suusakepid olla.

                    Kommentaar


                      Kui ma nüüd Rademari tagasi lähen nende keppidega, kas nad saadavad mu pikalt või vahetavad välja? Tšekk on alles, kõik pakendid sildid küljes.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Kui ma nüüd Rademari tagasi lähen nende keppidega, kas nad saadavad mu pikalt või vahetavad välja? Tšekk on alles, kõik pakendid sildid küljes.
                        Pigem vahetavad välja.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          145 jääb minu meelest ikka uisu jaoks lühikeseks. Kas just päris 162 peab olema (kuigi see 0,9-ga korrutamine on õige valem), aga mingi 10cm pikemad võiksid kindlasti need suusakepid olla.
                          kui mina kunagi suusatasin(sain isegi 2 AP-d selle eest), pidid kepid õlgadeni ulatuma
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mg Vaata postitust
                            kui mina kunagi suusatasin(sain isegi 2 AP-d selle eest), pidid kepid õlgadeni ulatuma
                            +1
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Kui ma nüüd Rademari tagasi lähen nende keppidega, kas nad saadavad mu pikalt või vahetavad välja? Tšekk on alles, kõik pakendid sildid küljes.
                              Usun, et vahetavad ümber. Rademaril on väga sõbralik klienditeenindus.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Pmst peaks vist selline lihtsustatud variant olema, et uisukepid peaksid kaenla alla ulatuma ja klassika keppide otsad peaksid silmadega samal kõrgusel olema umbes.
                                Algselt postitas Plechazunga
                                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                                Hmm, that didn't really work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X