320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ukuullevald Vaata postitust
    Kui word ei kontrolli eesti keelse teksti grammatikat, pole seda faili vms, siis kas saab kuskilt allalaadida, et kontrolliks eesti keele grammatikat?
    kasuta openoffice't - vabavara ja pmst sama funktsionaalsus - va juhul kui sa just ei kirjuta pidevalt proffesionaalseid makrosid (aga ma kardan viimasel juhul sa ei küsiks sellist küsimust)
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Hakkas kummitama, et mis lugu see on, mis kõlab taustaks Euroopa pokkeriturnee reklaamile tv6-s?
      Koondise põhimängija

      Kommentaar


        Kuna wiziwig tõmbas saba välja,siis uute striimide otsingul kaapisin kuskilt külge mingid lehed,mis iLividit mul installida käsivad. Ühel on näiteks kirjas,et you currently browsing the web with coogle crome-see laiutab üle ekraani,ühel on kogu värk ees vajuta ainult nuppu! Mis asjaga ma selle sita minema saan,muidu ronib aeg ajalt jälle ette. Andke mingi hea vihje,arvuti on vana ja XP on sees........
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
          Hakkas kummitama, et mis lugu see on, mis kõlab taustaks Euroopa pokkeriturnee reklaamile tv6-s?
          Deadmau5 poolt mingi lugu.

          E: Deadmau5 feat. Kaskade - I Remember

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            et siis soovitad? hetkel 10EUR eest saab kätte, mõtlesin et hea reisile kaasa võtta või miskit.
            Võid võtta küll.

            Kommentaar


              Viimased ajad viskab Youtube välismaiste muusikavideote vaatamise asemel ette sellise teksti: An error ocured, please try again later. Learn more.
              Kas mina olen midagi valesti teinud või miks ma sellist jama saan? Õnnestub mul sellest ka pääseda?
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                See mingi youtube viga, refresi youtubet lihtsalt.
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  Viimased ajad viskab Youtube välismaiste muusikavideote vaatamise asemel ette sellise teksti: An error ocured, please try again later. Learn more.
                  Kas mina olen midagi valesti teinud või miks ma sellist jama saan? Õnnestub mul sellest ka pääseda?
                  Googleda ja lahendusi on kamaluga.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...11f9eb03900628 Aivar Pohlak sai 80?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Või tegu on ekstreemse lumber-seksuaalsuse juhtumiga...

                      Kommentaar


                        lumber-seksuaal on mingi välismaavärk. Pohlak on ilmselgelt Mangseksuaal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Pohlak näeb täpselt nii välja nagu ma kunagi Ussisõnu lugedes Manivaldi ette kujutasin.

                          Kommentaar


                            Kui palju umbes läheks maksma, et lasta luua endale korralik mängudeportaal? A la Playray/Playforia.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Auba Vaata postitust
                              Kui palju umbes läheks maksma, et lasta luua endale korralik mängudeportaal? A la Playray/Playforia.
                              Fucking nice küsimus kusjuures!
                              Kuid liiga palju ma arvan. Kõik see hooldamine jne jne... Uuuh.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Auba Vaata postitust
                                Kui palju umbes läheks maksma, et lasta luua endale korralik mängudeportaal? A la Playray/Playforia.
                                No kõik oleneb sellest:

                                Kes Hostib su lehte:
                                Kes disanib selle lehe:
                                Kes on webmaster ja hooldab seda lehte pidevalt:
                                Suur on su serveri maht jne.

                                e,

                                + domeen

                                e2,

                                Muidugi ma flash mängude hindade/tegemise kohta ei oska rääkida, aga kui sa võtad neid mänge teistelt lehtedelt, siis see tõenäoliselt tasuta.
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X