320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kus on Tallinnas kõige pikem sisejooksurada ja kus saab ka jooksmas käia?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Kus on Tallinnas kõige pikem sisejooksurada ja kus saab ka jooksmas käia?
      Tallinna Spordihallis Kalevi halli kõrval on vist kõige lihtsam seda teha. Rada 200 meetrit, 120 minutit treenimist rajal või jõusaalis maksab 3,80.

      Lasnamäe Kergejõustikuhallis on ka ovaal 200 meetrit ja enne nelja minnes küsitakse 2,50 korra eest, pärast seda ja nädalavahetusel 3,80. Koos jõusaaliga on vastavad näitajad 4,50 ning 5,50.

      Audenteses on ka rada 200, aga seal on külastus seotud terve kompleksi külastusega ehk üks kord 13 eurot (areen, jõusaal, ujula).
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kus on Tallinnas kõige pikem sisejooksurada ja kus saab ka jooksmas käia?
        Lasnamäel tuleb ümber ovaali joostes kokku 250m. Tallinna spordihallis ilmselt umbes 10-15m vähem, sest kurvid on järsemad.

        Kommentaar


          [
          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Tallinna Spordihallis Kalevi halli kõrval on vist kõige lihtsam seda teha. Rada 200 meetrit, 120 minutit treenimist rajal või jõusaalis maksab 3,80.

          Lasnamäe Kergejõustikuhallis on ka ovaal 200 meetrit ja enne nelja minnes küsitakse 2,50 korra eest, pärast seda ja nädalavahetusel 3,80. Koos jõusaaliga on vastavad näitajad 4,50 ning 5,50.

          Audenteses on ka rada 200, aga seal on külastus seotud terve kompleksi külastusega ehk üks kord 13 eurot (areen, jõusaal, ujula).

          [
          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Lasnamäel tuleb ümber ovaali joostes kokku 250m. Tallinna spordihallis ilmselt umbes 10-15m vähem, sest kurvid on järsemad.
          Olge te meheks
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Rein, ära koli veel sisse ära - õues kannatab joosta küll. Minu meelest on hallides täiesti kohutav joosta, tohutu hapnikuvaegus tuleb peale.

            Kommentaar


              Veepumba (või üldse mingi elektrimootori) mähkimisega on keegi kokku puutunud? 1,1 kW veepumba mootor, mis selle mähkimine maksma võib minna? Uue pumba ostmine ei meeliskle...

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Rein, ära koli veel sisse ära - õues kannatab joosta küll. Minu meelest on hallides täiesti kohutav joosta, tohutu hapnikuvaegus tuleb peale.
                Noh, nagu kõrgmäestikus jooksmine. Annabki sulle parema võhma! Aga mis veel tähtsam, Saarlane, sul seda võhma on, treeni nüüd kiirust ka juurde!
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Rein, ära koli veel sisse ära - õues kannatab joosta küll. Minu meelest on hallides täiesti kohutav joosta, tohutu hapnikuvaegus tuleb peale.
                  Ma olen sinuga nõus, aga metsas ms joosta ei saa ja asfaldi peal ma oma keha lõhkuma ei hakka.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Keegi Eesti Stanley taskupudeleid müüb?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                      Veepumba (või üldse mingi elektrimootori) mähkimisega on keegi kokku puutunud? 1,1 kW veepumba mootor, mis selle mähkimine maksma võib minna? Uue pumba ostmine ei meeliskle...
                      Kui guugeldad "starterite mähkimine" siis annab mõningaid vasteid. Samad vennad peaks ka pumpadega hakkama saama. Näiteks 2009a lõpust selline vaste:

                      "Viktori nimeline mees tegeleb niisugeste asjadega.5065347"

                      Kommentaar


                        Kust on mõistlik ja soodne Filipiinidele lennata, kui stardikoht on kusagil Tai-Cambodia-Vietnam kandis?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Kust on mõistlik ja soodne Filipiinidele lennata, kui stardikoht on kusagil Tai-Cambodia-Vietnam kandis?
                          Cambodiast ei tea midagi, aga Taist on kōige mōistlikum ja odavam. Mingi 100 eur üks ots, Vietnamist peaks vähemalt kaks korda kallim olema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Noh, nagu kõrgmäestikus jooksmine. Annabki sulle parema võhma! Aga mis veel tähtsam, Saarlane, sul seda võhma on, treeni nüüd kiirust ka juurde!
                            Võta siis mind oma sprinditreeningutele kaasa.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ehk sisuliselt analoogne juhtum meie Kalevitega. Et Kalev/Cramol pole mingit seost nõukatiitli võitnud Tallinna Kaleviga, aga väljapoole tundub justkui sama värk.
                              Väga ei tundu ju. Ses mõttes, et Cramo vahel oli veel Ehitustööriist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Memento Vaata postitust
                                Väga ei tundu ju. Ses mõttes, et Cramo vahel oli veel Ehitustööriist.
                                Ei, noh, ses suhtes, et reaalset seost vana klubiga põle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X