320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Kas Fifa 15 xbox360'le on võimalik osta ca 30 eurtsi eest? Tahaks kingitust teha, kuid ei raatsi üle kolmekümne maksta.
    Kuna tahad kingitust teha, siis eeldades et tahad uut, mitte kasutatud, siis põhimõtteliselt mitte. Isegi Amazonist tellides peaks transa ja kursi arvestuses vähemalt 35, kui mitte rohkem tulema. Meie turul on ta kuskil 50 kandis.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Kuna tahad kingitust teha, siis eeldades et tahad uut, mitte kasutatud, siis põhimõtteliselt mitte. Isegi Amazonist tellides peaks transa ja kursi arvestuses vähemalt 35, kui mitte rohkem tulema. Meie turul on ta kuskil 50 kandis.
      Tänud. Aga kui ma ostan näiteks nn gift cardi 30 eurtsi oma, siis kas ta saab ise pärast juurde makstes mängu tellida originist või see xboxmarket vms?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Jep, saab küll

        Kommentaar


          Kus on Tallinas parima hinna ja kvaliteedis suhtega koht kus saab arvutikõvaketast puhastada igasugust pasast, et see kiiremini tööle hakkaks?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Toompuiestee 3

            Aga tegelikult n.ö format c, mida tasub ikka aeg-ajalt teha. Siis tead ka, mis programme vaja (kasutad).
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Kus on Tallinas parima hinna ja kvaliteedis suhtega koht kus saab arvutikõvaketast puhastada igasugust pasast, et see kiiremini tööle hakkaks?
              Ma käin juba aastaid siin: http://helika.ee/.
              Siiani ei ole ükski lahendus leidmata jäänud, ja õhkulennanud kõvaketastelt on alati kõik andmed kätte saadud. Mis see puhastamine siis veel ära ei ole!
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Postimehes mingi pedofiili jutu juures:


                Guugeldamise vältimiseks keelab Postimees selle artikli levitamise ja tsiteerimise teistes meediakanalites ning portaalides.


                Tähelepanu, küsimus:

                Kas selline keelamine omab mingit juriisilist kaalu ka või on see lihtselt niisama öeldud? Et noh kas saab nii keelata avalikus meedias kirjutatud asja levitamist? Mulle tundub bs aga äkki meie ajakirjanikud teavad?

                Kommentaar


                  Huvitav milleks üldse kirjutada, kui ei soovi, et keegi seda loeks?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Postimehes mingi pedofiili jutu juures:





                    Tähelepanu, küsimus:

                    Kas selline keelamine omab mingit juriisilist kaalu ka või on see lihtselt niisama öeldud? Et noh kas saab nii keelata avalikus meedias kirjutatud asja levitamist? Mulle tundub bs aga äkki meie ajakirjanikud teavad?
                    Postimees võib palju tahta. http://ekspress.delfi.ee/news/paevau...st?id=69005169

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Ma käin juba aastaid siin: http://helika.ee/.
                      Siiani ei ole ükski lahendus leidmata jäänud, ja õhkulennanud kõvaketastelt on alati kõik andmed kätte saadud. Mis see puhastamine siis veel ära ei ole!

                      Tänud.
                      Käidud, tehtud, korras, rahul.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Öelge mõni filmi/sarja tegelane keda lihtne ja odav kostüümipeol etendada. Mul pea kohe täitsa tühi hetkel sellel teemal..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                          Öelge mõni filmi/sarja tegelane keda lihtne ja odav kostüümipeol etendada. Mul pea kohe täitsa tühi hetkel sellel teemal..
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Aadam. a ta on rohkem raamatutegelane.

                            Men in Black
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                              Öelge mõni filmi/sarja tegelane keda lihtne ja odav kostüümipeol etendada. Mul pea kohe täitsa tühi hetkel sellel teemal..

                              Ja pole hullu, kui peol keegi joogi või vähe suurema tekstuuriga vedeliku peale ajab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                Öelge mõni filmi/sarja tegelane keda lihtne ja odav kostüümipeol etendada. Mul pea kohe täitsa tühi hetkel sellel teemal..
                                Superman.
                                Võin sulle ühe hea käsitöö õlle eest seda laenutada. Ise pead ainult sellele järgi tulema ja pärast tagasi tooma.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X