320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    trüki googlesse "how to download youtube video"
    Kiitus!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Mõni lennunduses rohkem kodus olev inimene võiks seletada kuidas kurat läheb tänapäeval lennuõnnetustes hukkunute nimekirja välja selgitamiseks nii kaua aega?

      See peaks ju olema sisuliselt arvutis paari nupulevajutuse küsimus. Milleks üldse pardakaarte kontrollitakse...

      Eile läks ka mitmeid tunde aega enne kui suudeti hukkunute kodakondsused teatavaks teha. Ja siis on olukorrad kus saatkond väidab et lennukil oli kolm X riigi kodanikku, lennufirma aga et ainult üks.

      Kommentaar


        Arvutites ja pardakaartidel pole vist kodakondsuseid kirjas. Nii peab iga inimese kohta eraldi välja selgitama kust pärit on. Pead ei anna muidugi.

        Kommentaar


          Selliste asjadega ei taheta ka kiirustada. Kontroll on kõige tähtsam, muidu juhtub nii nagu Estoniaga - oli, ei olnud.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Lisaks on vist omaste teavitamine ja alles siis kinnitatakse. Mis tundub ka loogiline.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Kas raudidas on raua ja adidase mashup?

              Kommentaar


                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                Arvutites ja pardakaartidel pole vist kodakondsuseid kirjas. Nii peab iga inimese kohta eraldi välja selgitama kust pärit on. Pead ei anna muidugi.
                mingi uudis oli et eilse seisuga veel ca 20 inimese kodakondsus selgitamata 150st.
                loodavad täna ühele poole saada.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Kas raudidas on raua ja adidase mashup?
                  Sama asja üsna pikalt mõelnud siin foorumis

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Kas raudidas on raua ja adidase mashup?
                    Noh, tema perekonnanimi on Raud. Et ilmselt on siis adidas ka.

                    Kommentaar


                      Mina olen seda kogu aeg lugenud "Raud Idas"
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Mina olen seda kogu aeg lugenud "Raud Idas"
                        Mina loen aga: M. Raud.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Mina olen seda kogu aeg lugenud "Raud Idas"
                          Aga tema nimi FB-s on ju Markus Iron. Kas see on NSA petmiseks tehtud salanüke ja varjunimi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Aga tema nimi FB-s on ju Markus Iron. Kas see on NSA petmiseks tehtud salanüke ja varjunimi?
                            Stay tuned. Ka ülejäänud vandenõuteureetikute nimed võivad kuuluda avalikustamisele.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Stay tuned. Ka ülejäänud vandenõuteureetikute nimed võivad kuuluda avalikustamisele.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                                Ma võin sinu pildi panna, kui nime ei taha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X