320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Evelyni.
    Evelyn Sepp töötu pole praegu?

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Evelyn Sepp töötu pole praegu?
      Tofua tegi vähe paremat nalja. Viide: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1666100
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Evelyni.
        Juut raisk

        Kommentaar


          Kas keegi on viimastel aastatel Euroopa liiga või Meistrite liiga finaali käinud vatamas? Ostetud piletiga. Loen neid tingimusi ja piletid on selle järgi rangelt personaalsed. Kirjas on, et pilet kehtib konkreetse isikut tõendava dokumendiga. Kui range see nõue reaalselt staadioni väravas on tänapäeval? Ise käisin 2009.aastal CL-i finaali vaatamas ja siis mingit kontrolli polnud. Samas ei tea, kuidas turvalisuse huvides asjad muutunud on, sest ilmselgelt tahab UEFA, et nad teaksid kõigi staadionil viibivate isikute andmeid.

          Ühesõnaga kas on mõeldav, et suurema võidu tõenäosuse huvides esitab oma taotluse ka paar sõpra, aga kui nad peaks pileti võitma, siis läheksin mängule ikka mina teha nimelise piletiga?

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Kas keegi on viimastel aastatel Euroopa liiga või Meistrite liiga finaali käinud vatamas? Ostetud piletiga. Loen neid tingimusi ja piletid on selle järgi rangelt personaalsed. Kirjas on, et pilet kehtib konkreetse isikut tõendava dokumendiga. Kui range see nõue reaalselt staadioni väravas on tänapäeval? Ise käisin 2009.aastal CL-i finaali vaatamas ja siis mingit kontrolli polnud. Samas ei tea, kuidas turvalisuse huvides asjad muutunud on, sest ilmselgelt tahab UEFA, et nad teaksid kõigi staadionil viibivate isikute andmeid.

            Ühesõnaga kas on mõeldav, et suurema võidu tõenäosuse huvides esitab oma taotluse ka paar sõpra, aga kui nad peaks pileti võitma, siis läheksin mängule ikka mina teha nimelise piletiga?
            Noh, Euroopa meistrikatel oli ka nimeline müük, aga reaalsuses keegi neid nimesid ei kontrollinud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Noh, Euroopa meistrikatel oli ka nimeline müük, aga reaalsuses keegi neid nimesid ei kontrollinud.
              Oki. Siis on tegu pigem tingimustes kirjas heidutusega ikka. Mõtlesin, et aastatega äkki asjad karmimaks muutunud.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Oki. Siis on tegu pigem tingimustes kirjas heidutusega ikka. Mõtlesin, et aastatega äkki asjad karmimaks muutunud.
                Ma ise olen käinud ühel Euroopa Liiga ja kahel Meistrite Liiga finaalil. Ei taha küll väga uskuda, et nad terve selle rahvamassi suudaksid dokumentidega ära kontrollida.

                Kommentaar


                  Teab keegi soovitada head arvutiparandust, kus sülearvuteid ka hästi tuntakse ja parandada osatakse?
                  Ise olen kuulnud positiivset vastukaja ITBussi kohta... (Tean ka mingit kohta nimega Raalimeistrid). Oskab keegi ehk täpsemalt kosta?
                  Algselt postitas Plechazunga
                  Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                  Hmm, that didn't really work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                    Teab keegi soovitada head arvutiparandust, kus sülearvuteid ka hästi tuntakse ja parandada osatakse?
                    Ise olen kuulnud positiivset vastukaja ITBussi kohta... (Tean ka mingit kohta nimega Raalimeistrid). Oskab keegi ehk täpsemalt kosta?
                    IT-bussi putkasid on nii palju, et tõenäoliselt on teeninduse tase ka erinev (st olen kuulnud erinevat tagasisidet). Ise olen võimaluse korral viinud masina konkreetse kaubamärgi sertifitseeritud teenindaja juurde.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                      Teab keegi soovitada head arvutiparandust, kus sülearvuteid ka hästi tuntakse ja parandada osatakse?
                      Ise olen kuulnud positiivset vastukaja ITBussi kohta... (Tean ka mingit kohta nimega Raalimeistrid). Oskab keegi ehk täpsemalt kosta?
                      Raalimeistrites olen läpakate ja nutitelefonidega käinud. Defekteerimine oli vähemasti aasta tagasi tasuta ja siiamaani olen teenusega rahul olnud
                      308

                      Kommentaar


                        delfi teavitas mind ükspäev,et mu arvutis on pahavara. Kui sisenen näiteks aga läbi Exploreri,siis mul pahavara pole? Mis keiss selle pahavaraga on,kust delfi seda nüüd teab? Äkki ma ei vaata liiga hoogsalt nende reklaame?
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                          delfi teavitas mind ükspäev,et mu arvutis on pahavara. Kui sisenen näiteks aga läbi Exploreri,siis mul pahavara pole? Mis keiss selle pahavaraga on,kust delfi seda nüüd teab? Äkki ma ei vaata liiga hoogsalt nende reklaame?
                          Või teavitas hoopis brauser, et delfis on pahavara?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Või teavitas hoopis brauser, et delfis on pahavara?
                            Tundub natukene loogilisem variant jah. Ei imestaks ka.

                            Kommentaar


                              Palju võib üks reisija tuua ELi sigarette valjaspoolt ELi äraantavas pagasis? Olen leidnud kaks nrit 40 ja 200. Kumb see õigem on ja kui suure toenaosusega seda kontrollitakse kui panen pagasi Aasias teele ja Helsingis võtan välja?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Palju võib üks reisija tuua ELi sigarette valjaspoolt ELi äraantavas pagasis? Olen leidnud kaks nrit 40 ja 200. Kumb see õigem on ja kui suure toenaosusega seda kontrollitakse kui panen pagasi Aasias teele ja Helsingis võtan välja?
                                Rein, ma arvasin, et sa oled spordipoiss.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X