320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas enamik energiajooke on sisuliselt sama maitsega kuna mingi spetsiifiline koostisosa annab selle maitse või timmitakse kõik energiajoogid kunstlikult-sihilikult sarnasteks?

    Kommentaar


      Energiajookide põhilistel koostisosadel on väga tugev spetsiifiline maitse(kofeiin on mõru, B- ja C-vitamiinid on hapud jne). Ehk jah, see maitse on kunstlikult tekitatud, selleks et maskeerida neid ebameeldivaid maitseid.

      Miks nad kõik sarnase maitsega on? Red Bull oli esimene suurem bränd turul ja eks teised copyvad järgi.
      "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

      Kommentaar


        Algselt postitas 3stonia3 Vaata postitust
        Tervist mees- ja naisinimesed.
        Mida on telefonil vaja, et saaks filme, sarju jne asju vaadata? (Pole just kõige osavam nendes teemades)
        pehmelt öeldes - s*tt idee by default. rikud silmad ära. prillid aasta-paariga.

        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Meediapleierit, mis toetaks vastavas formaadis meediafaile.
        vlc media player peaks linux/androidi pesakonna jaoks 1 paremaid olema.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Olen kuulnud lugu, et inimesed on omaks võtnud, et energiajoogil peab olema Hubba Bubba nätsu maitse (tootmisringkonnas öeldaksegi nätsumaitse) ja kui ühel joogil seda polnud, siis inimesed ei võtnud seda jooki vastu. Mina seda nätsumaitset vihkan ja vahel harva, kui on energiajooki vaja, võtan Monsteri mahlalisandiga möksi.
          Sama siin, aga Monsteri asemel üritan osta Rocksaari.
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Mul kukkus telefoni ekraan sodiks, kuidas ma saaks sealt numbrid kätte? Kas mõni ettevõte tegeleb sellega?
            PS! Ärge hakake soovitama telefoni ekraani parandada, ma ei kavatse seda telefoni enam kunagi kasutada.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              mis telefoniga tegemist on?

              Kommentaar


                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                Mul kukkus telefoni ekraan sodiks, kuidas ma saaks sealt numbrid kätte? Kas mõni ettevõte tegeleb sellega?
                PS! Ärge hakake soovitama telefoni ekraani parandada, ma ei kavatse seda telefoni enam kunagi kasutada.
                Sim kaart või ühenda arvutiga.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Sim kaart või ühenda arvutiga.
                  Kumbki ei tööta. Telefon on Samsung GT-midagimidagi
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Mida teha kui AS Ühisteenused on Tallinnas välisriigi numbrimärgiga autole parkimise eest trahvi teinud? Kas see võib rahulikult prügikasti minna, või peab ülekandeid teostama hakkama? Need Europargi omad on kõik vanaemale ahjukütteks läinud, aga mis imeloom see AS Ühisteenused on, et minu eravara vahele mingeid lipikuid toppida julgeb?

                    Tänan juba ette asjalike vastuste/nõuannete eest, trollimine ja teemaväline möla hoidke oma emale!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Mida teha kui AS Ühisteenused on Tallinnas välisriigi numbrimärgiga autole parkimise eest trahvi teinud? Kas see võib rahulikult prügikasti minna, või peab ülekandeid teostama hakkama? Need Europargi omad on kõik vanaemale ahjukütteks läinud, aga mis imeloom see AS Ühisteenused on, et minu eravara vahele mingeid lipikuid toppida julgeb?

                      Tänan juba ette asjalike vastuste/nõuannete eest, trollimine ja teemaväline möla hoidke oma emale!
                      AS Ühisteenused määrab trahve kohaliku omavalitsuse nimel ehk siis Tallinna nimel nt. Nad määravad siis vastavalt kas viivistasusid ehk parkimistrahve või hoiatustrahve parkimisnõuete eiramise eest. Mõlemad trahvid on sundtäidetavad kohtutäituri poolt. Erinevalt eraparklate leppetrahvidest. Palju loeb ka sellest, kuidas see auto registreeritud on. Ma eeldan, et praegu on auto registreeritud kuidagi ka ARK-is ehk mingid andmed omaniku /kasutaja kohta on seal olemas. Ma pead ei julge anda, aga ma usun, et AS Ühisteenustel kui linna nimel tegutsejal on variant sealt ka andmeid saada auto omaniku kohta. Erinevalt jällegi eraparklastest.

                      Kui oleks lihtsalt välisriigi numbrimärgiga auto (a´la Saksa pensionär on siin läbisõidul ja pargib nagu jumal juhatab), siis poleks sittagi teha, sest sellise näite puhul ei jõuta piisavalt kiiresti välismaa omanikuni. Sisuliselt on see nkn võimatu. Samas kui on Läti, Leedu või Soome numbriga autod, siis neilt saab trahve kätte küll ja päris jõuliselt seda ka rakendatakse. Nimelt teeb Ühisteenused koostööd Julianus inkassoga, kellel on esindused ka nimetatud riikides. Ja nad saavad neid Eestis määratud trahve päris kenasti kätte. Kuskil oli, et alates 2009 on saadud sealt üle 160 000€ trahve kätte.

                      Ühesõnaga ma kindlat 100% vastust ei julge hetkel anda, aga AS Ühisteenuste trahvi peaks teoreetiliselt vähe tõsisemalt suhtuma kui mõnesse eraparkla omasse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        info
                        Selge, suured tänud asjaliku ja põhjaliku vastuse eest!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          AS Ühisteenused määrab trahve kohaliku omavalitsuse nimel ehk siis Tallinna nimel nt. Nad määravad siis vastavalt kas viivistasusid ehk parkimistrahve või hoiatustrahve parkimisnõuete eiramise eest. Mõlemad trahvid on sundtäidetavad kohtutäituri poolt. Erinevalt eraparklate leppetrahvidest. Palju loeb ka sellest, kuidas see auto registreeritud on. Ma eeldan, et praegu on auto registreeritud kuidagi ka ARK-is ehk mingid andmed omaniku /kasutaja kohta on seal olemas. Ma pead ei julge anda, aga ma usun, et AS Ühisteenustel kui linna nimel tegutsejal on variant sealt ka andmeid saada auto omaniku kohta. Erinevalt jällegi eraparklastest.

                          Kui oleks lihtsalt välisriigi numbrimärgiga auto (a´la Saksa pensionär on siin läbisõidul ja pargib nagu jumal juhatab), siis poleks sittagi teha, sest sellise näite puhul ei jõuta piisavalt kiiresti välismaa omanikuni. Sisuliselt on see nkn võimatu. Samas kui on Läti, Leedu või Soome numbriga autod, siis neilt saab trahve kätte küll ja päris jõuliselt seda ka rakendatakse. Nimelt teeb Ühisteenused koostööd Julianus inkassoga, kellel on esindused ka nimetatud riikides. Ja nad saavad neid Eestis määratud trahve päris kenasti kätte. Kuskil oli, et alates 2009 on saadud sealt üle 160 000€ trahve kätte.

                          Ühesõnaga ma kindlat 100% vastust ei julge hetkel anda, aga AS Ühisteenuste trahvi peaks teoreetiliselt vähe tõsisemalt suhtuma kui mõnesse eraparkla omasse.
                          Kinnitan seda juttu. Kui trahvi on teinud linn (viivistasu otsus), siis tuleb maksta. Ainus pääsetee on siis, kui tegu pole Eesti numbrimärgiga. Linnad pääsevad ARKi andmebaasidele kenasti ligi ja saavad sealt auto numbri järgi omaniku tuvastada. Soome numbrile nad ligi ei pääse.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Aga üldiselt - õpi parkima ja maksa parkimise eest kui seda nõutakse.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Sázíte live sázky? ŽivéPřenosyZDARMA.cz váš rozcestník na ▶️ živé přenosy Fotbal a sportovní streamy online. ✅


                              On sellel satsil mingi seos Eestiga ka, oskab keegi öelda? Ise midagi ei leidnud, aga hobisemiootikuna on siin ikka väga palju juhuslikke ühisjooni. Baltic, Flora, Eesti lipuvärvides logo + isegi kuradi Eesti vappi on seal peal kui väga hästi näha tahta

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -thierry- Vaata postitust
                                http://www.fcbalticflora.cz/

                                On sellel satsil mingi seos Eestiga ka, oskab keegi öelda? Ise midagi ei leidnud, aga hobisemiootikuna on siin ikka väga palju juhuslikke ühisjooni. Baltic, Flora, Eesti lipuvärvides logo + isegi kuradi Eesti vappi on seal peal kui väga hästi näha tahta
                                Täitsa huvitav tõesti, googeldades sain ka vastuse, mis jõhkralt google translatest läbi lastes on selline.

                                ''A last question many fans: What does the name of your club Balticflora?To be honest, so it really does not mean anything. The history of the name is very simple. I had a friend with whom I founded in 2008, our club. He has Estonian nationality, lived in Tallinn and there had company Balticflora. He therefore suggested the name, I agreed. However, six months later left the project team mate and went home, but the name stuck. I tried several times to change the name, we did a poll on our website, but to my surprise, many fans took to make Balticflora maintained. I do not know if it's right or wrong. Maybe a time will come when the name change, might not come. The main thing is that the club is interest among fans. I thank all of our fans who support us, our experience of defeat and enjoy our victory. It was very nice that arrived in Chrudim and support us. Therefore, we futsal, players do not play for myself, but for the fans. I really want to have in Teplice on each match, tournament, every action more and more fans in the stands.''

                                Artikkel siin - http://www.fcbalticflora.cz/clanky/d...abito-futsalem

                                Kommentaar

                                Working...
                                X