320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
    See mingi youtube viga, refresi youtubet lihtsalt.
    Tänkss! Täpselt nii lihtne oligi
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Kui mul on elioni digiboks ja puha, siis kuidas ma saan näiteks Viasati spordipaketti tellida? Saan selle kodust puldiga opereerides teha või pean teenindusega tegelema?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kui mul on elioni digiboks ja puha, siis kuidas ma saan näiteks Viasati spordipaketti tellida? Saan selle kodust puldiga opereerides teha või pean teenindusega tegelema?
        Kui sul ekodu, siis mine menust ekodusse ja otsi sealt.
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
          Kui sul ekodu, siis mine menust ekodusse ja otsi sealt.
          Kus see olema peaks? Pakett pole minu nimel ja omanik ei tea maad ei mütsi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
            Kui sul ekodu, siis mine menust ekodusse ja otsi sealt.
            Oli natuke lihtsam. Pidi vajutama Menu, sealt valima nuti-TV ja siis tellima.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kus see olema peaks? Pakett pole minu nimel ja omanik ei tea maad ei mütsi.
              Vajuta puldilt menu nuppu.

              20150106_180347.jpg
              20150106_180427.jpg
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Mingi kuus-seitse aastat tagasi oli foorumi kõige naljakamaks teemaks "madalamate liigade kohtunikud" või mdiagi sellist, kus kirjeldati purjus vilemehi, viie- ja kümnekroonisega kaartide näitamist jne. Kas midagi samaväärset on ka praegu kusagil minu jaoks tundmatutest alamfoorumites?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mingi kuus-seitse aastat tagasi oli foorumi kõige naljakamaks teemaks "madalamate liigade kohtunikud" või mdiagi sellist, kus kirjeldati purjus vilemehi, viie- ja kümnekroonisega kaartide näitamist jne. Kas midagi samaväärset on ka praegu kusagil minu jaoks tundmatutest alamfoorumites?
                  Nop...
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Keegi teab kust Tallinnas saaks osta korraliku dartsi lauda ja varustust? Midagi etemat kui need pressitud paberist 10 eurised lauad mida saab kaubanduskeskustest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                      Keegi teab kust Tallinnas saaks osta korraliku dartsi lauda ja varustust? Midagi etemat kui need pressitud paberist 10 eurised lauad mida saab kaubanduskeskustest.
                      Sportsdirect http://www.sportsdirect.com/darts Kui ülemistes kohal pole siis saaliteenendaja väitis mulle, et kogu kaup, mis netis üleval, on võimalik neile poodi tellida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                        Keegi teab kust Tallinnas saaks osta korraliku dartsi lauda ja varustust? Midagi etemat kui need pressitud paberist 10 eurised lauad mida saab kaubanduskeskustest.
                        Vaatad liiga palju Eurosporti praegu?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Vaatad liiga palju Eurosporti praegu?
                          Kahjuks mitte.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kyps Vaata postitust
                            Sportsdirect http://www.sportsdirect.com/darts Kui ülemistes kohal pole siis saaliteenendaja väitis mulle, et kogu kaup, mis netis üleval, on võimalik neile poodi tellida.
                            Tänud! Ning võib siis kohe uue küsimuse peale esitada..
                            On keegi kursis, kas sportsdirectis müüakse dartsi laudu?

                            Kommentaar


                              Kiviõli suusamägi vs Kuutsemäe?

                              Aidake algajat suusahuvilist (paar korda Kuutsemäel käinud i vsjoo). Kas tasub Tartust võtta ette sõit Kiviõlisse või pole seal Kuutsemäega võrreldes midagi erilist? Loen ainult nii palju välja, et Kiviõlis on pikim laskumine 700m ja Kuutsemäel 476m.

                              Kas pikk sõit võiks ennast õigustada?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
                                Kiviõli suusamägi vs Kuutsemäe?

                                Aidake algajat suusahuvilist (paar korda Kuutsemäel käinud i vsjoo). Kas tasub Tartust võtta ette sõit Kiviõlisse või pole seal Kuutsemäega võrreldes midagi erilist? Loen ainult nii palju välja, et Kiviõlis on pikim laskumine 700m ja Kuutsemäel 476m.

                                Kas pikk sõit võiks ennast õigustada?
                                Kuutsemäe nõlva olen ainult kõrvalt näinud, aga Kiviõlis on sitaks äge.
                                arvan, et sõit tasub ära.
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X