320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kust saaks Aceri akulaadjale pikemat toitekaablit osta?

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Kust saaks Aceri akulaadjale pikemat toitekaablit osta?



      Proovi sealt.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Olen kasutanud seda mittemaksmise taktikat Europark'i parklates. Kaks trahvi on selle ajaga kogunenud, üks jaanuari alguses ning teine oktoobris. Nüüd töökaaslane laenas korraks autot ning parkis oma telefoniga mind Europark'i.

        Ilmselt nüüd tuleb trahvid kiiremas korras ära maksta? Äkki mõni teadjam mees oskab aidata.

        Kommentaar


          Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
          Olen kasutanud seda mittemaksmise taktikat Europark'i parklates. Kaks trahvi on selle ajaga kogunenud, üks jaanuari alguses ning teine oktoobris. Nüüd töökaaslane laenas korraks autot ning parkis oma telefoniga mind Europark'i.

          Ilmselt nüüd tuleb trahvid kiiremas korras ära maksta? Äkki mõni teadjam mees oskab aidata.
          Oleks pidanud kohe maksma.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
            Olen kasutanud seda mittemaksmise taktikat Europark'i parklates. Kaks trahvi on selle ajaga kogunenud, üks jaanuari alguses ning teine oktoobris. Nüüd töökaaslane laenas korraks autot ning parkis oma telefoniga mind Europark'i.

            Ilmselt nüüd tuleb trahvid kiiremas korras ära maksta? Äkki mõni teadjam mees oskab aidata.
            Elxiga muidu nõus. Alati on südametunnistusele parem olla, kui oled aus ja ei kasuta JOKK süsteeme.
            Aga sõber võib nüüd kindel olla, et Europark hakkab teda nüüd kõnedega pommitama. On kaks varianti- ta kas annab sind välja või saadab nad korduvalt, konkreetselt ja otse pimedasse kohta. Võid kindel olla, et nad on järjekindlad.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Postimees onlinest
              Ilves: jobbikiliku retoorikaga ükski erakond Eestis parlamenti ei pääseks
              Mis asi on jobbikiliku?
              President Toomas Hendrik Ilves tõdes, et ükski erakond Eestis ei pääseks äärmusliku jobbikuliku või Front Nationali taolise retoorikaga parlamenti.




              -e- mingi ungari natsivärk pidi olema.(teab Peeter)

              Kommentaar


                Kas keegi oskab soovitada mõnda ägedat kohta Slovakkias suusatamiseks? Ja et kus siis ööbida võiks?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  http://bratislava.gayguide.net/

                  Kommentaar


                    Vaene üliõpilane Tofoa sõidab naisega Taisse puhkama. Said foorumis homopropakanda tegemise eest head raha?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Vaene üliõpilane Tofoa sõidab naisega Taisse puhkama. Said foorumis homopropakanda tegemise eest head raha?

                      Mul on tunne, et ta naine on hoopis mingi keskealine rikas tädi.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Mul on tunne, et ta naine on hoopis mingi keskealine rikas tädi.
                        And the winner goes to...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Mul on tunne, et ta naine on hoopis mingi keskealine rikas tädi.
                          Tursa ema? kes teab, see teab...

                          Kommentaar


                            Siin tekib siis pigem ksüimus, et kumb see puid metsa viib?
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Kas keegi oskab soovitada mõnda ägedat kohta Slovakkias suusatamiseks? Ja et kus siis ööbida võiks?
                              Mine propratisse vms selle linna nimi oligi (lennujaam seal linnas olemas + mitu hotelli ala 20.-/öö). Kõik ägedamad keskused on sealt 1h sõidu raadiuses.
                              Vähegi suurem keskus (kus viitsib sõita rohkem, kui 1 päev) on jasna

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Vaene üliõpilane Tofoa sõidab naisega Taisse puhkama. Said foorumis homopropakanda tegemise eest head raha?
                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Mul on tunne, et ta naine on hoopis mingi keskealine rikas tädi.
                                Sittuge verd.

                                Algselt postitas billybob Vaata postitust
                                Mine propratisse vms selle linna nimi oligi (lennujaam seal linnas olemas + mitu hotelli ala 20.-/öö). Kõik ägedamad keskused on sealt 1h sõidu raadiuses.
                                Vähegi suurem keskus (kus viitsib sõita rohkem, kui 1 päev) on jasna
                                Mõtlesime autodega minna. 1 ööpäev sinna, 3-4 päeva kohapeal ja 1 ööpäev tagasi. Ajakulu on küll suurem, aga transport peaks 3-4x odavam olema kui lennukiga minnes. Lisaks omale sobivad kuupäevad ning masin ka kohapeal kasutamiseks. Eile researchi tehes tundus Jasna kõige kiftim koht, kuhu suusatama minna. Bookingust vaatasin, et seal kandis on ööbimine ka küllaltki odav. Mingisugused apartmentid kolmeks ööks neljale inimesele 130-180€. Kahepäevane mäepilet maksab 73€.

                                Oskad ehk kinnitada, et kas öömaja leiab ka Jasna kandis reaalselt niivõrd odavalt nagu Booking näitas või Popradis (20€/öö).
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X