320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas szandor Vaata postitust
    Ei arvanudki, et Romani tembud tema närvikava sassi lõid ja käsi punase Bondi paki poole sirutas, lihtsalt oli üks Chelsea-aegne intekas meeles.
    panin lihtsalt illustratsiooni Toppmölleri tõttu kustutasin 2000ndate osa ära ja nii võib jääda ekslik mulje nagu ma prooviks vaielda/torkida.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      mina(eraisik) pean sihtasutusele arve esitama osutatud teenuste eest.(raha mulle)
      mis selle arve peal olema peaks, või mida see endast kujutab?
      ma mõtlen käibemaks?, kuidas maksuamet seda näeb? jne
      et igasugu antud kimbatust lahendada aitav nõu on teretulnud.
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        Algselt postitas mg Vaata postitust
        mina(eraisik) pean sihtasutusele arve esitama osutatud teenuste eest.(raha mulle)
        mis selle arve peal olema peaks, või mida see endast kujutab?
        ma mõtlen käibemaks?, kuidas maksuamet seda näeb? jne
        et igasugu antud kimbatust lahendada aitav nõu on teretulnud.
        Käibemaksu maksavad need, kes on käibemaksukohuslased. Eraisik (mitte-FIE) käibemaksukohuslane ei ole.

        Teine asi on tulumaksuga, sellest ei pääse.

        Ja kui teenuse osutamine on vormistatud nt käsunduslepingu või töölepinguna, siis maksab tellija ka sotsiaal- jm maksud (+34%).

        edit: ei ole küll ülemäära põhjalik vastus, aga hetkel on täpselt õige aeg magamaminekuks.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Empoli loots tossab siiani mängu ajal, aga esimese asjana lööb selle küsimusega ette Mehhiko endine treener MM-il:

          Kommentaar


            Algselt postitas Long John Vaata postitust
            Anoniirid
            Kas Väike John leiutas uue sõna või mis selle tähendus on?

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Väga paljud, sest tipptreenereid on väga palju. Muidugi ei tea, kes neist igapäevaselt teeb või kes on ammu maha jätnud, aga pilte leiab näiteks Löwi, Wengeri, Lippi kohta. Maradona ei kuulu tipptreenerite sekka vist? :P
              haha, Wenger ilmselgelt tossab
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                haha, Wenger ilmselgelt tossab
                Once a Gooner, always a Gooner

                Kommentaar


                  Kuskohast on võimalik osta karvaseid täringuid a la



                  ?
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    http://pood.automaailm.ee/est/varuos...1,nt10,se0,sRd - siin neid erinevat värvi. Suurust ja pehmuse taset ei tea öelda

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      http://pood.automaailm.ee/est/varuos...1,nt10,se0,sRd - siin neid erinevat värvi. Suurust ja pehmuse taset ei tea öelda
                      Tänan.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Nii, hakkab juba häirima see asi. Ehk oskab keegi aidata
                        Nimelt ei mängi foorumis neid vine videosid, sama asi ka facebookiga. Feisis kui panna hd, siis hakkab pilt liikuma. Hääl olemas mõlema puhul. Näiteks eile postitati pärast chelski-'pool mängu paar vine värki. Neist esimene Caniga jooksis ilusti, Skrteli olukorras pilt ei liikunud.
                        Milles võiks probleem olla? Kasutan Chromet
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Try this:
                          mine chrome://settings/ lehele -> show Advanced settings -> võta linnuke 'Use Hardware Accelaration' eest ära -> Restart chrome'le (peaks peale linnukese ära võtmist ka kohe sinna samma viskama selle võimaluse) -> proovi kas vine funkab

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Try this:
                            mine chrome://settings/ lehele -> show Advanced settings -> võta linnuke 'Use Hardware Accelaration' eest ära -> Restart chrome'le (peaks peale linnukese ära võtmist ka kohe sinna samma viskama selle võimaluse) -> proovi kas vine funkab
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              mida teevad inimesed päevotsa feissbuukis istudes?

                              ja miks nad siis närvi lähevad, kui eston titepilte ja malluka blogi sheerib?...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                mida teevad inimesed päevotsa feissbuukis istudes?

                                ja miks nad siis närvi lähevad, kui eston titepilte ja malluka blogi sheerib?...
                                Minu meelest ainukesed inimesed kes facebooki kasutavad (ei räägi messengerist) on kas 35+ mehed või naised (kes on tööl)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X