320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Täna vaatasin oma Starmani arvet ja jälle on uuel aastal 1 euro lambist otsa visatud.
    Selline asi + alati hõivatud klienditeenuste liin iseloomustavad Starmanit väga hästi. Samas olen ma piisavalt laisk, et hetkel muuta midagi.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Starman või Elion? Täna vaatasin oma Starmani arvet ja jälle on uuel aastal 1 euro lambist otsa visatud ja nüüd sai vaikselt kõrini. Kolme aasta jooksul on kokku siis lambist kolm eurot otsa lisatud. Et kuidas kommenteerite Elioni? Vaatasin, et seal on põhipaketis juba Eurosport 2 olemas, mis mulle on hädavajalik kanal. Spordipaketis Setana jne.
      selliseid hinnatõuse on Elionil palju rohkem olnud. mina kolisin rohkem kui aasta eest sealt üle Starmani ja üldiselt ei kahetse. Elioni klient olin 5+ aastat. HD-kanaleid on Starmanil rohkem, Viasati mõned kanalid ka lihtsamalt kättesaadavad ja hinnad pisut soodsamad. äsja küll neti hind pisut tõusis. samas klienditeenindus ja see nö iseteenindus on Starmanil küll masendav. aga Elion tegi aastaid tsirkust, katkestusi oli rohkem ja neil ju siis korraga kõik maas. üks aasta ajastati mul selline pull Meistrite liiga finaali õhtuks ja tookord muidugi ei saanud ka klienditeenindust kätte. liinid kinni ja automaatvastaja ütles, et saate teenuse öösel tagasi. kui mölisesin, siis kompensatsiooniks pakuti kuuks tasuta salvestamist vms mõttetut teenust, aga ise nad ei vabandanud ega midagi. alla kahe ööpäeva rikked ei kvalifitseeru mingile kompensatsioonile nende maailmas. igasugused muudatused Elionil pigem kosmeetilised, pakette mängitakse ringi, värvikavasid muudetakse ja pulte vahetatakse, aga sisulist arengut vähe, ainult hind tõusis. naudivad monopoli teatud turusegmendis. pood on Elionil parem, vahel leiab ka midagi soodsalt ja järelmaksuvõimalust pakuvad. üldiselt võttes on nad muidugi kõik ühe vitsaga löödud. eks valik sõltu ka sellest mitu telekat sul on: Starmanil lisakoht tasuline, Elionil mitte jmt. Starman teeb üldiselt odavama üldhinna tasa teiste teenustasudega. moblaga nende klienditeenindusse helistamise asemel võid parem mõnda seksiabiliini proovida.

      Kommentaar


        Kaur Kender jaurab igalpool, et Tõnis Mägi olla kunagi toidufestivalidel lõõritanud "Toit, kuninglik toit..." fact or fiction?
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas El President Vaata postitust
          selliseid hinnatõuse on Elionil palju rohkem olnud. mina kolisin rohkem kui aasta eest sealt üle Starmani ja üldiselt ei kahetse. Elioni klient olin 5+ aastat. HD-kanaleid on Starmanil rohkem,....
          soh, arvasin et see on rohkem elioni pärismaa.
          lugesin üle hd paketis täna elionil 18 kanalit (tõsi osa, näiteks 2x eurosporti, dubleerituna).
          palju starmani hd-paketis neid tegelikult, mitte koduka andmetel on?
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Kaur Kender jaurab igalpool, et Tõnis Mägi olla kunagi toidufestivalidel lõõritanud "Toit, kuninglik toit..." fact or fiction?
            hu käärs?
            keda see kloun ikka huvitab.
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas shefield
              Oskab keegi öelda. Kust kohast võiks leida odavalt mõne cd player i.
              On olemas korralik võim ja kõllid aga mängijat pole. ja arvutit ei viitsi ka üle toa ära ühendada.
              Mis on odav?
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Algselt postitas shefield
                Oskab keegi öelda. Kust kohast võiks leida odavalt mõne cd player i.
                Miks odavat soovid? Kas oled vaene?

                Kommentaar


                  Algselt postitas shefield
                  40 miinus äkki.
                  See veits kallim, aga peaks asja ära ajama.
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Algselt postitas shefield
                    Neid saastu asju väga ei soovita. Kui osta siis väheke korralikum asi ja mis kestab ka. Sellist jura jäädki ostma, aga no eks ise tead mis teed.
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Algselt postitas chac Vaata postitust
                      soh, arvasin et see on rohkem elioni pärismaa.
                      lugesin üle hd paketis täna elionil 18 kanalit (tõsi osa, näiteks 2x eurosporti, dubleerituna).
                      palju starmani hd-paketis neid tegelikult, mitte koduka andmetel on?
                      hmm, viimasel ajal on siis ikka midagi muutunud. veel üsna hiljuti oli Elionil neid HD kanaleid umbes täpselt kuus-seitse ja seda juba pikemat aega. nii et kindlasti pole see olnud Elioni "pärismaa" seni.

                      Kommentaar


                        http://www.aliexpress.com/ Keegi sealt midagi tellinud on? Kogemused?

                        Kommentaar


                          esiteks, kes on düüned?


                          ja kumb on parem, kas NOOR Heidy Purga või kes iganes?

                          -e- must q on kohutav, aga päris naljakas.

                          Kommentaar


                            Tüüne on see sõna.

                            Kommentaar


                              Tüüne on nagu lahe või cool. Aga siis 90-ndate slängis.

                              P.S. Must Q peaks jälle kokku tulema.

                              Kommentaar


                                Ahah, ma olen siia ka jõudnud. oeh.

                                Kui suur on tiraazhi vahe tava Maalehel ja Mangi ekstraga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X