320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Garantii on juppidel niiehknaa olemas. Juppide hinna suhtes on parim koht arvutitark. Oled kellegi abiga jupid välja valinud ning kui ise kokkupanekuga hakkama ei saa (olen pannud ning tegelikult väga lihtne) panevad sul ise kokku. Lihtsalt 99% juhul saad sama raha eest parema arvuti. Torufoorumis pädevad tüübid koos. Teema mille jaoks kasutad ning umbmäärane hinnapiir.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Garantii on juppidel niiehknaa olemas. Juppide hinna suhtes on parim koht arvutitark. Oled kellegi abiga jupid välja valinud ning kui ise kokkupanekuga hakkama ei saa (olen pannud ning tegelikult väga lihtne) panevad sul ise kokku. Lihtsalt 99% juhul saad sama raha eest parema arvuti. Torufoorumis pädevad tüübid koos. Teema mille jaoks kasutad ning umbmäärane hinnapiir.
      Mida seal ütlema peaks? Max kulu 600 ja pange kokku!?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Max kulu kasutan selle ja selle jaoks ning pakuvad parimad võimalikud variandid.

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Max kulu kasutan selle ja selle jaoks ning pakuvad parimad võimalikud variandid.
          Proovime. Tähh.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Proovime. Tähh.
            No esiteks soovitaksin juba vältida AMD prosesid.
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Lihtsalt profülaktika mõttes küsin, et kui võtan Swedbankist Auto väikelaenu ning esitan taotluse, siis kas nad informeerivad sellest või võtavad ühendust ka mu tööandjaga?
              Koondise põhimängija

              Kommentaar


                Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                Lihtsalt profülaktika mõttes küsin, et kui võtan Swedbankist Auto väikelaenu ning esitan taotluse, siis kas nad informeerivad sellest või võtavad ühendust ka mu tööandjaga?
                Ei....

                Kommentaar


                  Kunagi oli olemas selline leht, kus olid kõigi maarjaama sportlaste tegemiste ajakava. Et noh, näiteks Ardo Kreek mängib 2. veeburaril 13:30 Prantusmaa karika kolmandat ringi. Küsimusi on kaks:
                  1) Kas mäletan valesti?
                  2) Mis on selle lehe aadress?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Max kulu kasutan selle ja selle jaoks ning pakuvad parimad võimalikud variandid.
                    konkreetselt ei saa sinna registreeritud, kirja lihtsalt ei tule Gmaili aadressile.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      konkreetselt ei saa sinna registreeritud, kirja lihtsalt ei tule Gmaili aadressile.
                      Kirjutasin administraatorile.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        konkreetselt ei saa sinna registreeritud, kirja lihtsalt ei tule Gmaili aadressile.
                        Gmaili filter on päris aktiivne, vaata kindlasti oma späm folderit kah, mulle tulevad enamikud regamised sinna

                        Kommentaar


                          Kui ma liigun EL siseselt, kas on vaja, et pass kehtiks veel vähemalt 6 kuud?
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            Kui ma liigun EL siseselt, kas on vaja, et pass kehtiks veel vähemalt 6 kuud?
                            Ei. Nahhuiseeviistähemärkiraibe.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Mul on ilmselt odavam elu lõpuni laenutada kui selline jõhker papp alla matta ja vbl 2x aastas á 15 min. sõitmas käia.
                              jah














                              , viis tähemärki
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Sprottlandis on praegu 40% suuskade ale, aga kui ma tsekkamas käisin, siis kõige odavam suusk oli 150 eurot kopikatega. Sinna juurde saabas kuskil 80 euro tuuri. Kas kuskilt saab normaalse hinnaga suuski osta? Mul on ilmselt odavam elu lõpuni laenutada kui selline jõhker papp alla matta ja vbl 2x aastas á 15 min. sõitmas käia.
                                tartus on viimastel aastatel toimund mingisugused suusalaadad vms, see hooaeg pole silma jäänud. äkki on veel tulemas.
                                ehk kasutatud suusad inimeselt inimesele.

                                ok, novembris oli ära
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X