320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Timo Soinil oli jälle kaelas Millwalli sall?
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Kas Lemsalu perse ei võitnudki näosaadet?

      Kommentaar


        Algselt postitas football2u Vaata postitust
        Kas Tallinnas on kuskil selliseid filmilikke fotokabiine, kus saad pilti teha ja saad kohe kätte?
        Kristiine keskuse esimesel korrusel, liftide juures, kus suitsuliha ja vorste müüakse, on küll üks taoline putka
        308

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Kas Lemsalu perse ei võitnudki näosaadet?
          11-aastased ei oska seda värki ilmselt niimoodi hinnata.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            11-aastased ei oska seda värki ilmselt niimoodi hinnata.
            11 aastased tüdrukud pole mingid lödipüksid ja homod, et neile naiste perssed meeldiksid.
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              Kas siin foorumis on maksuspetsialiste?

              Kommentaar


                Ma olen kõik oma maksud ausalt riigile ära maksnud. Nii et olen kindlasti spetsialist Eesti mõistes.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Kas siin foorumis on maksuspetsialiste?
                  sleepwanker.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Lugesin natuke. Ehk ma saan aru, et reaalselt ei seo praegust Steauat mitte miski kunagise Steauaga?
                    Welll. Oleneb mis nurga alt vaadata? Fännide jaoks on Steaua ikka see sama Steaua mis ta alati on olnud. Kuid nende korrumpeerunud Rumeenia sõjaväe kindralite jaoks, kes oma kunagise omandi pealt kasu lõigata tahavad, ei seo praegust Steauat mitte miski kunagise Steauaga indeed.



                    Kindralid on Steaua kohtusse kaevanud, ning nõuavad patendibüroo kaudu, et Steaua vahetaks oma praeguse vapi (mis on väga sarnane kuldse kommunismiajastu vapile) välja. See kohtukeiss ei ole veel lõppenud, kuid Steaua omanikud otsustasid, et igasuguste point deductionite ja ebavajalike kompensatsioonide maksmise eiramiseks on mõistlik praeguseks hetkeks sellest embleemist loobuda.
                    Tõenäoliselt toimub lähiajal Steaua omanike, patendibüroo ja kindralite vaheline miiting, ning ju siis Steaua omanikud peavad veidi oma kukrut kergedama ja kindralitele raha maksma.

                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ehk omal ajal kantis Steaua enamusosanik kogu vara enda sugulaste omanduses oleva uue ettevõtte alla ja lasi Steaua pankrotti, jättis (maksu)võlad tasumata. Seejärel võttis uus ettevõte nime ka endale ning mängis edasi. Seega igati loogiline ja õiglane käik.
                    Ega praegune Steaua omanik (George Becali) mingisugune ingel ei ole jah. Ta on ikka endine pätt, nagu paljud Rumeenia miljonärid, kes kuldsetel 90ndatel kiiresti rikkaks said. Kuid mingit maksuvõlga tal ei ole, ning Steaua ost oli tema poolt täiesti legaalne. Vastasseis ongi hetkel Becali ja korrumpeerunud riigiametnike vahel. Becalile üritatakse vahendeid valimata igatpidi ära väänata, ning sellega on siiani väga edukalt hakkama saadud, kuna Becali on hetkel vanglas, kandmas 3 aastast karistust 90ndate alguses toimunud maadevahetuste tõttu (hinnatud kahju Rumeenia riigile 892k dollarit). Odavat maad ostis ta tollal selle sama pundi (Rumeenia sõjavägi) käest kes praegu Steaua vappi muuta tahavad.

                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ehk sisuliselt analoogne juhtum meie Kalevitega. Et Kalev/Cramol pole mingit seost nõukatiitli võitnud Tallinna Kaleviga, aga väljapoole tundub justkui sama värk.
                    Ei ole analoogne.

                    Kommentaar


                      Oskab keegi soovitada mõnda asjaliku meestejuuksurit Tartus?

                      Kommentaar


                        1. Raekoja platsil asuv meestejuuksur. Kiire aga kallis(8-10eur) ning oleneb juuksurist kes satub. Mina lõpetasins eal käimise kuna korduvalt tehti halba tööd.
                        2. KHK juuksur struve tänaval. Plussid: odav (3.50) ning noored tsikid lõikavad. Miinus: aega läheb kaua
                        3. Tsikiita ilustuudio. Olen sinna pidama jäänud kuna hind hea (6 eur) ning tööd tehakse hästi ja kiiresti selle raha eest.
                        4. Pole käinud, aga Salon+ juuksur raekojaplatsil. Sealt saad kindlasti kvaliteedi. Aga samas maksad ka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                          Oskab keegi soovitada mõnda asjaliku meestejuuksurit Tartus?
                          Selene ilusalong. Raamatukogu juures. Tudengile 7€. Kõige ilusam juuksur Tartus (Reelika).
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Selene ilusalong. Raamatukogu juures. Tudengile 7€. Kõige ilusam juuksur Tartus (Reelika).
                            Pilti? ma muidu käin ka seal raekojas milfide juures, a vb peaks muutma.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              Pilti? ma muidu käin ka seal raekojas milfide juures, a vb peaks muutma.
                              Ülejäänuga pead ise saama hakkama http://www.selene.ee/sisu/tootajad.php
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                                Pilti? ma muidu käin ka seal raekojas milfide juures, a vb peaks muutma.
                                2008
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X