320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Või teavitas hoopis brauser, et delfis on pahavara?
    Pakun veel välja variandi, et keegi selle arvuti kasutajatest on paigaldanud mingi toreda programmi, mis teatud rakenduste puhul valepositiivseid hoiatusi pillub. Ostke meie softi, me kaitseme teid kõikide maailma tõvede eest.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      Rein, ma arvasin, et sa oled spordipoiss.
      Olengi, plaan isale tuua, sest siin maksab Marbsi pakk tiba üle ühe USD.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Amos Vaata postitust
        Tundub natukene loogilisem variant jah. Ei imestaks ka.
        Oeh, ei.
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
          Oeh, ei.
          Kas ma tõmban sind nii kiiresti konksu otsa või sa lihtsalt kogud postitusi?

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Palju võib üks reisija tuua ELi sigarette valjaspoolt ELi äraantavas pagasis? Olen leidnud kaks nrit 40 ja 200. Kumb see õigem on ja kui suure toenaosusega seda kontrollitakse kui panen pagasi Aasias teele ja Helsingis võtan välja?
            Kui lendaksid otse Eestisse, siis kaks pakki e 40 sigaretti. Soome puhul 10 pakki e 200 sigaretti. Minul ei kontrollinud seda muidugi keegi.

            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              fakk off nende õõvastavate piltidega suitsupakkidel, loodetavasti nii pea siia ei jõua
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Olengi, plaan isale tuua, sest siin maksab Marbsi pakk tiba üle ühe USD.
                Säästa oma isa sellest pasast,sest on suure tõenäosusega põrandalune sitt.Nagu ma aru saan,viibid Aasias...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  fakk off nende õõvastavate piltidega suitsupakkidel, loodetavasti nii pea siia ei jõua
                  Ja kui jõuavad, siis need vähemalt kusagilt kassade kohal ei ripu vaid on peidus.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Mismoodi/mis programmi kasutades on võimalik tõmmata hea kvaliteediga laule? Pole aastaid seda teinud. Varem ei olnud probleemi, aga ma ajast maha jäänud
                    Võib ka postkasti mulle kirjutada

                    Aitäh

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mchl Vaata postitust
                      Mismoodi/mis programmi kasutades on võimalik tõmmata hea kvaliteediga laule? Pole aastaid seda teinud. Varem ei olnud probleemi, aga ma ajast maha jäänud
                      Võib ka postkasti mulle kirjutada

                      Aitäh
                      Kas legaalselt või illegaalselt?
                      Kui legaalselt, siis tee endale Spotify konto ja sealt saad suurt osa popimast muusikast kuulata. Illegaalsetest ei saa ma midagi öelda, kuna see oleks piraatluse levitamine ja see on siin foorumis natuke põlu all, kui see pole just striimijagamine, aga on üks selline programm, mis algab tähega S ja tõlkes on umbes hingeotsing. See töötab endiselt ja väga tõhusalt (vähemalt nii mulle pahad internetipiraadid rääkisid), aga ma ei soovita sul sellega tegeleda, sest kui alustad internetipiraatlusega, siis jõuad varsti kanepini ja lõpuks oled count-amos või siis raudidas.

                      Kommentaar


                        Üldjuhul olen kuulnud, et gps´i head pulsikellad maksavad üle kahe saja...Aga nüüd praegu avastasin ühe polar pulsikella gps´iga, mis jääb täitsa kenasti alla 200. On kellelgi sellise kellaga mingeid kogemusi juhuslikult?

                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Eilses ERRi Kontaktis raakis Pius seriaalide vaatamisest. A la feakingBad ja Wire. Mihkel Raud on ka kuskil seletanud, et vaatab hooaegade kaupa. Netflix? Seda ei pidavat
                          Eestis olema. Minu k8simus: kuskohast saab seriaale vaadata? Ons tasuline voi puhas piraatlus?
                          Tahaks ka monda asja kaeda
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                            Eilses ERRi Kontaktis raakis Pius seriaalide vaatamisest. A la feakingBad ja Wire. Mihkel Raud on ka kuskil seletanud, et vaatab hooaegade kaupa. Netflix? Seda ei pidavat
                            Eestis olema. Minu k8simus: kuskohast saab seriaale vaadata? Ons tasuline voi puhas piraatlus?
                            Tahaks ka monda asja kaeda
                            Puhas piraatlus.

                            Kommentaar


                              Ok. Päris normaalne on sellest rahvusringhäälingus rääkida. Sain miski lingi, kus asjad ripuvad, aga need nõuavad regamist. Et regan ennast ära ja varastan? Pigem siis juba politseis narkot teha või maksuametist nõu küsida, kuidas mitte makse maksta
                              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                                Ok. Päris normaalne on sellest rahvusringhäälingus rääkida. Sain miski lingi, kus asjad ripuvad, aga need nõuavad regamist. Et regan ennast ära ja varastan? Pigem siis juba politseis narkot teha või maksuametist nõu küsida, kuidas mitte makse maksta
                                Ah, ära pinguta üle. Kui ikka need netflixid ja kogu muu legaalne shit peab meie riiki mingiks aborigeenide pärusmaaks, kuhu ühtegi asja ei tooda, siis polegi midagi muud, kui neid tõmmata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X