320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ikka sobivad. Tänan. Oskab keegi ehk nende paari kõige odavama kohta mingit tagasisidet anda? Kestavad ka vähekene? Või on paari kuuga kõik?

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Ikka sobivad. Tänan. Oskab keegi ehk nende paari kõige odavama kohta mingit tagasisidet anda? Kestavad ka vähekene? Või on paari kuuga kõik?
      Mul PC'l olnud mõned Trust'i omad, täitsa head olnud.
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Mul on aastaid kümme tagasi ostetud pult Logitech rumblepad 2. Päris igapäevaselt ei mängi enam, kuid vanasti sai ikka vatti. Siiani on kõik tip-top
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Täna ei tundugi enam nii väga sinu moodi olevat, Tofoa, kuid mõtlesin seda

          See vend hakkab seletama 38.45 kuskil.
          38.45 peal küll ühtegi sarnast kutti pole

          Aga ma sain aru, keda mõtled. Soeng on sarnane
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            38.45 peal küll ühtegi sarnast kutti pole

            Aga ma sain aru, keda mõtled. Soeng on sarnane
            Soengu järgi oleks terve Tallinn Tofoasid täis
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Algselt postitas Ericc Vaata postitust
              Soengu järgi oleks terve Tallinn Tofoasid täis
              Not anymore



              +



              Olenevalt päevast ja tujust...
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                Kas kuskilt saab normaalse hinnaga PS3 pulte ka osta (originaal)? Euronics ja 60 euri pole teemas.
                Gamepad with pressure sensitive triggers and solid grip for PC and PlayStation 3


                ostsin rocca al mare euronicsist, 16 eurot ja ametlik PS3 tugi ka olemas. väga hea pult

                Kommentaar


                  Kas ilma-peep on Erki Sarapuu isa?

                  Kommentaar


                    Mul tekkis küsimus, kas mõni Eesti telekanal on kunagi näidanud otseülekandes ühtegi naiste jalgpallimatši? Isegi olümpiafinaali ei meenu, et oleks näidatud.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Mul tekkis küsimus, kas mõni Eesti telekanal on kunagi näidanud otseülekandes ühtegi naiste jalgpallimatši? Isegi olümpiafinaali ei meenu, et oleks näidatud.
                      Edit: Nüüd kui Meintz mainis, et Säärits kommenteeris, siis meenub tõesti, et midagi on olnud. Aga jätkvalt. Pole erilist põhjust seda väga palju rohkem teha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Mul tekkis küsimus, kas mõni Eesti telekanal on kunagi näidanud otseülekandes ühtegi naiste jalgpallimatši? Isegi olümpiafinaali ei meenu, et oleks näidatud.
                        ETV on päris kindlasti naiste vutti Olümpial näidanud. Anu Säärits on näiteks olnud kommentaatoriks

                        Kommentaar


                          Ma olen kunagi Delfi TV-sse naiste vutti kommenteerinud. Oli väga naljakas mäng, kus Eesti kaotas 1:7, aga sellest hoolimata kiitsime tüdrukuid taevani, kuna nad lõid vähemalt värava.

                          Kommentaar


                            šovinist
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              šovinist
                              Parim hetk oli see, kui anti mingi pikk sööt äärele ja ma hakkasin kohe hõiskama, et väga hea võimalus on tulemas. Aga siis märkasin, et naised ei liigu kahjuks meestega samal kiirusel ja meeste maailmas hea sööduna välja näinud sööt oli reaalselt ikka VÄGA halb sööt, sest mängija ei jõudnud lihtsalt pallini.

                              Kommentaar


                                Palju on OK pulmakingiks ümbtikusse raha poetada?

                                blä-blä-blä rahalised võimalused blä-blä-blä.
                                200?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X