320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui väidetavalt lisab telekaamera 10 kilo, siis kui palju kaamera peenise pikkusele lisab?

    (ootan Cannumani matemaatilisi valemeid ala staadionirajad)

    Kommentaar


      Tahtmata mõnuagendi eluliste asjade uurimisele sisse sõita huvituks ikkagi, et kas keegi teab soovitada miskist programmi, millega suvaline tohlakas saab mitmest videoklipist ühe kokku lõigata ja sinna ka soundtracki peale visata? Ilma ostmata. Et tasuta või mitte retarded 'proovi üks kord max 60 sekki vidjoga ja siis maksa 600 euri, oossom' trial versiooniga. Või on ehk selline asi ka internetis võimalik?

      ei pea vist ütlema, et windows moviemakeri võib soovitamata jätta.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        Tahtmata mõnuagendi eluliste asjade uurimisele sisse sõita huvituks ikkagi, et kas keegi teab soovitada miskist programmi, millega suvaline tohlakas saab mitmest videoklipist ühe kokku lõigata ja sinna ka soundtracki peale visata? Ilma ostmata. Et tasuta või mitte retarded 'proovi üks kord max 60 sekki vidjoga ja siis maksa 600 euri, oossom' trial versiooniga. Või on ehk selline asi ka internetis võimalik?

        ei pea vist ütlema, et windows moviemakeri võib soovitamata jätta.
        GoPro Studio näiteks. Saab tasuta allalaadida gopro.com-ist.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Miks Roma kohta Rioma öeldakse? Liivakasti leksikonist vastust ei leidnud.

          Kommentaar


            Olen näinud, et siin teemas mõned nutifonide alal asjatundlikumad inimesed sõna võtnud. Nimelt selline probleem, et telefon teeb viimasel ajal sellist trikki, et rohkem akut nõudvate protsesside ajal (pildistamine, gps-i kasutamine, muusika kuulamine) viskab pildi taskusse. Kui kohe uuesti käivitada, ütleb et aku tühi ja vaja kiirelt laadiat. Samas kui mõned minutid kosub siis näitab jälle et akut küll. Tavakasutuses peab aku samas paar päeva ikka vastu.

            Kas piisab uue aku ostmisest või on aeg telefoni vahetada?

            Kommentaar


              Algselt postitas kyps Vaata postitust
              Olen näinud, et siin teemas mõned nutifonide alal asjatundlikumad inimesed sõna võtnud. Nimelt selline probleem, et telefon teeb viimasel ajal sellist trikki, et rohkem akut nõudvate protsesside ajal (pildistamine, gps-i kasutamine, muusika kuulamine) viskab pildi taskusse. Kui kohe uuesti käivitada, ütleb et aku tühi ja vaja kiirelt laadiat. Samas kui mõned minutid kosub siis näitab jälle et akut küll. Tavakasutuses peab aku samas paar päeva ikka vastu.

              Kas piisab uue aku ostmisest või on aeg telefoni vahetada?
              Kuna tänapäeva akudele on nii palju tarkust sisse ehitatud, siis võib täiesti vabalt piisata ka aku vahetamisest. Ega muidu teada ei saa, kui ei proovi. Kui on muidugi teada, et iga kord selline asi juhtub, siis saab ehk kelleltki korraks aku laenata?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Kuna tänapäeva akudele on nii palju tarkust sisse ehitatud, siis võib täiesti vabalt piisata ka aku vahetamisest. Ega muidu teada ei saa, kui ei proovi. Kui on muidugi teada, et iga kord selline asi juhtub, siis saab ehk kelleltki korraks aku laenata?
                Minu nutifonil on näiteks aku sisse ehitatud
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Minu nutifonil on näiteks aku sisse ehitatud
                  Kuna küsimuses oli sees variant akut vahetada, siis eeldasin, et see on vahetatav. Ise ei osta ilmselt ühtegi telefoni millel akut vahetada ei saa.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Asjatu paranoia. Ka sisseehitatud telefonidel saab akut vahetada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Asjatu paranoia. Ka sisseehitatud telefonidel saab akut vahetada.
                      Reisi peal olles? Ma pean silmas rohkem situatsiooni kus oled poole päevaga liialt palju telefoni tarbinud, mitte, et paari aasta pärast on aku läbi.
                      Tänapäeval on muidugi õnneks akupangad olemas, kuid eelistan ikkagi telefoni ilma, et mingi jubin küljes ripuks. Juurde veel see, et aeg-ajalt kipuvad telefonid nõnda kokku jooksma, et tahavad aku eemaldamist, siin aitab muidugi reset nupp aga selle vajutamine ei pruugi ka alati võimalik olla.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Kas nullpunkt film ja seriaal kattub üks-ühele?

                        Kommentaar


                          keegi võiks jagada kogemusi akupanga kohta. On keegi kasutanud? Reisil näiteks võib ju hea olla. Kui ikka fotokas, gps, internet kasutust leiavad, siis ei pruugi aku päev otsa kesta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Kas nullpunkt film ja seriaal kattub üks-ühele?
                            Üks-ühele mitte, aga osad kaadrid on tõesti samad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              keegi võiks jagada kogemusi akupanga kohta. On keegi kasutanud? Reisil näiteks võib ju hea olla. Kui ikka fotokas, gps, internet kasutust leiavad, siis ei pruugi aku päev otsa kesta.
                              Mul on kasutusel:
                              a) väljundpinget peab vaatama. Kui see on tavalise USB oma, siis see telefon jääbki sinna pangakaabli otsa. (kahere˛iimseid on ka olemas).
                              b) mahutavuse-suuruse-hinna suhe on igaühe enda valik. Mina saan telefoni 2300 mAh akut laadida nullist täis u 4 korda, pank olla üle 10000mAh. Keskmisel kasutajal ma meelest nii palju vaja pole, hind sellest tulenevalt madalam ja gabariidid väiksemad.
                              c) aja möödudes mahtuvus väheneb.
                              Once a Gooner, always a Gooner

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Kuna tänapäeva akudele on nii palju tarkust sisse ehitatud, siis võib täiesti vabalt piisata ka aku vahetamisest. Ega muidu teada ei saa, kui ei proovi. Kui on muidugi teada, et iga kord selline asi juhtub, siis saab ehk kelleltki korraks aku laenata?
                                Tänud! Proovin siis esialgu uue akuga, vaatan et neid müüakse netis minu telefonile mõne euro eest tükk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X