320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Auba Vaata postitust
    Kas 16-aastasele peab lennureisi tellides võtma pileti nooruk (12-24) või võib ka täiskasvanu oma võtta?
    Ikka võid. Küsimus lihtsalt miks sa seda tegema peaksid?

    Kommentaar


      Kohad kust saaks Tallinnas osta nii õllepärmi, maltoosat kui ka humalat?
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Prisma?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Baltas oli selles mesinduse putkas kah igasugust staffi!
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Kohad kust saaks Tallinnas osta nii õllepärmi, maltoosat kui ka humalat?
            www.pruulimine.ee, telli kogu nodi sobivasse smartposti kappi. Kui tahad nõu küsida, siis neil on ka pood mäealuse tänaval, seal on päris asjalik tibi olemas.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Kas 1.-st aprillist on tallinlastel tasuta rongisõiduga kööga?
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                Kas 1.-st aprillist on tallinlastel tasuta rongisõiduga kööga?
                Ma loodan, et pigem on nùùd ikka kòige kòrgemal tasandil soov jalavaeva vàhendada.

                Kommentaar


                  kas Ryanair ja Riia lennujaam on pärast jaanuari uue kokkuleppe sõlminud?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Soov oleks osta omale uus telefon . Eriti suuri vajadusi ei ole ja peamiselt kasutan telefoni ainult helistamiseks ja internetist uudiste lugemiseks/facebookis suhtlemiseks. Hind võiks seega olla odavam, alla 200 euro soovitavalt. On kellegil mõni hea soovitus?
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Ainuke soovitus on see, et osta kasutatud telefon. Kui sa nii kui nii eriti nõudlik oma telo osas ei ole siis peaks savi olema.
                      Saaksid oma 200€ga vabalt "omal ajal" 400-700 €ise telefoni.

                      Kommentaar


                        Praegu tasuks siiski vaadata, et 4G olemas oleks ja see seab juba päris korraliku piiri vanematele mudelitele.
                        Just see, et istud kusagil kus tahaks internetti saada ja 3G-d pole ollagi, edge vaatab ainult otsa. Tihti on sellistes punktides aga 4G kenasti olemas.
                        Aga telefoni ma soovitama ei hakka. Endalgi kiheleb, et 4G-ga mudel osta aga ühel on üks häda ja teisel teine.. eks siis lepin mõnda aega veel oma Samsung Galaxy S3-ga (mille uusversiooni saab muide ka alla 200.- kätte).
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Mul sajaeurone püss taskus. GSmart firma nimi. Midagi paha öelda ei ole. 100 euro eest saab rääkida normaalselt (kuuleb, mida teine inimene räägib, nemad kuulevad, mida mina räägin), sõnumeid saab saata, pilte saab teha, internetis saab surfata. Aku on korralik, datad ja muu mittevajalik (telefoni mõttes) välja lülitatud, siis aktiivse rääkimise juures peab 3-4 päeva ilusti ilma laadimata vastu.

                          (ps, ma olen see inimene, kes tõesti vajab telefoni vaid selleks, et rääkida ja pilti teha, muu asi võiks olemata olla)

                          Kommentaar


                            Kuidas youtubest seriaale alla saab tõmmata? Sooviks kõik ENSV osad kätte saada
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Tee arvuti taga ägedat nägu. Ja kui see ei aita, siis näiteks http://en.savefrom.net/?rmode=false võib ka mõne programmi endale installerida (google -> youtube video downloader või youtube to mp4).
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                trüki googlesse "how to download youtube video"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X