320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    lillede saatmine on igati respektaabel ja ühiskonna poolt aktsepteeritud ahistamise meetod
    See on hea

    Loodetavasti aga ei tööta see meetod ainult ahistamise puhul, vaid ka vabandamise korral. Kuigi eesmärk on vistis sama...

    Kommentaar


      Algselt postitas piimamees Vaata postitust
      See on hea

      Loodetavasti aga ei tööta see meetod ainult ahistamise puhul, vaid ka vabandamise korral. Kuigi eesmärk on vistis sama...
      Palun ka pilti kimp pildil - kimp reaalsuses.



      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Sellepärast tulebki alati roose kinkida. Mingite kompositsioonidega on feil päris lihtne tulema

        Kommentaar


          Kas kulleriga või mitte,üks tuttav lillehuviline ütles,et valmiskimpudesse pannaksegi reeglina vanemad lilled!
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
            Kas kulleriga või mitte,üks tuttav lillehuviline ütles,et valmiskimpudesse pannaksegi reeglina vanemad lilled!
            Sain siis naistepäeval ostes ebareeglipärase kimbu. See on hetkel peaaegu sama värske nagu 9 päeva tagasi.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Kus saab osta normaalse hinna ja kvaliteediga jooksu- ja/või vabaajaketse? Sportland on full retard, asukoht võiks olla ikka Eestis. Võimalik ka e-kaubamaja miskine.

              Kommentaar


                weekend, kogu aeg on mingid aled seal.

                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Sportland on full retard
                Seoses sellega. Nimelt ostsin omale korralikud jooksukad. Kuigi teenindus oli tasemel ning see meesterahvas aitas ikka valikuga väga, siis koju jõudes oli ikka nõme tunne. Sellepärast, et läksin sportsdirectisse ning seal olid samad tossud pea poole odavamad. Lohutas ainult see, et polnud minu suurust
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Ülemiste kaubanduskeskuses on Sportsdirect, Tondil on Puma, Adi ja Nike outletid, kus hinnad on poehindadest kõvasti soodsamad ning ka memebershop.ee teeb väga tihti sooduspakkumisi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kus saab osta normaalse hinna ja kvaliteediga jooksu- ja/või vabaajaketse? Sportland on full retard, asukoht võiks olla ikka Eestis. Võimalik ka e-kaubamaja miskine.
                    Lähed spordipoodi, proovid jalga ning sobiva mudeli tellid netist.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      sportsdirect
                      Siin ei tohiks mingit pikka mõtlemist ollagi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        sportsdirect
                        Siin ei tohiks mingit pikka mõtlemist ollagi
                        Harva, kui Sinuga nõustuda saab, aga nii on. Väga lai valik, väga head hinnad. Ei ole mingit konkurentsi. Pidi saama ka nii teha, et tellid Sportsdirecti netipoest kauba poodi (kui õiget suurust pole v krt teab mis jama on).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kus saab osta normaalse hinna ja kvaliteediga jooksu- ja/või vabaajaketse? Sportland on full retard, asukoht võiks olla ikka Eestis. Võimalik ka e-kaubamaja miskine.
                          Mina küll Sportsdirecti ei soovita kui sa konkreetset suurust ei tea. Erinevatel tootjatel on suurused ikka väga erinevad. Näiteks Adidase 43 ja Asicsi 43 ei ole sama suured. Erinivusi võib olla ka sama kaubamärgi erinevatel mudelitel. Jooksutossu peab ikka jalga proovima ja käima.

                          Ehk siis jutu point on see, et kui tellid sportsdirectist ja suurus ei klapi, siis nende tagastamine on üks ilge kepp. Võtab ilgelt aega ja peab neid korduvalt peksma. Telefoni nrit neil pole ja kogu asjaajamine käib meili teel. Inglismaa pole Eesti kus meilidele kohe vastatakse. Pluss Eestist saad garantii ( saad preteniooni esitada). Ei kujuta ette kuidas Inglismaaga sellist asja oleks ajada.

                          Ise soovitaksin Rademari ja Adidase jalatseid. Ostsin eelmisel aastal suht kallid Adid rademarist ja sügiseks tulid paarist kohast liimist lahti, sest nad said päris palju valu. Soovisin, et nad ära parandaksid, aga Adi maaletooja ei viitsinud neid parandada ja kuna sama mudeli minu suurust ei olnud, maksti raha tagasi. Ostsin omale siis teise mudeli

                          Üks variant on, et vaatad mis mudel sulle SD meeldib ja lähed proovid kuskil Sportlandis või Rademaris, et mis suurus ja mudel sulle läheb ning siis ostad SDst. Aga suurt võitu ei tule võrreldes meilt poest ostes. Allahindluste aegu saab isegi meil poest odavamalt kui SDst.

                          Kui ostad, siis ära täpselt parajat osta. Natuke suurem number võta.

                          E: kui küsimusi on, siis tead kust mind leida.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Jooksujalatsid ja Mõnu nüüd küll ei riimu. Tõmba kummiga paar Ekspressi ümber jalalabade ja säästa loodust.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              weekend, kogu aeg on mingid aled seal.



                              Seoses sellega. Nimelt ostsin omale korralikud jooksukad. Kuigi teenindus oli tasemel ning see meesterahvas aitas ikka valikuga väga, siis koju jõudes oli ikka nõme tunne. Sellepärast, et läksin sportsdirectisse ning seal olid samad tossud pea poole odavamad. Lohutas ainult see, et polnud minu suurust
                              Ostsin ka poest just seetõttu, et ei tea neist midagi ja oleksin ilmselt valikul kinni jooksnud. Seeg aläksin lihtsalt poodi ja lasin endale midagi pähe määrida, hiljem jätsin meelega tagant-järele uurimise tegemata, et pettumust mitte saada.

                              Aga selline rumal küsimus - jooksujalanõude hõõrumine - kuidas selle vastu saada? Kas on mingeid imesokke vms? Eelmised jalatsid vahetasingi seetõttu välja, et noh.. nad olid vanad aga teine asi oli ka see, et umbes 5-7 km peal hakkasid sisekülje pealt hõõruma.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Aga selline rumal küsimus - jooksujalanõude hõõrumine - kuidas selle vastu saada? Kas on mingeid imesokke vms? Eelmised jalatsid vahetasingi seetõttu välja, et noh.. nad olid vanad aga teine asi oli ka see, et umbes 5-7 km peal hakkasid sisekülje pealt hõõruma.
                                Poest on võimalik villivastast pulka osta, millega saab rakud eemal hoida.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X