320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Superman.
    Võin sulle ühe hea käsitöö õlle eest seda laenutada. Ise pead ainult sellele järgi tulema ja pärast tagasi tooma.
    Sul on terve kostüüm? Sellel mingi suurus ka?

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Sul on terve kostüüm? Sellel mingi suurus ka?
      Terve kostüüm, ilus liibuv, suuruseks 52 ehk Medium

      DSC_0001.jpg
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Terve kostüüm, ilus liibuv, suuruseks 52 ehk Medium
        Järgmise aasta jooksul saad õlle kätte. Ma veel ainult ei tea, millal mul seda kostüümi vaja läheb.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Öelge mõni filmi/sarja tegelane keda lihtne ja odav kostüümipeol etendada. Mul pea kohe täitsa tühi hetkel sellel teemal..
          Kas nüüd just odav, kuid lihtne küll - Charlie Harper
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            kas Andero Pebre = Amos foorumis?
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              Tundub jah
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Tundub jah
                Kuna mõnnar eitama ei kipu, siis ilmselt aus värk.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                  Kust kõige parema hinnaga sülearvuteid tellida? Hinnaklass oleks mingi siuke 600 ja eelistaks DOSiga planku.
                  Kui veel pole endale läpakat leidnud, siis MAX123 on üsna hea variant (noh, eeldusel, et Dell on sobiv firma). Nende outletis tooted mõistlike hindadega ja nad on Delli ametlikud maaletoojad.


                  TÄHELEPANU, KÜSIMUS - küsisin hiljuti nõu telefoni ostmise osas. Ostsin lõpuks Moto G ja olen igati rahul... ainult et... kahel korral on telefon asfaltiga tutvust teinud. Ekraan... noh, mitte eriti kaunis, 2,5 korralikku ämblikku nüüd klaasil. Ekraan ja kõik muu täiesti toimib, aga noh tahaks ikka ära vahetada selle klaasi.

                  Läksin HTTC'sse, mis peaks Motorolasid parandama, nemad ütlesid, et tegelevad AINULT garantiiremondiga ning ei oska isegi soovitada, kuhu minna või nii. Soovitage siis, kuhu võiks sellise murega pöörduda, et saada kiiret ja kvaliteetset abi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Kui veel pole endale läpakat leidnud, siis MAX123 on üsna hea variant (noh, eeldusel, et Dell on sobiv firma). Nende outletis tooted mõistlike hindadega ja nad on Delli ametlikud maaletoojad.


                    TÄHELEPANU, KÜSIMUS - küsisin hiljuti nõu telefoni ostmise osas. Ostsin lõpuks Moto G ja olen igati rahul... ainult et... kahel korral on telefon asfaltiga tutvust teinud. Ekraan... noh, mitte eriti kaunis, 2,5 korralikku ämblikku nüüd klaasil. Ekraan ja kõik muu täiesti toimib, aga noh tahaks ikka ära vahetada selle klaasi.

                    Läksin HTTC'sse, mis peaks Motorolasid parandama, nemad ütlesid, et tegelevad AINULT garantiiremondiga ning ei oska isegi soovitada, kuhu minna või nii. Soovitage siis, kuhu võiks sellise murega pöörduda, et saada kiiret ja kvaliteetset abi.
                    matimobiil (estonia pst TLN), enne seda telli ebayst uus ekraan. 10 eud läheb ekraani vahetus umbes

                    Kommentaar


                      Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                      matimobiil (estonia pst TLN), enne seda telli ebayst uus ekraan. 10 eud läheb ekraani vahetus umbes
                      Matil peaks olema neid ekraane endal sahtlist võtta. Tasub muidugi ette helistada ja küsida. http://www.matimobiiliari.ee/
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                        kas Andero Pebre = Amos foorumis?
                        Ainuke asi mis reedab minu mitte Anderoks olemise on see, et ma olen korduvalt väitnud - see reptiilide teema on täielik pask ning David Icke räägib ka enamusaja imelikku juttu.
                        Tuletan meelde, et see mees ütles 80ndatel, et ta on Kristus vms ja maailmalõpp tuleb aasta jooksul. Minu lühidalt kokkuvõttev vaatepunkt maailmale on lihtsalt see, et on grupp inimesi (kuni tuhat) kes "valitsevad" seda maailma ning asjad käivad nende suva järgi. Ei pea nad olema mingid illukad vms, vaid lihtsalt ärihaid kes on mitu sajandit näinud võimalusi ning need oskuslikult ära kasutanud. Ja miks ma nende vastu olen on see, et kui nad tõsiselt tahaks oleks maailmas rahu, võib-olla mitte täielik, kuid tubli 80% konflikte oleks olemata ja elu oleks enamus kohtades parem.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Ainuke asi mis reedab minu mitte Anderoks olemise on see, et ma olen korduvalt väitnud - see reptiilide teema on täielik pask ning David Icke räägib ka enamusaja imelikku juttu.
                          Tuletan meelde, et see mees ütles 80ndatel, et ta on Kristus vms ja maailmalõpp tuleb aasta jooksul. Minu lühidalt kokkuvõttev vaatepunkt maailmale on lihtsalt see, et on grupp inimesi (kuni tuhat) kes "valitsevad" seda maailma ning asjad käivad nende suva järgi. Ei pea nad olema mingid illukad vms, vaid lihtsalt ärihaid kes on mitu sajandit näinud võimalusi ning need oskuslikult ära kasutanud. Ja miks ma nende vastu olen on see, et kui nad tõsiselt tahaks oleks maailmas rahu, võib-olla mitte täielik, kuid tubli 80% konflikte oleks olemata ja elu oleks enamus kohtades parem.
                          Jajah...
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Ja miks ma nende vastu olen on see, et kui nad tõsiselt tahaks oleks maailmas rahu, võib-olla mitte täielik, kuid tubli 80% konflikte oleks olemata ja elu oleks enamus kohtades parem.
                            Selles konks ongi. Kuidas sa paned tuhandet inimest ühte asja tahtma?
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Seda nad ju hetkel tahavadki. Igasugu Putinid on vaja maha lüüa, siis on vaja üks pool islamikakluses valida, mingid teised vaesed ka ahju ja siis saab rahu. Amos illuminaadiks!

                              Kommentaar


                                Aa, tegelikult tulin ma siia teemasse ideega ka. Kas keegi kasutab tumblrit? Kui jah, siis äkki võiks PM-i kaudu ühenduda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X