320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingite nõuete järgi on kergejõustikus jooksuraja laius 1.22m (aga see ilmselt väljas. Sisehallis äkki kitsam) Ühesõnaga mõõda raja laius ära ja arvuta. Või leia netist sisehalli raha laiuse nõuded.

    6*piir*l (kus l on ühe raja laius). Niipalju peaks olema neljas rada pikem kui esimene. 1.22m laiusel rajal näiteks 7.67m iga järgmise raja kohta.

    Ehk siis ma pakuks et pigem mingi 220m kanti umbes on neljas rada.

    Kommentaar


      Audenteses tuleb ring ümber ovaali joostes midagi 220 ja 230m vahele jah.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Audenteses tuleb ring ümber ovaali joostes midagi 220 ja 230m vahele jah.
        Kas audenteses pole mitte neli rada?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kas audenteses pole mitte neli rada?
          Aa, jah. Lugesin nüüd Reinu küsimuse täpsemalt üle. Ta millalgi küsis sarnast asja ja toona oli teema selles, et kus Tallinna hallis saab kõige suurema ringi joosta. Mõtlesin, et nüüd ka jutt maksimaalsest ringist ehk ümber ovaali jooksmisest. Aga radu on Audenteses jah neli.

          Kommentaar


            Kus leidub foorumi-Icemani pilt? Soov on tuvastada võimalik sarnasus härra Alexander Marcusega täiendamaks üht teist teemat.

            Das neue Album "Robotus" : https://ktr.lnk.to/Robotus (08.09.23)♢ ROBOTUS TOUR 2024 ♢ 16.02. München (Zenith)17.02. Offenbach (Stadthalle)22.02. Düsseldor...
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              Kus leidub foorumi-Icemani pilt? Soov on tuvastada võimalik sarnasus härra Alexander Marcusega täiendamaks üht teist teemat.

              https://www.youtube.com/watch?v=7XzL...youtu.be&t=30s
              Ei ole sarnasust.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Audentese spordihalli sisemine rada on 200 m. Kui pikk on välimine ehk neljas rada?
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Vaadates, et kuidas starditakse 200 meetri jooksule võistlustel, siis maksimaalselt 10 meetrit pikem.
                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Mingite nõuete järgi on kergejõustikus jooksuraja laius 1.22m (aga see ilmselt väljas. Sisehallis äkki kitsam) Ühesõnaga mõõda raja laius ära ja arvuta. Või leia netist sisehalli raha laiuse nõuded.

                6*piir*l (kus l on ühe raja laius). Niipalju peaks olema neljas rada pikem kui esimene. 1.22m laiusel rajal näiteks 7.67m iga järgmise raja kohta.

                Ehk siis ma pakuks et pigem mingi 220m kanti umbes on neljas rada.
                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Aa, jah. Lugesin nüüd Reinu küsimuse täpsemalt üle. Ta millalgi küsis sarnast asja ja toona oli teema selles, et kus Tallinna hallis saab kõige suurema ringi joosta. Mõtlesin, et nüüd ka jutt maksimaalsest ringist ehk ümber ovaali jooksmisest. Aga radu on Audenteses jah neli.
                Ei andnud rahu ja kirjutasi Audentesse. Sain sellise vastuse- Sisehalli välimise raja pikkus on 237,5 meetrit.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Ei andnud rahu ja kirjutasi Audentesse. Sain sellise vastuse- Sisehalli välimise raja pikkus on 237,5 meetrit.
                  See on siis neljanda jooksuraja pikkus või selle raja, mis ümber reklaamide läheb?

                  Kommentaar


                    Ma sain aru, et 4nda ehk välimise raja pikkus.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Dannar, palju keskerakond selle nädala kranaadi eest maksis?

                      Rein, reisil jääte ainult kambodžasse? Mis kohti külastate?
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marcello Vaata postitust
                        Dannar, palju keskerakond selle nädala kranaadi eest maksis?

                        Rein, reisil jääte ainult kambodžasse? Mis kohti külastate?
                        Pro bono.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Ma sain aru, et 4nda ehk välimise raja pikkus.
                          nojh ei tea. Ma millegipärast ikkagi ei usu. Tundub mingi 6nda raja suurus. Aga alati on ju võimalus et Roma fänn on peast lihtne ja eksib. Eksole?

                          Kommentaar


                            Miks Ott Reinumäe nii noorelt karjääri lõpetas.

                            E: http://www.ohtuleht.ee/214108/ott-re...-profispordist
                            E2- Rekkamees Ott http://www.ohtuleht.ee/599610/22aast...tojuhi-ametist

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                              Miks Ott Reinumäe nii noorelt karjääri lõpetas.

                              E: http://www.ohtuleht.ee/214108/ott-re...-profispordist
                              E2- Rekkamees Ott http://www.ohtuleht.ee/599610/22aast...tojuhi-ametist
                              eks eluliseid küsimused olidki päeva korras ja kaalusid üle vuti. ja tõele au andes, eks ta oligi selline sita töö tegija väljakul, eriti sellest aru ei saadud, kuid kasu on sellistest mängijatest tohutult. ja siit tekibki küsimus, miks legendaarne kehtna vutikool lõpetades tegutsemise?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                                Rein, reisil jääte ainult kambodžasse? Mis kohti külastate?


                                Ainult Kambodža jah. Phnom Penh 2-3 päeva, siis Siem Reap paariks päevaks, ühe otsa teeme mööda Mekongi (Angkor Wat, Floating Village), siis nädalaks Koh Rongile vedelema ja lõpetuseks 1-2 päeva veel pealinnas shoppamiseks.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X