320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ühe ööpäevaga Tallinnast Slovakkiasse? No edu!

    Kommentaar


      suht nukker seis kui raha pole ja peab autoga sedasi loksuma. ma ise veebruaris nädalaks Slovakkiasse, loomulikult lennuga ja saab kohe nautima hakkata

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ühe ööpäevaga Tallinnast Slovakkiasse? No edu!
        2013 suvel sai selline tripp tehtud. Tatra mäed on veel lähemal kui Bratislava. Tallinn-Bratislava 24h. Tagasi tulime 20 tunniga. Lisaks on sel korral start Pärnust.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Sittuge verd.



          Mõtlesime autodega minna. 1 ööpäev sinna, 3-4 päeva kohapeal ja 1 ööpäev tagasi. Ajakulu on küll suurem, aga transport peaks 3-4x odavam olema kui lennukiga minnes. Lisaks omale sobivad kuupäevad ning masin ka kohapeal kasutamiseks. Eile researchi tehes tundus Jasna kõige kiftim koht, kuhu suusatama minna. Bookingust vaatasin, et seal kandis on ööbimine ka küllaltki odav. Mingisugused apartmentid kolmeks ööks neljale inimesele 130-180€. Kahepäevane mäepilet maksab 73€.

          Oskad ehk kinnitada, et kas öömaja leiab ka Jasna kandis reaalselt niivõrd odavalt nagu Booking näitas või Popradis (20€/öö).
          Ise olen alati popradis olnud. Mökitest/apartementimentidest ei tea midagi. Kui booking näitab, siis nii on. Vaata ka, kus need apartemendid sul asuvad, ehk kuskil väga vales kohas.

          jasna on pmst nagu päris mäesuusa kuurort. Ühe päevaga annab küll kõik nõlvad läbi sõita, a samas rahulikult võttes on seal 2ks-3ks päevaks avastamist.
          Ma neid teisi kuurorte nime järgi peast ei mäeta, aga ühte kohta soovitaksin küll. See asus kõrgtatrates ja sinna sai popradist rongiga. Oli küll mingi 2-3 lifti vaid, aga samas laskumine oli pikk ja üsna nauditav.
          24h ja autoga? Edu palju. Olen slovakkias käinud bussireisudel, lennukiga, aga oma autoga veel mitte. Ja ausalt öeldes ei soovigi.

          Kommentaar


            Algselt postitas billybob Vaata postitust
            Ise olen alati popradis olnud. Mökitest/apartementimentidest ei tea midagi. Kui booking näitab, siis nii on. Vaata ka, kus need apartemendid sul asuvad, ehk kuskil väga vales kohas.

            jasna on pmst nagu päris mäesuusa kuurort. Ühe päevaga annab küll kõik nõlvad läbi sõita, a samas rahulikult võttes on seal 2ks-3ks päevaks avastamist.
            Ma neid teisi kuurorte nime järgi peast ei mäeta, aga ühte kohta soovitaksin küll. See asus kõrgtatrates ja sinna sai popradist rongiga. Oli küll mingi 2-3 lifti vaid, aga samas laskumine oli pikk ja üsna nauditav.
            24h ja autoga? Edu palju. Olen slovakkias käinud bussireisudel, lennukiga, aga oma autoga veel mitte. Ja ausalt öeldes ei soovigi.
            Ma ise olen küllaltki algaja, niiet esimene päev kulub kindlasti väiksematel nõlvadel õppimisele. Teine(-kolmas) päev saab juba rohkem nautida ja suuremaid mägesid proovida. Võimalik, et proovime 2 päeva Jasnas ja kolmanda kuskil mujal.

            Aga nagu juba öeldud, siis autoga Slovakkiasse on varasemalt läbi proovitud ning oli väga huvitav kogemus. Meeldiva seltskonnaga väga nauditav roadtripp.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Einoh anna tuld siis. A mökke ja apartmendeid on kindlasti igalpool, ja on nii häid kui ka halbu kogemusi. Ma ise jääks kindlasti popradi linna, hotellid europa ja tatrad jms seal ongi. Mingi 5* pole, a pole keskustest kaugel ja õhtal saab linna pealegi minna. (keskused pole seal pikalt lahti ju)

              Kommentaar


                Algselt postitas billybob Vaata postitust
                Einoh anna tuld siis. A mökke ja apartmendeid on kindlasti igalpool, ja on nii häid kui ka halbu kogemusi. Ma ise jääks kindlasti popradi linna, hotellid europa ja tatrad jms seal ongi. Mingi 5* pole, a pole keskustest kaugel ja õhtal saab linna pealegi minna. (keskused pole seal pikalt lahti ju)
                Alright! Paneme kõrva taha. Aitäh!
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Kas kusagil internetiavarustes on olemas nn Online Kuldvillakut, kus saaks ise sisestada küsimused ja vastused ning siis seda sõpradega mängida?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Olen sõitnud ühe ööpäevaga Tartust Brno lähistele, mis on pmst Slovakkiast möödas. Õnneks tagaistmel, aga tehtav.

                    Üks rumal küsimus ka: mida vittu nende nelja laupäevaga peale hakata? Pööripäev on tähistatud ja vaikselt hakkab tervis tagasi tulema juba. Die Hard on suht peas juba.
                    Võta Poomi raamat ligi ja loe läbi, sisutad sellega päris märkimisväärse aja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                      Võta Poomi raamat ligi ja loe läbi, sisutad sellega päris märkimisväärse aja.
                      Kui sa vähegi lugemisega harjunud oled, siis üle 1,5 päeva selle raamatu lugemisega ei lähe. Minult palus üks ajakiri kirjutada arvustus raamatule Üks põlvkond, kaks ma ei mäleta mida ja kolm tipphetke. Ehk siis mingi korvpalliraamat Ville Arikeselt ja see on ikka nii nadi, et ma pole nädalaga üle 40 lehekülje jõund.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Kas kusagil internetiavarustes on olemas nn Online Kuldvillakut, kus saaks ise sisestada küsimused ja vastused ning siis seda sõpradega mängida?
                        Siit midagi?https://www.google.ee/search?q=onlin...spv=1&ie=UTF-8
                        Once a Gooner, always a Gooner

                        Kommentaar


                          Vaatasin mõne läbi. Ei leidnud sellist kus mängijad saaksid olla erinevas kohas ja mäng toimuks muidu nagu päris. Noh et kes kiiremini nuppu vajutab, see vastab ja muud jutud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Kardan ka, et Poomi raamat jätab mind hätta, sest lõpustatistikat läbi lugeda vist ei viitsi. Youtube watch later sai ka just otsa.
                            a. võta mingi sari ette.
                            b. vaata kõik oscari võitnud filmid üle
                            c. diana klas väitis, et kõik lapsed on tal eostatud jõulude ajal üksindusest. ehk võta kondoomid kaasa.
                            d. joo, mu sõber, joo.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Kardan ka, et Poomi raamat jätab mind hätta, sest lõpustatistikat läbi lugeda vist ei viitsi. Youtube watch later sai ka just otsa.
                              Seriali oled läbi kuulanud? Kui jah, siis leia (mulle) sellelt graafikult sobivaim asendus. Tänud ette
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Olen sõitnud ühe ööpäevaga Tartust Brno lähistele, mis on pmst Slovakkiast möödas. Õnneks tagaistmel, aga tehtav.

                                Üks rumal küsimus ka: mida vittu nende nelja laupäevaga peale hakata? Pööripäev on tähistatud ja vaikselt hakkab tervis tagasi tulema juba. Die Hard on suht peas juba.
                                Me sõitsime eelmisel aastal peale Hollandi mängu 23 tunniga Tallinlast Budapesti. Rõve andmine, aga teostatav.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X