320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Päris perses värk. Neid linke on seal ju ühe osa kohta ca 30, vodlockerid neist enamused ja ikka ma jõuan sinnamaani, kus viskab akna ette, et registreeri ennast. Pean ma need kõik läbi kammima ja lootma, et mingi hakkab lihtsalt tööle? Kui nii, siis ilmselt pean kuskilt complete box-i tellima, selline nusserdamine küll ju päris normaalne ei ole.
    Tiba eelajaloolisena tunnen ennast küll praegu

    Cloudzilla for the win! Next on the line vidbull ehk. Clicktoview ka ok. Mitte ükski neist ei vaja registreermist.

    Watchseries.ag

    PS. Olen sellelt lehelt kõik seriaalid ära näinud mida vaatan(neid ei ole 2tk), ja alati on kiirelt olemas.

    E: Võta lahti see ka et view all (Instert number) links. Ja ctrl(command)+f ja eelmainitud nixed.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Keegi on kuskil kindlasti neid linke jaganud, aga kust ma näeksin jalgpalli mängude väravaid? Premier League, Bundesliga, La liga jne.
      Saaks mõne ära bookmarkida.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        Keegi on kuskil kindlasti neid linke jaganud, aga kust ma näeksin jalgpalli mängude väravaid? Premier League, Bundesliga, La liga jne.
        Saaks mõne ära bookmarkida.
        Minu lemmarid:
        Welcome to the official YouTube page of the Bundesliga! Don’t miss highlights from every game, exclusive clips and footage from your favourite Bundesliga players and teams that can't be found anywhere else -- tactical analyses, behind the scenes, funny challenges, special events, top goal compilations and more! ► Subscribe Now: http://bndsl.ga/sub ► Watch the Bundesliga in your country: http://bndsl.ga/watchBL ----------------------------------------- Production: DFL Digital Sports GmbH Kaltenbornweg 2 D-50679 Cologne Germany Tel. +49 (0)221/337760-0 info@bundesliga.com Interim CEO: Bastian Zuber Director of Content & Media Production: Carsten Ruppel HRB 72608 Cologne, Germany VAT ID: DE 278 212 570 Aufsichtsbehörde nach § 5 TMG Abs. 1 Nr. 8: Landesanstalt für Medien NRW

        Bienvenue sur la chaîne officielle de la #Ligue1UberEats ⚽️

        Inglise jalka, EL ja CL: http://www.footballorgin.com/

        Itaalia jalka oma ei tea, aga oleksin ka lingist huvitatud. La Liga omast ka.

        Edit: Ligue 1 kanal arusaadavamas keeles: https://www.youtube.com/user/Ligue1official

        Kommentaar


          livefootballvideo.com

          Kommentaar


            kes valib Postimehes erakondadele värve?

            Vabaerakond - lilla
            EKRE - pruun

            hmmmm...

            edit: tegelikult Delfis sama
            Lisatud failid

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust
              kes valib Postimehes erakondadele värve?

              Vabaerakond - lilla
              EKRE - pruun

              hmmmm...

              edit: tegelikult Delfis sama
              soccernet on ses mõttes jah adekvaatsem - lillad erakonnad on ref ja sd
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                ETV-s oli ka sama.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  No EKRE puhul on pruun loomulik. Natsipartei värv oli samuti pruun. Vabaerakonna lilla motiivist pole veel päris hästi aru saanud.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Kas Swedbank'i kontoris on võimalik endiselt ID-kaarti ja pangakaarti koos taotleda? Panga kodukalt selle kohta midagi ei leidnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Auba Vaata postitust
                      Kas Swedbank'i kontoris on võimalik endiselt ID-kaarti ja pangakaarti koos taotleda? Panga kodukalt selle kohta midagi ei leidnud.
                      ei tohiks olla võimalik.

                      . ID-kaart on isikut tõendav dokument ning tänu kaardi digitaalsele osale on internetipankade ja teiste e-teenuste kasutamine lihtne, mugav ja turvaline. ID-kaart on Eestis elavale Eesti kodanikule kohustuslik isikut tõendav dokument, kuhu kantakse alates 12-eluaastast kaardi kasutaja sõrmejäljed. Eesti kodanik saab ID-kaardiga reisida Euroopa Liid...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Auba Vaata postitust
                        Kas Swedbank'i kontoris on võimalik endiselt ID-kaarti ja pangakaarti koos taotleda? Panga kodukalt selle kohta midagi ei leidnud.
                        wat. Kuidas selline asi üldse kunagi võimalik on olnud? Julgen väga kahelda.

                        Kommentaar


                          Ma olen ka ID kaardil järel käinud swedbanki kontoris aga taotluse tegin ikka küll kusagil mujal.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            alguses sai neid tõesti pankadest ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Oma eelmise ehk esimese ID-kaardi sain 10a tagasi just Swedbangast, aga tänapäeval saab ainult politseist.
                              Jah. ID-kaardi koode saab pangast. Kaarti ennast saab teha ainult politseis.

                              Kommentaar


                                Kas Tallinnas Rohu tänava viadukti all on 2 sõidurada või 1? https://www.google.ee/maps/@59.43604...BD8gOIgt-A!2e0

                                Kommentaar

                                Working...
                                X