320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Palju on OK pulmakingiks ümbtikusse raha poetada?

    blä-blä-blä rahalised võimalused blä-blä-blä.
    200?
    ahhuijel? vana pruut abiellub? või laps sinu?

    100€ max (50€ per nase), kui pole sinu laps.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Palju on OK pulmakingiks ümbtikusse raha poetada?

      blä-blä-blä rahalised võimalused blä-blä-blä.
      200?
      Olen ise viimasel ajal kinkinud näo peale 50. Ehk siis kaaslasega koos minnes 100.
      Aga eks see sisetunde ja võimaluste küsimus ole. Kui õde/vend)või mõni parimatest sõpradest abielluks, siis paneks ilmselt nõks rohkem.

      Kommentaar


        Kas koristajatel pole probleemi kodus WC paberi puudusega või nõuab tööandja iga väljaantud rulli vastu tagasi papist torbiku?

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Palju on OK pulmakingiks ümbtikusse raha poetada?

          blä-blä-blä rahalised võimalused blä-blä-blä.
          200?
          Vanasti oli per nägu 500 krooni, nüüd 50 euri. Ütle veel, et euro hinda ei tõsta.

          Stripiklubides käimisega muidugi veel keerulisem. Ei mingit, make it rain, enam. Kui tal just hoiupõrsast käes pole.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Mul tekkis küsimus, kas mõni Eesti telekanal on kunagi näidanud otseülekandes ühtegi naiste jalgpallimatši? Isegi olümpiafinaali ei meenu, et oleks näidatud.
            Kas viimast naiste karikafinaali ei näidatud? Või oli see ERR-i portaalis?
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              Algselt postitas rauulo Vaata postitust
              Kas viimast naiste karikafinaali ei näidatud? Või oli see ERR-i portaalis?
              Igal juhul tundub, et on näidatud. Väga hea, loodetavasti tuleb aastatega neid ülekandeid juurde.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                Olen ise viimasel ajal kinkinud näo peale 50. Ehk siis kaaslasega koos minnes 100.
                Aga eks see sisetunde ja võimaluste küsimus ole. Kui õde/vend)või mõni parimatest sõpradest abielluks, siis paneks ilmselt nõks rohkem.
                +1
                Abiellusin suvel ja ümbrikud olid erineva suurusega. Ise arvan, et täsikasvanu kohta 50 euri on täitsa normaalne panna, kui pulm on ikka korralik.
                Endal võis tulla ka kuskil kesmiseks summaks inimese kohta 40 euri kanti. Täpselt isegi ei mäleta.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  +1
                  Abiellusin suvel ja ümbrikud olid erineva suurusega. Ise arvan, et täsikasvanu kohta 50 euri on täitsa normaalne panna, kui pulm on ikka korralik.
                  Endal võis tulla ka kuskil kesmiseks summaks inimese kohta 40 euri kanti. Täpselt isegi ei mäleta.
                  Mòni lihtsalt ùmbriku ka kinkis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mòni lihtsalt ùmbriku ka kinkis?
                    Kuna Rein kogub Hello Kitty nänni, siis roosa ümbrik oleks kindlasti väärtuslik kink olnud.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Mòni lihtsalt ùmbriku ka kinkis?
                      Ei kinkinud ja kilekotiga ka voodi kõrvale raha ei toodud.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Mulle oli teinud vastamata kõne üks eesti mobiiltelefoni number. Helistades tagasi hakkas kohe ilma kutsumata käima mingi ooteliini muusika, samas aga näitas et kõne on vastu võetud ja kõne loendur luges kõne kestvust. Mis teema on? Mingi Tele2 reklaampakkumise telnr. kuhu ei saagi tagasi helistada?
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Fittil oli kunagi postitus, kus oli juttu emost ja kapist ja zhiletiterast. Keegi suudab selle leida?

                          Kommentaar


                            Lillekullerid Tallinnas? Tahaks saata lilli ja sõnumit kuhugi aadressile. Millistes kauplustes selline võimalus olemas on ning palju see maksab kah?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                              Lillekullerid Tallinnas? Tahaks saata lilli ja sõnumit kuhugi aadressile. Millistes kauplustes selline võimalus olemas on ning palju see maksab kah?
                              Guugelda lillekuller. Väga kallis pole.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                                Lillekullerid Tallinnas?

                                interflora tegutses juba 90.tel

                                lillede saatmine on igati respektaabel ja ühiskonna poolt aktsepteeritud ahistamise meetod
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X