320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    päris kindel ei ole mida ryanair selle maksu alla mõtleb, kui see on miski lennujaama maks siis maksavad seda kõik lennufirmad kes lennujaama kasutavad (sh estonian air, lufthansa jt), ainult et muud tavaliselt ei harrasta arvel selle rea eraldi näitamist.
    Teistel firmadel kajastub see hind juba piletis ja sa ei saa arugi, et sa 7 euri selle eest maksad. Ryanair polnud Riias sellise tasuga nõus ja müüvad piletit seetõttu odavamalt. Kusjuures alguses nad ei maininud, et 7 kohustuslikku euri juurde tuleb kui lennata tahad. Riia lennujaam ähvardas isegi sanktsioonidega neid. Samas ei taha ju nemadki, et Ryanair seal näiteks lende koomale tõmbaks. Nüüd vähemalt Ryanair ostmisel teatab, et lisaks tuleb 7 euri turvateenuse eest.

    Kommentaar


      Äkki oskab keegi siin teemas aidata?

      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust


      Lihtsalt üks vaheküsimus. Võib-olla olen midagi vahepeal kahe kõrva vahele jätnud. Aga Levadia ja Infonet mängivad nii 1. kui ka viimases voorus omavahel. Samas kõik teised vastased on omavahel erinevad. Kuidas nii?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Äkki oskab keegi siin teemas aidata?
        ju siis on nii, kontrollisin üle, kõigil 10 meeskonnal on kalendris 18 kodu ja 18 võõrsilmängu.

        Kommentaar


          Nõukaaja lõpus oli teles mingi kaheosaline telemängufilm, millest ma mäletan umbes täpselt seda, et esimese osa lõpus jäi keegi rongi alla. Keegi mäletab, et millega võis tegu olla?

          Kommentaar


            Lihtsalt huvitav, millal need vooruvahetused siis toimuvad. Ja miks selline lahendus.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Lihtsalt huvitav, millal need vooruvahetused siis toimuvad. Ja miks selline lahendus.
              Ei oska öelda, aga kui huvitab, ju siis on see leitav.

              Kommentaar


                Nii palju nüüd ka ei huvita.

                Üks rumal küsimus veel. Kui ma ostan AirBalticust pileteid süsteemist punktist A punkti B, eraldi pileti punktist B punkti C, siis kas on kusagil kirjas, mis juhtub, kui Lend punktist A punkti B jääb hiljaks ja ma ei jõua B-C lennule?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Nii palju nüüd ka ei huvita.

                  Üks rumal küsimus veel. Kui ma ostan AirBalticust pileteid süsteemist punktist A punkti B, eraldi pileti punktist B punkti C, siis kas on kusagil kirjas, mis juhtub, kui Lend punktist A punkti B jääb hiljaks ja ma ei jõua B-C lennule?
                  Tee reisikindlustus.

                  Kommentaar


                    OK. Aga kui ma ostan samamoodi A-B-C, kuid nö ühes paketis. Kas siis firma võib vastutada/kompenseerida?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      OK. Aga kui ma ostan samamoodi A-B-C, kuid nö ühes paketis. Kas siis firma võib vastutada/kompenseerida?
                      Minu mälu järgi on nad ikka üldiselt ära oodanud, kui just hilinemine liiga suureks ei lähe. Üldiselt on lendude graafikud odavamatel lennufirmadel pandud selliselt paika, et oleks mänguruumi. Näiteks Ryanair ei jää kunagi seepärast hiljaks, et neil on saabumisaeg reaalsest lennuajast enamjaolt tund aega hilisem.
                      Ja kui üks ots on Tallinn-Riia, siis sealt ei jäeta küll kedagi maha.

                      Kommentaar


                        Küsiks lisaks nüüd juba, et kui täpne Wizzair on oma saabumistega? Hilineb tihti või on ikkagi pigem täpne?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                          Küsiks lisaks nüüd juba, et kui täpne Wizzair on oma saabumistega? Hilineb tihti või on ikkagi pigem täpne?
                          Minu Dortmundiots oli küll täpne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Minu Dortmundiots oli küll täpne.
                            Selge. Siis peaks 18.20 bussile jõudma Riia lennujaamast kui lend 17.30 saabub.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                              Küsiks lisaks nüüd juba, et kui täpne Wizzair on oma saabumistega? Hilineb tihti või on ikkagi pigem täpne?
                              Riia-Pariis-Riia oli ka täpne.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Keegi oskab soovitada normaalset pesumasina remonti?

                                e,
                                Tallinnas*
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X