320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sama siin. Mõnikord refresh aitab.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      On siis keegi seda Pirlo eestikeelset raamatut lugenud?

      mitu inimest
      ikka on
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        mitu inimest
        ikka on
        Tänud. Minusugune ebakultuurne mats ei osnud isegi otsida sellisest elementaarsest kohast.

        Kommentaar


          Olles nüüd ka ise Pirlo eestikeelsena läbi saanud, pean ütlema, et polnud pooltki nii halb kogemus kui Soccernomics. Pirlo puhul ei tekkinud kordagi hetki, et mida kuradit selle lausega öelda on tahetud, jalkamajanduses oli diletantlike tõlkeid ja lõike ikka rohkelt.

          Kommentaar


            et siis soovitad? hetkel 10EUR eest saab kätte, mõtlesin et hea reisile kaasa võtta või miskit.

            Kommentaar


              Tekkis selline küsimus, et kui ma teen Tonybeti kasutaja ja tahan sealt boonust saada, siis tingimustes on kirjas et mul tuleb saadud boonussumma koos deposiitsummaga 12 korda läbi mängida 60 päeva jooksul. Mina saan sellest aru nii, et kui ma panin kontole 100 eurot ja sain 50 boonust, siis peaksin ma 2 kuu jooksul läbi mängima 12*150 ehk 1800 eurot? Enda konto boonuste alt vaadates kirjutab ta aga et reserveeritud summa on 600 eurot ehk siis 12*50(boonus). Kes on tonybeti boonust kasutanud äkki oskab öelda mis pidi see süsteem töötab?
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                Tekkis selline küsimus, et kui ma teen Tonybeti kasutaja ja tahan sealt boonust saada, siis tingimustes on kirjas et mul tuleb saadud boonussumma koos deposiitsummaga 12 korda läbi mängida 60 päeva jooksul. Mina saan sellest aru nii, et kui ma panin kontole 100 eurot ja sain 50 boonust, siis peaksin ma 2 kuu jooksul läbi mängima 12*150 ehk 1800 eurot? Enda konto boonuste alt vaadates kirjutab ta aga et reserveeritud summa on 600 eurot ehk siis 12*50(boonus). Kes on tonybeti boonust kasutanud äkki oskab öelda mis pidi see süsteem töötab?
                Võin eksida aga sa ei pea isegi 12*50 mängima.
                Sa pead lihtsalt selle 600 läbi mängima. Olgu kas või 10 euriste panustega või ühe suure 600 eurise panusega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas shefield
                  Soovitage kust kohast võiks osta madratsit?
                  Ja mis hinna klassi need ka jääda võivad?
                  Ikka sellist korralikumat.
                  Dormeo on mul ning olen väga rahul. Nende hinnad varieeruvad 100-500 eurtsi vahel , oleneb mõõdust.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Dormeo on tõesti jõhkralt hea ning leidmise/tellimisega ei tohiks ka probleeme tulla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas shefield
                      Soovitage kust kohast võiks osta madratsit?
                      Ja mis hinna klassi need ka jääda võivad?
                      Ikka sellist korralikumat.
                      Sleepwell või Dormeo

                      Kommentaar


                        reaalne laoseis inglise keeles?
                        Koondise põhimängija

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                          reaalne laoseis inglise keeles?
                          In stock.

                          Kommentaar


                            Miks jaalo ja tofoa mitte kunagi simultaneously online ei ole?

                            Kommentaar


                              Kui word ei kontrolli eesti keelse teksti grammatikat, pole seda faili vms, siis kas saab kuskilt allalaadida, et kontrolliks eesti keele grammatikat?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                                In stock.
                                In stock tähendab pigem "laos olemas".
                                Oma soovitud väljendi leidsin aga üles ja see on http://en.wikipedia.org/wiki/Physical_inventory
                                Koondise põhimängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X