320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Kas Tallinnas Rohu tänava viadukti all on 2 sõidurada või 1? https://www.google.ee/maps/@59.43604...BD8gOIgt-A!2e0
    Minu arvates on 2, aga seal sõideavad enamus juhte nagu oleks üks.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Minu arvates on 2, aga seal sõideavad enamus juhte nagu oleks üks.
      This.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Minu arvates on 2, aga seal sõideavad enamus juhte nagu oleks üks.
        Kui jooned veel alles olid, oli jah kaks rada
        308

        Kommentaar


          Kas keskerakonnas on võrreldes muude erakondadega suuremad palgad?

          Kommentaar


            Vahepeal arutatud seriaalide jaoks on lehekülg Popcorntime.

            Kommentaar


              Kas kellegil on sellist isendit müüa?

              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar




                See 1 tore eestlane on siit ?
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                  Mina.

                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Teen B-kategooria lubasid. Kas 2012 aasta liiklustestide raamatu järgi on mõtet õppida? Või on vahepeal toimunud olulised muudatused ja peaks uue soetama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Imperial Vaata postitust
                      Teen B-kategooria lubasid. Kas 2012 aasta liiklustestide raamatu järgi on mõtet õppida? Või on vahepeal toimunud olulised muudatused ja peaks uue soetama.
                      Kehtiv liiklusseadus jõustus 2011 suvel, selles plaanis sobib, aga seadusemuudatusest tulenevalt võivad esimeste aastakäikude testid vigased olla. Ma vaataks uuemaid.
                      Once a Gooner, always a Gooner

                      Kommentaar


                        Kas kasutaja Ratnikov kadus seepärast ära, et jalkaliit teda teatud tegudes kahtlustas?

                        Kommentaar


                          Kas mõni töökoda pakub ka esiklaasi mõra parandamise teenust? Igal pool on kirjas, et täket saab parandada, kui on alla 2 eurise mündi diameetriga ja blabla. Aga konkreetse 30cm pikkuse mõra puhul?

                          Näiteks nagu siin videos? Keegi sellist asja teeb Tallinnas?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kas kasutaja Ratnikov kadus seepärast ära, et jalkaliit teda teatud tegudes kahtlustas?
                            Mis tegudes?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Kas mõni töökoda pakub ka esiklaasi mõra parandamise teenust? Igal pool on kirjas, et täket saab parandada, kui on alla 2 eurise mündi diameetriga ja blabla. Aga konkreetse 30cm pikkuse mõra puhul?

                              Näiteks nagu siin videos? Keegi sellist asja teeb Tallinnas?
                              Sul kaskot pole? Saad tasuta uue klaasi.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Sul kaskot pole? Saad tasuta uue klaasi.
                                Nope. Sellel masinal ei tasu ära väga kokkuvõttes. Plaan on märtsikuisest ülevaatusest läbi saada kuidagi, aasta sõita veel sellega ja siis maha kanda. Probleem on aga täke ja sellest kahele poole hargnev kokku umbes 30 sentimeetrine mõra. Juhi vaateväljas ta ei ole. On suht keskel umbes 15-20cm kõrgusel alumisest äärest. Kui seadust lugeda, siis võidakse huiata ülevaatusel, sest kojameeste tööalasse see jääb või mis see kriteerium oligi. Samas juhtimist olulisel määral ei sega. Seega mõtlesingi, et äkki on mingi variant, et kuidagi mõra kasvõi vähemnähtavaks saada. Klaasivahetus pole samuti mõttekas sellel masinal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X