320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    jooksujalanõude hõõrumine
    Mina ütleks, et pigem ei sobi tossud sulle. Teoorias ei tohiks nad hõõruda. Vähemalt nii palju, kui lugenud ning kuulnud teiste käest olen.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Mina ütleks, et pigem ei sobi tossud sulle. Teoorias ei tohiks nad hõõruda. Vähemalt nii palju, kui lugenud ning kuulnud teiste käest olen.
      Hõõruda võivad, aga alguses. Mina üldiselt uusi tosse ja putsasid hoian alguses paar õhtut kodus jalas. Putsad teen veel märjaks, siis võtavad kiiremini jalakuju.

      Elx, sul on tossud äkki liiga parajad?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Elx, sul on tossud äkki liiga parajad?
        Vanade puhul võis see ehk tõesti olla (nad olid ka sellised üldkasutuseks). Uusi ostes olin nii palju teadlik asjast, et peaks suuremad olema ja need said ikkagi spets jooksmiseks ostetud. Samas ega laiuse osas ju numbrist suurt olene, rohkem asi mudelis kinni. Pean paraku tunnistama, et uusi pole ma veel proovida saanud, pean enne veidi tervist kosutama ja eks siis näeb.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Miks kurja mu kodunumbrile mingi valgevene number helistada võiks? 375172909249

          Kommentaar


            Jätkates telefoninumbritega, siis kas keegi sellist mäda oskab seletada?
            varupallivarupumpaja

            Kommentaar


              Nihilisti uurivad mendid ajavad taga

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Mina küll Sportsdirecti ei soovita kui sa konkreetset suurust ei tea. Erinevatel tootjatel on suurused ikka väga erinevad. Näiteks Adidase 43 ja Asicsi 43 ei ole sama suured. Erinivusi võib olla ka sama kaubamärgi erinevatel mudelitel. Jooksutossu peab ikka jalga proovima ja käima.
                Kui samas ühte brändi ainult kasutada siis ei tohiks küll probleeme tekkida. Näiteks mul on hetkel kuus paari adidase erinevaid jalanõusid, seal hulgas ka jooksutossud (neid isegi kaks paari, ühte ei kasuta) ja putsad ja kõigi suurusteks on 45 1/3. Poodi minnes ma juba tean mida Adist tahta ning erilist suurusega nipitamist pole.

                Kommentaar


                  Mingi leht ka eksisteerib, kuhu on koondatud ajad kus mingi bänd esineb?

                  Kommentaar


                    Mul on muru ja kunstmuru putsad Adi Mundialid, saali omad Adi Kaiserid. Kõik on erinevad suurused.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Brick Vaata postitust
                      Mingi leht ka eksisteerib, kuhu on koondatud ajad kus mingi bänd esineb?
                      Nagu üleüldiselt? Ei, lähim asi, mis niiviisi üritusi koondab (kuupäevade kaupa) on rada, näiteks täna
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Küsimus kõigile kes amatöör tasemel jalkat mängivad:

                        Kui tihti juhtub seda, et kohtunik annab valele inimesele punase kaardi? Case of mistaken identity vms. Premmis sel hooajal juba 2x juhtunud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Küsimus kõigile kes amatöör tasemel jalkat mängivad:

                          Kui tihti juhtub seda, et kohtunik annab valele inimesele punase kaardi? Case of mistaken identity vms. Premmis sel hooajal juba 2x juhtunud.
                          Itaalias pole küll säherdust asja juhtunud.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Itaalias pole küll säherdust asja juhtunud.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Kas 16-aastasele peab lennureisi tellides võtma pileti nooruk (12-24) või võib ka täiskasvanu oma võtta?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Auba Vaata postitust
                                Kas 16-aastasele peab lennureisi tellides võtma pileti nooruk (12-24) või võib ka täiskasvanu oma võtta?
                                Ma ei saa küsimusest aru.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X