320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suured tänud

    Kommentaar


      Kopeerin kuskilt mujalt vormindatud teksti MS Wordi. Isegi kui panen merge ja/või clear formatting, eelmaldan reavahed, siis ikkagi ei saa ma seda teksti teha nii kompaktseks, kui vaja oleks. Selgitan pildiga: hetkel ma pean manuaalselt kustutama neid tühikuid vahepeal, et saaks teksti rohkem samale reale panna. See, mis on pärast tühja rida, on esialgne tekst. Kas mul on kuidagi automaatselt võimalik seda teksti siis saada kompaktsemaks ja neid vahesid vähendada?

      küsimus1.jpg

      Kommentaar


        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
        Kopeerin kuskilt mujalt vormindatud teksti MS Wordi. Isegi kui panen merge ja/või clear formatting, eelmaldan reavahed, siis ikkagi ei saa ma seda teksti teha nii kompaktseks, kui vaja oleks. Selgitan pildiga: hetkel ma pean manuaalselt kustutama neid tühikuid vahepeal, et saaks teksti rohkem samale reale panna. See, mis on pärast tühja rida, on esialgne tekst. Kas mul on kuidagi automaatselt võimalik seda teksti siis saada kompaktsemaks ja neid vahesid vähendada?

        [ATTACH=CONFIG]3756[/ATTACH]
        Aga kui sa teksti esmalt notepadi paned? Või siia samasse posti kirjutamise kasti kopeerimine peaks isegi vormingu ära võtma. Või sain ma soovist valesti aru.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Foorumi statistika

          Teemasid
          10 905
          Postitusi
          1 260 919
          Registreerunud kasutajaid
          18 802
          Aktiivseid kasutajaid
          798

          Kes tegi miljonenda postituse?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Foorumi statistika

            Teemasid
            10 905
            Postitusi
            1 260 919
            Registreerunud kasutajaid
            18 802
            Aktiivseid kasutajaid
            798

            Kes tegi miljonenda postituse?
            Ma pakun, et see postituste arv on hetkel olemas olevad postitused. Seda kui võimatu on sinu küsitut teada saada nüitab aga juba see, kui mingi teema juubelipostituste väljaselgitamiste juures on varasemate postide kustutamisega seoses muutujaid olnud.

            Võttes aga aluseks postituse numbri mida võib ka aadressiribal näha, saame postituseks selle: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...00#post1000000

            Muidugi küsimus jääb, kas numereerimist hakati ikka number ühest ja kas tõesti on üle 400000 posti ehk kolmandik kustutatud.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Kas Football Manager 2014 logod/vormid/näod töötavad ka FM15's?
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                Kas Football Manager 2014 logod/vormid/näod töötavad ka FM15's?
                Proovi järgi. Kui ei funka, siis saad ju uued tõmmata.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                  Kas Football Manager 2014 logod/vormid/näod töötavad ka FM15's?
                  ähäh. Mul on seal samad pildid ja jutud juba aastast 2009 või 10, pole ikka väga ammu tõmbama pidanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Ma pakun, et see postituste arv on hetkel olemas olevad postitused. Seda kui võimatu on sinu küsitut teada saada nüitab aga juba see, kui mingi teema juubelipostituste väljaselgitamiste juures on varasemate postide kustutamisega seoses muutujaid olnud.

                    Võttes aga aluseks postituse numbri mida võib ka aadressiribal näha, saame postituseks selle: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...00#post1000000

                    Muidugi küsimus jääb, kas numereerimist hakati ikka number ühest ja kas tõesti on üle 400000 posti ehk kolmandik kustutatud.
                    Jap. Miljoni täitudes oli sama küsimus: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1383384

                    Kommentaar


                      Ehk Jasper peaks saama miskise diplomi või aumärgi.

                      Kommentaar


                        Keegi oskab seletada miks ETV järelvaatamisel pildi kvaliteet niivõrd saast on? Otse suudavad normaalse kvaliteediga edastada, aga järelvaatamine ei kannata kriitikat.

                        Kommentaar


                          Internetis saaks ruum täis muidu

                          Kommentaar


                            On siis keegi seda Pirlo eestikeelset raamatut lugenud? On tõesti nii kohutav tõlge või kannatab ikka pigem lugeda?

                            Kommentaar


                              keegi on gfycati ka uue aasta puhul ptsi keeranud või on asi kuidagipidi minu arvutis, et ma ainult selliseid vastuseid saan sealsete linkide pealt?


                              This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.

                              <Error>
                              <Code>AccessDenied</Code>
                              <Message>Access Denied</Message>
                              <RequestId>9719DCB90207772A</RequestId>
                              <HostId>
                              csLH0y1KTCveMH7LpKO2uy1FcNRxPBs2VA/kokHnuPHHMewMoXizWa8Y3eKSIGX1
                              </HostId>



                              </Error>


                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Sama lugu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X