320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle meeldib aussi jalgpalli juures võrreldes teiste rugby järglastega see, et tegemist on kiire ja dünaamilise mänguga, kus puuduvad pidevad pausid ning mõttetu pusimine.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Keskmiste postide vahelt löödud värav toob 6 punkti. Äärmiste postide (madalamate postide) vahelt löödud värav ja post toovad 1 punkti. Palli võib sööta kas jalaga või rusikaga. Oma mehelt jalaga otse õhust püütud söödu korral "mäng peatatakse" ja vastane ei tohi kontakti minna ja ei tohi vahetult löömist segada. Palliga lõpmatuseni joosta ei või, mingi teatud arvu samme võid teha ja siis pead kas palli põrgatama või ära söötma. Audi korral viskab üks kohtunikest seljaga platsi poole palli mängu tagasi.

      Rohkem reegleid pole vaja teadagi. Väga põnev ja kaasahaarav mäng. Mulle meeldis ja vaatasin päris tihti.
      Aastaid tagasi kõitis minu peret väravataguse kohtuniku vehkimine, kui värav löödi.

      Kommentaar


        Kas on olemas sellist lehekülge, kus saaks vaadata Eesti kodanike eesnimesid ja nende inimeste vanuseid? A'la, mis on Eesti kodanik Tiiu keskmine vanus või kui vana on vanim Eesti kodanik Jennifer või millal pandi lapsele Eestis esimest korda nimeks Gewyn või millal viimati sündis Eestis mõni Adolf?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Rahvastikuregistris saad nimede statistika päringu esitada https://www.eesti.ee/portaal/rrteenus.index

          Kommentaar


            Kas keegi midagi taolist on poes näinud? Kõige sarnasem toode, mida ma olen saanud, on need Rimi küpsised. Ilgelt maitsev värk, aga antud Saksamaalt toodud küpsised olid veel paremad!

            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Prismas olen taolisi näinud.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Kas keegi midagi taolist on poes näinud? Kõige sarnasem toode, mida ma olen saanud, on need Rimi küpsised. Ilgelt maitsev värk, aga antud Saksamaalt toodud küpsised olid veel paremad!
                Ma mõndasid olen proovinud, aga Rimi omadest paremaid veel kohand ei ole. Anna teada kui leiad!
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Pole küll päris need, mida otsitakse aga minu maitsemeele järgi on need ühed parimad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                    Pole küll päris need, mida otsitakse aga minu maitsemeele järgi on need ühed parimad.
                    Kiidan ka need heaks.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Neile on kõrvale korralikult juua vaja - parajalt kuivad. Aga sai isegi neid väiksemana pidevalt nositud.

                      Kommentaar


                        Kust head ja enam-vähem norm. hinnaga valget triiksärki osta soovitate!? Vanal ei läinud enam nööbid kinni.....
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                          Kust head ja enam-vähem norm. hinnaga valget triiksärki osta soovitate!? Vanal ei läinud enam nööbid kinni.....
                          Sangar

                          Vahepeal olid hea kvaliteediga valged triiksärgid ainult 20€. Vaata sangar.ee, valikut on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Sangar

                            Vahepeal olid hea kvaliteediga valged triiksärgid ainult 20€. Vaata sangar.ee, valikut on.
                            pluss üks.
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              Kas Fifa 15 xbox360'le on võimalik osta ca 30 eurtsi eest? Tahaks kingitust teha, kuid ei raatsi üle kolmekümne maksta.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Kust kõige parema hinnaga sülearvuteid tellida? Hinnaklass oleks mingi siuke 600 ja eelistaks DOSiga planku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X