320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Gps'ita mulle paraku ei sobiks eriti, kuna tahaks oma teekonda vaadata. Mul endal jäi pilk peale Suunto M5-le. Too siis ilma gpsita, kuid hiljem oleks võimalik gps juurde osta. Mis firma oma tasuks üldse vaadata neist kolmest, lisaks minu nimetatule ka Polar ja Garmin? Just kvaliteeti silmas pidades.
    Mul on Suunto M5-ga halvad kogemused. Ei taha hästi töötada, kaotab vöö signaali ära. Võib olla lihtsalt halb isend aga jah..
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Kus Dr. Martensi kingi müüakse? Kodukamaral ma mõtlen.
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Kas soccerneti foorumi jaoks on eraldi äpp? Ma olen nutinoob.

        Kommentaar


          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
          Kus Dr. Martensi kingi müüakse? Kodukamaral ma mõtlen.
          Kunagi müüdi ABC kingas, kuid ma arvan et enam Eestist väga ei leiagi kuskilt. Pole küll silma hakanud. Paar korda olen Paavli kaltsukas Martensi saapaid näinud aga kingi pole. Oleks sul nr 43 jalg müüksin enda tutikad kingad maha sulle. 2 korda kantud

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Kas soccerneti foorumi jaoks on eraldi äpp? Ma olen nutinoob.
            Jah, aga androidile vist ainult.

            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Mul on Suunto M5-ga halvad kogemused. Ei taha hästi töötada, kaotab vöö signaali ära. Võib olla lihtsalt halb isend aga jah..
            Olen ka review'es lugenud, et esineb sama probleem nagu sul. Samas tuli ta ajakiri "digi" testivõitjaks.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Gps'ita mulle paraku ei sobiks eriti, kuna tahaks oma teekonda vaadata. Mul endal jäi pilk peale Suunto M5-le. Too siis ilma gpsita, kuid hiljem oleks võimalik gps juurde osta. Mis firma oma tasuks üldse vaadata neist kolmest, lisaks minu nimetatule ka Polar ja Garmin? Just kvaliteeti silmas pidades.
              Sisseehitatud GPSiga pulsikell maksab üldjuhul üle 200€. Mõne soodukaga võid odavamalt ka saada. Naine ostis Suunto M5 pulsikella, millel GPSi sai juurde osta. Juurdeostetav GPS käib siis täpsemalt öeldes paela külge. Hiljem saad arvutiga ühendada ning näha oma trajektoori.

              Ülemiste Sportlandis ja eelkõige Rademaris olid väga asjalikud müügimehed, kes rääkisid kellade plussidest ja miinustest väga pikalt ja põhjalikult. Ei oska öelda, kas ka teistes Sportlandides või Rademarides sama asjalikud härrad töötavad.

              Suunto M5 pulsikell saigi nende arvamuste pinnalt ning netis leitud review'de põhjal soetatud. Kasutada pole veel jõudnud.

              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Miks gpsita kella soovitad?
              Mul on mõlemad olemas. Polari oma ilma ja Garmini oma GPSiga. Mõlematel omad head ja vead. Õigemini Polari viga ongi gpsi puudumine. Muidu väga vinks vonks. Menüü väga lihtne ja kerge kasutada. Garmini pluss on gps ja palju võimalusi (intervalltreening jne jne). Miinuseks gpsi kasutades peab tihti laadima ja seda saab teha ainult usb kaabliga ja arvutiga. Samuti oli menüü kasutamine alguses raske, nüüd juba kergem. Harjumuse asi.
              Kui GPS pole sisseehitatud, siis on muidugi selle võrra mugavam, et ei pea kella laadima. Üldiselt on GPSiga kellad ropult kallimad. Kui jooksu täpse trajektoori teadmine pole oluline, siis on võimalik oluliselt odavamalt häid pulsikellasid saada. Samas kui ikka tahad oma jooksu täpset teekonda teada, siis alternatiive pole.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Palju sellised kellad maksavad kus ei pea seda pulsivööd kandma? Üldse ei meeldi see -.-

                Kommentaar


                  Tahaks oma jalgpalliklubile 9-kohalist kaubikut/bussi soetada. Hinnaklass ei tohiks üle 3000€ olla.

                  Kuna enamus meie treeningutel käivaid lapsi elavad maal, siis oleks sellise masina olemasolu väga vajalik, et nad erinevatest kohtadest peale korjata ja võõrsilmängudele viia. See lahendaks meie logistikaprobleemid, kuna praegu jääb tihtipeale ühest autost või autojuhist puudu.

                  Abi, mida tarvis, oleks aga järgmine. Kuidas valida välja see masin, mis klubile soetada? Hetkel auto24.ee kiirotsing pakub järgnevaid masinaid:

                  Ford Transit, 2000
                  Volkswagen Transporter, 1999

                  Kas nii vanade sõidukite soetamine on mõistlik? Milline võiks olla nende ülevalpidamiskulu? Muud probleemid, mille peale kohe ei oskagi mõelda? Alternatiivid?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    eelkõige Rademaris
                    Kuna oli plaan lõunakasse minna, siis käin uurin sealt ehk oskavad midagi öelda.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Tahaks oma jalgpalliklubile 9-kohalist kaubikut/bussi soetada. Hinnaklass ei tohiks üle 3000€ olla.

                      Kuna enamus meie treeningutel käivaid lapsi elavad maal, siis oleks sellise masina olemasolu väga vajalik, et nad erinevatest kohtadest peale korjata ja võõrsilmängudele viia. See lahendaks meie logistikaprobleemid, kuna praegu jääb tihtipeale ühest autost või autojuhist puudu.

                      Abi, mida tarvis, oleks aga järgmine. Kuidas valida välja see masin, mis klubile soetada? Hetkel auto24.ee kiirotsing pakub järgnevaid masinaid:

                      Ford Transit, 2000
                      Volkswagen Transporter, 1999

                      Kas nii vanade sõidukite soetamine on mõistlik? Milline võiks olla nende ülevalpidamiskulu? Muud probleemid, mille peale kohe ei oskagi mõelda? Alternatiivid?
                      Rikkaks said v? Aga teemas olles, siis soovitaks Transitit.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                        Rikkaks said v? Aga teemas olles, siis soovitaks Transitit.
                        Kui Flora ostab omale bussi, siis kas raha tuleb Pohlaku isiklikust taskust? Tahan uskuda alternatiivide toimimisse. Klubi rahakott, sponsorid, annetused nt.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Tahaks oma jalgpalliklubile 9-kohalist kaubikut/bussi soetada. Hinnaklass ei tohiks üle 3000€ olla.

                          Kuna enamus meie treeningutel käivaid lapsi elavad maal, siis oleks sellise masina olemasolu väga vajalik, et nad erinevatest kohtadest peale korjata ja võõrsilmängudele viia. See lahendaks meie logistikaprobleemid, kuna praegu jääb tihtipeale ühest autost või autojuhist puudu.

                          Abi, mida tarvis, oleks aga järgmine. Kuidas valida välja see masin, mis klubile soetada? Hetkel auto24.ee kiirotsing pakub järgnevaid masinaid:

                          Ford Transit, 2000
                          Volkswagen Transporter, 1999

                          Kas nii vanade sõidukite soetamine on mõistlik? Milline võiks olla nende ülevalpidamiskulu? Muud probleemid, mille peale kohe ei oskagi mõelda? Alternatiivid?
                          Ega vajaduse vastu ei saa, mõte iseenesest on üllas. Neist kahest soovitaks kindlasti Transitit, ruumi rohkem, tehnika tugev ja jupid levinud. Roostetavad muidugi omajagu, volksud see eest on osad isegi tsingitud keredega. Eemale hoiaks kõigist prantsuse päritolu sõidukitest.
                          Sellises hinnaklassis masina puhul jätaks väikese varu remonttöödeks. Ise olen ära pidanud ühe sarnase Transiti millel kohe ostujärgselt vahetati kõik kulujupid mootoris( rihm, veepump, rullikud, õlivahetus + filtrid, starter üle vaadata, generaator samuti) ja masin teenis aastaid olles tööauto pea 6 päeva nädalas. Olgu öeldud, et hinnaklass oli umbes sama.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                            Rikkaks said v?
                            Rikka naise leidis

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              Rikka naise leidis
                              Evelyni.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                                Kus Dr. Martensi kingi müüakse? Kodukamaral ma mõtlen.
                                www.reede.ee
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X