320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pole varem tähele pannud, et Mõnuagent nii hoogsalt ja elavalt väga madalale laskudes vaielda viitsib. See algas vist kooseluseaduse möllust foorumist. Varem nagu polnud sellist asja, mõnu mis juhtunud on?

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Pole minu auto.
      markofkin kustutas millegipärast oma postituse ära. Aga jah, üks auto , mida kuulutusest vaatan ning mille tausta esindusest uurisin.
      Kadund jah. Kirjutasin, et selliste sümptomite puhul on kolm varianti: kas keema lastud (plokikaas kõver); mootoririhm puruks aetud (klapid peas, kehvade asjaolude kokkulangemisel võib tingida ka vajaduse vahetada kolvid, rõngad jne) või kuivalt käia lastud (või õlivahetuseta 100K täis sõidetud, enihuu - kolvikäik-silindrid ära kulutatud põhjalikult). Igatahes soovitasin küsijal sellise läbisõiduga autost sellise anamneesi juures kaarega mööda käia, sest tõenäosus, et selle autoga muretult sõita saab, on olematu.

      Kui sa automargi ja -mudeli lisaks, siis oleks ehk pilt selgem.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
        Kadund jah. Kirjutasin, et selliste sümptomite puhul on kolm varianti: kas keema lastud (plokikaas kõver); mootoririhm puruks aetud (klapid peas, kehvade asjaolude kokkulangemisel võib tingida ka vajaduse vahetada kolvid, rõngad jne) või kuivalt käia lastud (või õlivahetuseta 100K täis sõidetud, enihuu - kolvikäik-silindrid ära kulutatud põhjalikult). Igatahes soovitasin küsijal sellise läbisõiduga autost sellise anamneesi juures kaarega mööda käia, sest tõenäosus, et selle autoga muretult sõita saab, on olematu.

        Kui sa automargi ja -mudeli lisaks, siis oleks ehk pilt selgem.
        saatsin privöötsõnumi

        Kommentaar


          Täitsin tuludeklaratsioonirägastiku Swedbankis 18. veebruaril. Millal on lootust see raha kätte saada? Pole varem sellega tegemist teinud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
            Pole varem tähele pannud, et Mõnuagent nii hoogsalt ja elavalt väga madalale laskudes vaielda viitsib. See algas vist kooseluseaduse möllust foorumist. Varem nagu polnud sellist asja, mõnu mis juhtunud on?
            Mehed pidada ikka isaks saamise järel muutuma.

            Kommentaar


              Algselt postitas Auba Vaata postitust
              Täitsin tuludeklaratsioonirägastiku Swedbankis 18. veebruaril. Millal on lootust see raha kätte saada? Pole varem sellega tegemist teinud.
              Vot siis on küll kehvad lood.
              Tuludeklaratsiooni saab täita ja esitada ikkagi e-maksuametis või nende kontoris kohapeal. Kaua eeldatavasti enammakstud tulumaksu tagastamiseks aega läheb öeldakse deklaratsiooni esitamisel.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas Auba Vaata postitust
                Täitsin tuludeklaratsioonirägastiku Swedbankis 18. veebruaril. Millal on lootust see raha kätte saada? Pole varem sellega tegemist teinud.
                üldiselt ikka jah, emta ootab su tulumaksudeklarit aga mitte swed
                aga no kui sa otsustasid hambaid p****e kaudu ravida mis seal ikka.

                kuna see sel esimene kord siis tõenäoliselt võivad küsida juurde miskeid pabereid, jne - ehk võib aega võtta.
                kui oled mõni aasta enne deklareerinud, paberid alati kõik korras olnud ja kõik laekumised samuti tipp-topp (näiteks maamaks jne) siis tuleb päris ruttu, üle nädala arvatavasti ei lähe.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Kui ma nüüd täpselt mäletan siis Tallinnas ta mängis kusagil harrastusteatris ja sealt ta seriaali kaasati. Otseselt näitlemist ei õppinud.
                  1994 asus Tartusse õigust õppima

                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Kas see Kauro Anton on näitlemist õppinud ka? Või võeti mingi lamp vend omal ajal Jaanust mängima?
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Plaanis osta pulsikell. Olen uurinud väheke maad, kuid pole targemaks saanud. Kas gpsiga variant on hea? Kui nii, siis kas pigem sisseehitatud või rihmaga? Kas saja euroga saab miskit head? Oskab keegi midagi soovitada või suunata kuskile, kus räägitakse tarka juttu ning aidatakse?
                    Kui tahad GPSiga kella, siis saja euroga ei saa sa midagi. Mul mingi hetk on rohkem infot käepärast, aga soovitaksin ilma GPSita kella.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Plaanis osta pulsikell.
                      Pullerits ei kiida heaks seda ideed!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Pullerits ei kiida heaks seda ideed!
                        Kui Stok just seda pedede peksmiseks ei kasuta.

                        Kommentaar


                          Kuulge homod, kas teist keegi nutikella kasutab?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Palun tõlget.
                            Noh, et kui kasutad, siis Pullerits kiidab heaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Kui tahad GPSiga kella, siis saja euroga ei saa sa midagi. Mul mingi hetk on rohkem infot käepärast, aga soovitaksin ilma GPSita kella.
                              Miks gpsita kella soovitad?
                              Mul on mõlemad olemas. Polari oma ilma ja Garmini oma GPSiga. Mõlematel omad head ja vead. Õigemini Polari viga ongi gpsi puudumine. Muidu väga vinks vonks. Menüü väga lihtne ja kerge kasutada. Garmini pluss on gps ja palju võimalusi (intervalltreening jne jne). Miinuseks gpsi kasutades peab tihti laadima ja seda saab teha ainult usb kaabliga ja arvutiga. Samuti oli menüü kasutamine alguses raske, nüüd juba kergem. Harjumuse asi.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Gps'ita mulle paraku ei sobiks eriti, kuna tahaks oma teekonda vaadata. Mul endal jäi pilk peale Suunto M5-le. Too siis ilma gpsita, kuid hiljem oleks võimalik gps juurde osta. Mis firma oma tasuks üldse vaadata neist kolmest, lisaks minu nimetatule ka Polar ja Garmin? Just kvaliteeti silmas pidades.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X