320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Jah, Tofoa, õnneks saab sind tõsiselt võtta, kui sa iga köhatuse peale lonti põristamas oled ja mida rohkem sa seda teed, seda tõsiseltvõetavamaks sa muutud. A-fucking-men.
    Ma arvan, et ma olen piisavalt nendel teemadel debateerinud. Lõputult ei viitsi. Ja siis põristangi lonti, kui need samad näod (nt Felipe, Gallagher, cannuman, Shefield vms) välja ujuvad ning samadel teemadel uuesti jaurama hakkavad, kuigi neile on sadu(?) kordi paljude(!) erinevate inimeste poolt asju selgitatud. Ja need selgitused on olnud minu arvates igati loogilised ning lõplikud. Kõik lahtised otsad on kenasti kinni seotud. Kõik on välja teenitud.

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Siin olen Marekuga ühes paadis. Tofoa, ära ülbitse koguaeg nii palju! Aitäh. Parema ühiskonna nimel.
    Usun/loodan, et olete märganud, et igaühe postituste peale ma mõõka tupest välja ei rebi. Kui aga tulevad uued näod ja uued teemad, küll ma siis ka ilma sarkasmita esialgu üritan. Ma ei ole siin ainult "ärapanemiseks."

    Ja kui ma teie limiidi olen ületanud, siis mul on sellest kahju, siiralt. See, keda keegi tõsiselt võtab, on iga inimese enda vaba valik, mõistagi. Mõistusepäraseid, intelligentseid, arukaid ning arenemisvõimelisi inimesi suudan mina iga kell tõsiselt võtta, isegi kui nende (nt Mareku või Nahkpea) arvamus ei ühti minu omaga või kui nende arvamus on päris debiilne. Võtan tõsiselt ikkagi. Peaasi, et tegemist imbetsilliga poleks.

    Lihtne.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Esimene vaste sinu öeldule http://www.pealinn.ee/newset/jargnev...igranti-n21661
      Ilmselt siit see teema lahti on läinud.

      Siseministeeriumi enda pressiteade ka: https://www.siseministeerium.ee/koha...e-sisse-elada/

      Ja RT https://www.riigiteataja.ee/akt/122082014005
      Tänud elx!

      Kommentaar


        Jätkan küsimist, kas kuskil on mingi list eestikeelsetest raamatutest mis on tõlgitud soome keelde?

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Ma arvan, et ma olen piisavalt nendel teemadel debateerinud. Lõputult ei viitsi. Ja siis põristangi lonti, kui need samad näod (nt Felipe, Gallagher, cannuman, Shefield vms) välja ujuvad ning samadel teemadel uuesti jaurama hakkavad, kuigi neile on sadu(?) kordi paljude(!) erinevate inimeste poolt asju selgitatud. Ja need selgitused on olnud minu arvates igati loogilised ning lõplikud. Kõik lahtised otsad on kenasti kinni seotud. Kõik on välja teenitud.
          Ma ei tea, ehk ma peaks siia ehk panema mõne silmipööritava meemikangelase gif-i või midagist, et stiilis ja teemas püsida, aga no las ta jääda. Misganes põhjusel sulle on jäänud mulje, et sul on mingi moraalne kohustus olla majakaks ja teenäitajaks kõigile eksinud pimedusega löödud homofoobidele, immigratsioonivastastele, antiantifašistidele ja muudele inimestele, kelle arvamus sinu omaga ei ühti, olgu too arvamus siis avaldet mistahes vormis või moel.

          Ma muidugi tänan, et mulle arenemisvõimelisuse optsioon omistati, katsun sellega arenemisvõimeliselt ringi käia, aga ma olen omal tasasel moel aastate jooksul õppinud, et inimestega saab dispuutida ka neid sildistamata ja et igaühe arvamus ei ole automaatselt vale arvamus lihtsalt sellepärast, et minu arusaamine asjadest või maailmapealevaatamine on teistpidi kõver kui tol teisel mehel. Sa võid head asja jutlustada ja hea asja eest väljas olla (nagu sa ise siin läbi alkohoolsete pisarate teadustasid hiljuti), aga kui sa väljendud nagu prick, käitud nagu prick ja prääksud nagu duck, siis lõppkokkvõttes sa oledki prick. Yamman.

          Kommentaar


            See oli nüüd küll aasta tabavaim postitus!
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Keegi oskab öelda kaua võib venitada lõppkoolitusele minemisega peale b-kat esmaste juhilubade aegumist, kuni tuleb ARKis mingi muu eksam juurde teha, et lõppastme koolitusele saada?
              12 kuud

              Kommentaar


                Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                Tänud elx!
                Selline uudis siis Postimehele. See puudutab järgmise aasta sisserännet. http://www.postimees.ee/3029667/mini...iirarvuks-1322
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Sheerige seda pilti kus Ivan kaevab auku ja tal on ümberringi igast tegev-, finants ja turndusdirektorid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                      Sheerige seda pilti kus Ivan kaevab auku ja tal on ümberringi igast tegev-, finants ja turndusdirektorid.


                      Tõsine guugeldamine+kirillitsa FTW

                      JA alati on Vasja see, кто зделает вся хуиовую работы

                      pildi link:

                      Kommentaar


                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          See jutt vastab paraku tõele. Kvoodid on ette antud. Järgmise viie aasta jooksul imbub Eestisse 50 000 immigranti. Aastaks 2025 peab Eestis elama vähemalt 20% immigrante. Eelistatult kõik neegrid. Ega muud varianti pole kui EKRE või iseseisvuspartei poolt hääletada. Muidu kõik neegrid võtavad Eesti meestelt töö ja naised ära ja teevad lapsed homodeks.
                          mida teha olemasoleva ca 30% immigrantide ja nende järeltulijatega?
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Tervist mees- ja naisinimesed.
                            Mida on telefonil vaja, et saaks filme, sarju jne asju vaadata? (Pole just kõige osavam nendes teemades)

                            Kommentaar


                              Ekraani olemasolu oleks vajalik.

                              Kommentaar


                                Meediapleierit, mis toetaks vastavas formaadis meediafaile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X