320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Läbi keylocki saab telefoni rebooti lasta, see on küll kerge miinus asja juures. :P
    Vot nüüd ma küsin küll ühe teema nimele vastava küsimuse -

    (Selgita tehnikavõõrale inimesele) mis see lause tähendas ?

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Amos, tsekka Kelonaatori avatari. Träänspäärent ja puha. Üsna terav pilt kah. Ehk vahetad oma avatari selle vastu ümber? Hurts teh eyez.
      See ei ole õiges suuruses/laiuses City avatar. Ericc pani avataride teemasse õige logo. Keegi võiks need 2-3 klõpsu teha ju.

      Algselt postitas Kelonaator Vaata postitust
      Ajateenistusest rääkides, kas arstlikus komisjonis saab teada ka silmade plussid/miinused?
      Jep.

      Kommentaar


        Mul küll silmi ei kontrollitud komisjonis.

        Kommentaar


          Kuidas sadamast Helsingis kõige lihtsam Vantaa lennujaamale saada on?

          Kommentaar


            Taksoga. Siis isegi pole vahet, mis sadamas oled.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Taksoga. Siis isegi pole vahet, mis sadamas oled.
              Palju see ots umbes maksab?

              Kommentaar


                50-nd eurot ja sõltuvalt kellaajast 25 minutit.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kuidas sadamast Helsingis kõige lihtsam Vantaa lennujaamale saada on?
                  Algselt postitas Markko Vaata postitust
                  Kesklinna raudteejaamas hüppa bussi 615 v 620 peale. Väljuvad suht mõistlike intervallidega. Viimati sõitsin öösel, siis oli pilet 5 €. Sõltuvalt kumma liini valid (öösel kiiremini) on sõiduaeg 35-45 minutit, pluss tipptunni ummiku faktor.
                  Kesklinna raudteejaama saad sadama eest minevate trammidega. Paviljonis oleva kaardi pealt saad vaadata, milline tramm sind kohale viib. Teine võimalus on Finnairi shuttle, mis maksab 6,3€ ning väljub samuti raudteejaamast.

                  Ei pidanud praktiliselt üldse kõndima.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kuidas sadamast Helsingis kõige lihtsam Vantaa lennujaamale saada on?
                    Või kui on vaja odavamalt, siis trammiga kesklinna ja raudteejaamas buss 615 v 620. Trammipilet automaadist ca 2 euri ja bussipilet 5 euri

                    E: Tofoa jõudis ette. Great minds think alike
                    308

                    Kommentaar


                      Ok, tramm it is. Ei taha maksta Vantaasse mineku eest rohkem, kui lennupilet Türki maksis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Markko Vaata postitust
                        Trammipilet automaadist ca 2 euri
                        Veebruaris oli 2,5€
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Ja trammipiletit ja bussipiletit ei pea eraldi ostma kui otsejoones kavatsed sadamast lennujaama minna. Võid kohe osta automaadist või trammijuhilt lähiseutu 2 pileti, millega saab vist mingi 75minutit Helsingi,Vantaa ja Espoo sees ümber istuda nii palju kui soovi on.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Kui ekraan on lukus ja pime (pilti ees pole), siis hoiad seda nuppu all, mis tuled põlema paneb. 7 sekundi pärast läheb telefon rebooti. Hoolimata sellest, et "klahvid" olid lukus. Ma olen isegi taskus rebooti teinud.
                            Okei, mul seda senise 4 kasutuskuu jooksul pole küll kordagi juhtunud veel...

                            Kommentaar


                              Kuidas A. Le Coq Arena juurest võimalikult kiiresti aadressile Veerenni 24 (moetänava kassa) jalutada ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Auba Vaata postitust
                                Kuidas A. Le Coq Arena juurest võimalikult kiiresti aadressile Veerenni 24 (moetänava kassa) jalutada ?
                                Lähed viadukti alt läbi, pöörad vasakule. Siis keerad enne statistikaameti maja paremale ja siis veelkorra paremale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X