320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    upupupupupup
    Kirjuta kanal kahte või Jõekaldale.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas QRkood Vaata postitust
      Kas tegu on ainult Arsenali fännile omase käitumisega, et peale igat kaotust lubatakse mingi aja mänge jälle mitte vaadata ja ollakse õnnelikud kui kaotatud mäng nägematta jäi? No offence. Selline mulje jäänud härradest.
      See on ka näiteks Nõmme Kalju fännidele omane käitumine.

      Kommentaar


        Kust saaks Tallinnas osta ühekordseid kilesusse (nö haiglasussid)?

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Kust saaks Tallinnas osta ühekordseid kilesusse (nö haiglasussid)?
          Veerenni otsas on selline firma nagu Sanmal. Nemad müüvad neid.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            Kust saaks Tallinnas osta ühekordseid kilesusse (nö haiglasussid)?
            Kõiksugu Tööohutuskeskused, Tamrexid ja B&B toolsid jne müüvad.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Kõiksugu Tööohutuskeskused, Tamrexid ja B&B toolsid jne müüvad.
              Väike update: Bauhof, Ehituse ABC, Espak, Kodu Selveri Apotheka ei paku neid asju.

              Kommentaar


                Palju on foorumis tegelasi, kes loevad oma viis kuus aastat tagasi tehtuid postitusi ja hakkab endal ka piinlik, kui loll ma sain olla. Olgu selleks siis vanad kontod või midaiganes.

                Vabapäeva puhul sai seda tehtud ja rumalusel tol hetkel piire ei olnud. Igajuhuks ei avalda oma esimest foorumi nime ka selletõttu, piinlik oleks

                Kommentaar


                  Kuidas hääldatakse David Alaba eesnime? Da-weed või Deivid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Palju on foorumis tegelasi, kes loevad oma viis kuus aastat tagasi tehtuid postitusi ja hakkab endal ka piinlik, kui loll ma sain olla. Olgu selleks siis vanad kontod või midaiganes

                    Vabapäeva puhul sai seda tehtud ja rumalusel tol hetkel piire ei olnud. Igajuhuks ei avalda oma esimest foorumi nime ka selletõttu, piinlik oleks
                    Foorum tekkis vist liiga hilja, et ma nüüd piinlikust tunneksin. Aga eks ma ikka mõtlen ka tihti kas tasub "postita" nuppu vajutada. Näiteks minu allkirjast võib näha numbrit kui tihti ma olen otsustanud postituse pärast valmis kirjutamist postitamata jätta. Üks hetk hakkas see lihtsalt endale huvi pakkuma ja nii see arv seal ilutsebki.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Kuidas hääldatakse David Alaba eesnime? Da-weed või Deivid?
                      Ise hääldab ta end "Deivid".
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Kes on ilukilbivargad? Premmist siis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Kes on ilukilbivargad? Premmist siis.
                          liverpoo vist

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Palju on foorumis tegelasi, kes loevad oma viis kuus aastat tagasi tehtuid postitusi ja hakkab endal ka piinlik, kui loll ma sain olla. Olgu selleks siis vanad kontod või midaiganes

                            Vabapäeva puhul sai seda tehtud ja rumalusel tol hetkel piire ei olnud. Igajuhuks ei avalda oma esimest foorumi nime ka selletõttu, piinlik oleks
                            Mul on piinlik isegi 'tavaliselt järgmisel hommikul' poste lugeda.

                            Elxi kombel viimane nupuvajutus jääb teinekord tegemata a la Arsenali teemas. ( You're welcome. ) Vanu asju ei puutu, no way.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Kas keegi suudab leida mulle Soccernetis ilmunud artikli mängutulemustega manipuleerimisest. Oli juttu, kuidas väravavaht ära ostetakse jne.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas shefield
                                Mis kategooria staadion on A. Le Coq arena?
                                jalgpallistaadion

                                Kommentaar

                                Working...
                                X