320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Samas Samsungilt on pakkuda galaxy alpha vist, mis oli ka päris hea variant, s5 on igatahes saast.
    Sellega ütled põhimõtteliselt ära et hindad vaid välimust. Näiteks minul, kes kannab telefoni ümber alati kaitsekorpust, pole mingit vahet milline telefon välja näeb. Välja paistab kest. Ise eelistan aga Samsungit televiisoriga ühilduvuse pärast. Mis puutub praegu telefoni ostmisse, siis paari kuu jooksul aasta alguses võiks terve hulk uusi mudeleid müüki tulla ja vanemad kaotavad kõvasti hinda. Ehk kui kannatab, oota paar kuud. Saad siis kas sama raha eest uue põlvkonna mudeli või selle mille praegu välja valid odavamalt.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Kui Elioniga liituda, kas siis peab wifi ruuteri välja ostma? Või saab seda nn "üürida" ?

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        Kui Elioniga liituda, kas siis peab wifi ruuteri välja ostma? Või saab seda nn "üürida" ?
        Ei pea välja ostma.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Pärast ruuteri restarti ei saa steami ega youtube, igale poole mujale on võimalik saada ja interner töötab normaalselt
          .

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Sellega ütled põhimõtteliselt ära et hindad vaid välimust. Näiteks minul, kes kannab telefoni ümber alati kaitsekorpust, pole mingit vahet milline telefon välja näeb. Välja paistab kest. Ise eelistan aga Samsungit televiisoriga ühilduvuse pärast. Mis puutub praegu telefoni ostmisse, siis paari kuu jooksul aasta alguses võiks terve hulk uusi mudeleid müüki tulla ja vanemad kaotavad kõvasti hinda. Ehk kui kannatab, oota paar kuud. Saad siis kas sama raha eest uue põlvkonna mudeli või selle mille praegu välja valid odavamalt.
            Selles suhtes jah, et telefoni ümber mingit kesta pole mitte kunagi tahtnud, pigem võiks telefon juba originaalis korraliku koostekvaliteediga olla.
            Mis puudutab ülejäänud tehnikaga ühildumisse, siis see sõltub eelkõige sellest, mis tehnikat sa tarbid. Näiteks Z3 on väga lahedad koostöö funktsioonid PS4ga näiteks (saab pilti moblasse kanda jne) ja samuti niisama Sony tehnikaga.

            Kommentaar


              Keegi vist midagi sarnast küsinud, aga mis siis saab kui mul puudubkaob vms ära ID kaart, passi pole ammu juba, ja sünnitunnistust samuti, ja oleks vaja uus ID kaart saada, sõrmejälgede kaudu?

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Keegi vist midagi sarnast küsinud, aga mis siis saab kui mul puudubkaob vms ära ID kaart, passi pole ammu juba, ja sünnitunnistust samuti, ja oleks vaja uus ID kaart saada, sõrmejälgede kaudu?
                Mine migratsiooniametisse ja ilma sa kindlasti ei jää. Mul aegusid mõlemad ära ja vanu neile loovutada ei tahtnud, tegid ilusasti ära. Kuigi ma vist lehvitasin neile oma juhilubadega.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Kuulasin siin reedel oma melomaani eksirännakutes erinevat muusikat ning ühe laulu juures ei suutnud ära klikkida, et kus oli Tallinnas ööklubi Spirit?

                  Kommentaar


                    Paar sekundit googeldamist ja Delfi uudis ütleb: "Mere puiesteel hotelli Metropol taga avab reedel kell 22 uksed uus ööklubi Spirit, kus hakatakse mängima ehedat Londoni ja USA klubimuusikat, kirjutab tänane Linnaleht. "

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Kuulasin siin reedel oma melomaani eksirännakutes erinevat muusikat ning ühe laulu juures ei suutnud ära klikkida, et kus oli Tallinnas ööklubi Spirit?
                      Mis on Chillout squad?

                      Ratsu baar?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        Paar sekundit googeldamist ja Delfi uudis ütleb: "Mere puiesteel hotelli Metropol taga avab reedel kell 22 uksed uus ööklubi Spirit, kus hakatakse mängima ehedat Londoni ja USA klubimuusikat, kirjutab tänane Linnaleht. "
                        Ma suutsin välja googledada ainult mingid stiilis "jee teeme lege peo", aga asukohta ei olnud mainutud.
                        Aga tänud
                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Mis on Chillout squad?
                        jah

                        Kommentaar


                          Kas kellelgi ei vedel kasutult akut mis sobib LG Optimus L9 P760 telefonile?

                          Kommentaar


                            Kunagi oli Lasnagorskis mingi suur kasutatud mööbli müügiangaar ,on see alles? Oli vist äkki Pae tänaval...või Punasel..?
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Aasta tagasi oli alles, aadressi tõesti ei mäleta, aga punase tn kandis jah.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                mis on hetkel parim koht, kust saaks muusikat alla laadida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X