320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    BMW uue X seeria reklaami taustalugu oskab keegi nimetada?
    Oleks väga tänulik

    Kommentaar


      Kellegil tonybeti klienditeenidusega on kogemust? Meili peal vastavad nad 24 tunni jooksul ja nende nö inglise keelsele klienditoele helistades tuleb sealt ainult automaatne leedukeelne möla. Mis värk on.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Mingite nõuete järgi on kergejõustikus jooksuraja laius 1.22m (aga see ilmselt väljas. Sisehallis äkki kitsam) Ühesõnaga mõõda raja laius ära ja arvuta. Või leia netist sisehalli raha laiuse nõuded.

        6*piir*l (kus l on ühe raja laius). Niipalju peaks olema neljas rada pikem kui esimene. 1.22m laiusel rajal näiteks 7.67m iga järgmise raja kohta.

        Ehk siis ma pakuks et pigem mingi 220m kanti umbes on neljas rada.

        Ei andnud ikka rahu, sest hakkasin ise ka kahtlema, selles 237,5 meetris ja kirjutasin uuesti ning seletasin puust ja punasega ette. See neljas rada on tõesti 223 meetrit pikk.

        Tubli cannu!
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Kui facebookis joinida mingi closed groupiga, kas siis seda on näha siis enda facebooki lehel, et isik X liitus mingi grupiga?
          .

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Kellegil tonybeti klienditeenidusega on kogemust? Meili peal vastavad nad 24 tunni jooksul ja nende nö inglise keelsele klienditoele helistades tuleb sealt ainult automaatne leedukeelne möla. Mis värk on.
            Mina sain neilt e-mailile vastuse mingi 3-4 päeva hiljem, muud mood neid vist kätte ei saagi. Suht lootusetu teema.

            Kommentaar


              Algselt postitas RVN Vaata postitust
              Kui facebookis joinida mingi closed groupiga, kas siis seda on näha siis enda facebooki lehel, et isik X liitus mingi grupiga?
              Jah, on küll.

              Kommentaar


                Algselt postitas RVN Vaata postitust
                Kui facebookis joinida mingi closed groupiga, kas siis seda on näha siis enda facebooki lehel, et isik X liitus mingi grupiga?
                Ei ole.
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                  Ei ole.
                  Sain küsimusest valesti aru, Ericcul on õigus. Lugesin, et kas teised su FB sõbralistis näevad kui joinid mingi closed grupiga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                    Sain küsimusest valesti aru, Ericcul on õigus. Lugesin, et kas teised su FB sõbralistis näevad kui joinid mingi closed grupiga.
                    Sedasi on näha küll, et täna soovitati mulle näiteks mingit ostan-müün-vahetan gruppi ja öeldi millised sõbrad selle liikmed on.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Kas tartanjan ja jaalo on sama inimene?

                      Kommentaar


                        Selline küsimus, et kas Ryanairiga lennates tohib lisapagasisse (mitte käsipagasisse) panna näiteks kuivaineid (makaronid vms)? Hea meelega ostaks Eestist makarone kaasa, et oleks hea köögis matsutada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                          Selline küsimus, et kas Ryanairiga lennates tohib lisapagasisse (mitte käsipagasisse) panna näiteks kuivaineid (makaronid vms)? Hea meelega ostaks Eestist makarone kaasa, et oleks hea köögis matsutada.
                          võib
                          leiba võib ka
                          aga kuhu sa lendad, et sul on eestist makarone vaja kaasa võtta?
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            Tahaks uut lauaarvuti.

                            Töötlen pilte, kasutan vahepeal InDesigni, natuke mängin [ala Farcry 4/Civ5 jms võiks suuta joosta], kuid ideaalis, mis niikuinii juhtub, sest ma olen kitsipunn, võiks see masin töötada mingi 4-5 aastat ja ei peaks väga muretsema, et millal vahetama tormata.

                            Videokaardil peab KINDLASTI olema vähemalt üks HDMI väljund, sest see jookseks telekasse.

                            Hinnapiiri ei oska panna, kuid kas see on umbes okei? http://dreamline.ee/lauaarvutid/m%C3...ti-7-plus.html
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Pane parem ise juppidest kokku. Saad sama raha eest parema kui valimiskomplekti ostes ning saad valida mis parem mis halvem. Juppide valikuga aitab Torufoorum. Tee teema ning aitavad sul pädeva valiku teha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Pane parem ise juppidest kokku. Saad sama raha eest parema kui valimiskomplekti ostes ning saad valida mis parem mis halvem. Juppide valikuga aitab Torufoorum. Tee teema ning aitavad sul pädeva valiku teha.
                                Kas see aeg vs kokkuhoid vs arvuti ja garantiid ja värgid oleks seda väärt? Lisaks ma ei tea ise juppidest midagi.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X