320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Starman või Elion? Täna vaatasin oma Starmani arvet ja jälle on uuel aastal 1 euro lambist otsa visatud ja nüüd sai vaikselt kõrini. Kolme aasta jooksul on kokku siis lambist kolm eurot otsa lisatud. Et kuidas kommenteerite Elioni? Vaatasin, et seal on põhipaketis juba Eurosport 2 olemas, mis mulle on hädavajalik kanal. Spordipaketis Setana jne.

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Starman või Elion? Täna vaatasin oma Starmani arvet ja jälle on uuel aastal 1 euro lambist otsa visatud ja nüüd sai vaikselt kõrini. Kolme aasta jooksul on kokku siis lambist kolm eurot otsa lisatud. Et kuidas kommenteerite Elioni? Vaatasin, et seal on põhipaketis juba Eurosport 2 olemas, mis mulle on hädavajalik kanal. Spordipaketis Setana jne.
      Starman on minu arvates parem variant. Nett on sama hinna eest kiirem. Ja nii lihtne ongi.

      Kommentaar


        Kunagi mind blokkis Elioni valima see, et seadme peab välja ostma vms. Ei tea kas see enam ka nii on. Ise vaatasin ka krimpsus ninaga Starmani arvet täna.

        Kommentaar


          Enam ei pea seadet välja ostma Elionis.

          Kommentaar


            Starman peaks odavam olema. mul on nett olnud aasta, tv-pakett (XL) nädal. Ei kurda.

            Kus saab lasta nutitelefonile (lenovo 850S) uue softi vms panna. Tellisin prooviks hiinaka. Ilge sitt. Elab oma elu täiega. Ehk mingi totaaluuendus aitaks. Mina olen loll ning minust targem inimene ei suutnud seda teha. Paarikümne euro eest seda saab kuskil teha või viskan kohe jalust minema? Mingi root värk.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Starman on minu arvates parem variant. Nett on sama hinna eest kiirem. Ja nii lihtne ongi.
              Üleslaadimine kõvasti kehvem ju
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Starman peaks odavam olema. mul on nett olnud aasta, tv-pakett (XL) nädal. Ei kurda.

                Kus saab lasta nutitelefonile (lenovo 850S) uue softi vms panna. Tellisin prooviks hiinaka. Ilge sitt. Elab oma elu täiega. Ehk mingi totaaluuendus aitaks. Mina olen loll ning minust targem inimene ei suutnud seda teha. Paarikümne euro eest seda saab kuskil teha või viskan kohe jalust minema? Mingi root värk.
                Äkki aitab http://forum.xda-developers.com/ ?

                e. rootida peaks nõnda saama http://forum.xda-developers.com/gene...0-row-t2927400
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                  Üleslaadimine kõvasti kehvem ju
                  Noh, mina tavakasutajana midagi väga üles ei lae. Ehk ma pigem vaatan porri, mitte ei lae perevideoid üles.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                    Kunagi mind blokkis Elioni valima see, et seadme peab välja ostma vms. Ei tea kas see enam ka nii on. Ise vaatasin ka krimpsus ninaga Starmani arvet täna.
                    Ja mis see arve siis oli? Mul on Elionis 30 eurot, sinna kuuluvad kaks telekakohta, põhipakett mingi 70 kanaliga, täpset arvu ei tea ja nett kolmele traadiga arvutile ja ilma traadita nett ka.

                    Ja lisaks siis lauatelefon ka veel.

                    Kommentaar


                      https://www.elion.ee/eraklient/nutitv/pohipakett põhipaketiga ainult need kanalid ei ole?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                        https://www.elion.ee/eraklient/nutitv/pohipakett põhipaketiga ainult need kanalid ei ole?
                        Neil on seal kõik segamini, keeruline neid täpseid hindu leida, igatahes on mul üle 70 kanali, kusjuures juurde midagi tellinud ei ole.

                        Kommentaar


                          starman digi-tv kanalid:
                          eesti L pakett = 70 kanalit, 9 euri
                          vene L pakett = 120 kanalit, 4 euri

                          sounds fair
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Vaatasin järgi, põhikanalid (18) maksavad 3 euri, lisakanalite (53) pakett 6,53 ja nett ise 21. Kokku 30.53.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              starman digi-tv kanalid:
                              eesti L pakett = 70 kanalit, 9 euri
                              vene L pakett = 120 kanalit, 4 euri

                              sounds fair
                              moskva maksab venekeelsete kanalite eest peale
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                Starman või Elion?
                                Kui telekas ka seal taga on, siis ma ei saa üldse aru, kuidas ilma Starmani Ajamasinata (kordus-TV) oli võimalik elada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X