320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Me sõitsime eelmisel aastal peale Hollandi mängu 23 tunniga Tallinlast Budapesti. Rõve andmine, aga teostatav.
    ???

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kui sa vähegi lugemisega harjunud oled, siis üle 1,5 päeva selle raamatu lugemisega ei lähe. Minult palus üks ajakiri kirjutada arvustus raamatule Üks põlvkond, kaks ma ei mäleta mida ja kolm tipphetke. Ehk siis mingi korvpalliraamat Ville Arikeselt ja see on ikka nii nadi, et ma pole nädalaga üle 40 lehekülje jõund.
      NIi see on. 80 esimesed lehte lõvide ja tallinna spordi ajast on liiga ühte auku kirjutatud... Õnneks Soomest-Sveitsist läks osa paremaks.

      Kommentaar


        Kes see roma salliga vend kusagil lumehanges oli? Kunagi oli juttu sellest foorumis.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Kes see roma salliga vend kusagil lumehanges oli? Kunagi oli juttu sellest foorumis.
          jäi tuvastamata
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Kuskilt jäi silmakõrva,et kõva ennustaja Mangiigor olla rämedalt palju asju tärselt ennustanud. On kuskil need imeennustused kirjas ka? Või on kõik stiilis,et veebruaris keegi sureb ja suvi tuleb selline keskmine?
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Kui ma tahan mail.ee aadressi gmaili kontode alla lisada, siis mis on nende outgoing SMTP server/port?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                mail.ee ja default smtp port, 25 näiteks?
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Mul oleks vaja mingit väiksemat kogust pahtlit ja väiksemat pahtlilabidat. Kas neid võib kusagil Tallinna kesklinnas ka saada või on ainsad ehituskaupade poed kusagil Lasnamäe kanalite ääres?

                  Kommentaar


                    Tondi K-Rauta? Ei ole väga kaugel ju kesklinnast, üsna kergelt ligipääsetav.

                    Kommentaar


                      http://www.coleparmer.com/Category/B...Dispensers/980 Kas antud lehel olevaid doseerijaid on võimalik kuskilt eestist ka osta? Elektroonilised oleks eriti hea.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Mul oleks vaja mingit väiksemat kogust pahtlit ja väiksemat pahtlilabidat. Kas neid võib kusagil Tallinna kesklinnas ka saada või on ainsad ehituskaupade poed kusagil Lasnamäe kanalite ääres?
                        Mustamäe tee alguses, Eks kaubamaja vastas on ka mingi ehituspood. Lisaks Espak Kitsekülas (buss nr 16). Aga eks kesklinn ole üks ähmane mõiste ka
                        308

                        Kommentaar


                          Ei ole üldse ähmane mõiste, väga täpselt on fikseeritud piirid. Mustamäe tee alus on Kristiine linnaosa.

                          Kommentaar


                            Kui Mõnuagent elab jätkuvalt Veerenni ja Uus-Tatari kandis, siis kõige lähem suur ehituspood on ju lähedal kasvõi jala minnes - linna poolt minnes ca 15 minutit kõmpida Järvevana poole ja seal ta vasakut kätt ongi.

                            Kommentaar


                              Pagaripoisid?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Ei ole üldse ähmane mõiste, väga täpselt on fikseeritud piirid. Mustamäe tee alus on Kristiine linnaosa.
                                Aegna saar või Ülemiste järve tagune võps on ka kesklinn, aga sinna vist ei hakka tööriistapoodi minema? Said aru küll, mida ma mõtlesin
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X