320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Dr. Kirsimäe @ Maxilla
    +1. Lisaks kõigele on ta veel ka hästi-hästi ilus.

    Kommentaar


      Lugesin Jack Russell terjeri kohta ja seal oli selline lõik: "Developed in England some 200 years ago to hunt foxes". Aretatud kuidas?
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        Lugesin Jack Russell terjeri kohta ja seal oli selline lõik: "Developed in England some 200 years ago to hunt foxes". Aretatud kuidas?
        Postimehe portaal: Lemmik. Uudiseid kodu-ja metsloomadest ning palju praktilist infot. Loe lähemalt
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Ok. Tõu "emaks" on Trump. Aga kes isa on? Kuidas Jack Russell valis selle isendi, kellega paaritada?
          Lõik ...hakati aretama tema terrieritest madalajalsemat väiksemat versiooni... tekitas küsimuse, et kuidas nad aretasid madalajalsemat versiooni? Saagisid väikse jupp küljest?
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            Ok. Tõu "emaks" on Trump. Aga kes isa on? Kuidas Jack Russell valis selle isendi, kellega paaritada?
            Lõik ...hakati aretama tema terrieritest madalajalsemat väiksemat versiooni... tekitas küsimuse, et kuidas nad aretasid madalajalsemat versiooni? Saagisid väikse jupp küljest?
            Eks nad mõnema madalamajalgse teise tõuga ristasid. Kui sa taksi ja hundikore ristad siis tuleb ka mingi selline vahepealne värd. Kohe esimese korra ristamisega kindlasti ei ole lõpptulemus saadud, küllap seda tehti ikka kümneid kordi. Iga korraga ühte osapoolt muutes. Selline asi käib step by step.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Eks nad mõnema madalamajalgse teise tõuga ristasid. Kui sa taksi ja hundikore ristad siis tuleb ka mingi selline vahepealne värd. Kohe esimese korra ristamisega kindlasti ei ole lõpptulemus saadud, küllap seda tehti ikka kümneid kordi. Iga korraga ühte osapoolt muutes. Selline asi käib step by step.
              Step by step indeed, aga see võttis ikka kuramuse kaua aega. Respekt muidugi, sest hui nad teadsid mis iseäralikud tõved teatud tõugude ristamisel esinevad. Palju märkmeid ja kannatust oli vaja.
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Ma olen näinud kuidas spanjel üritas dogi karata.

                Kommentaar


                  kus Tallinnas müüakse Kappa särke, pusasid jms kraami?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    kus Tallinnas müüakse Kappa särke, pusasid jms kraami?
                    Küsi Lädra käest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      kus Tallinnas müüakse Kappa särke, pusasid jms kraami?
                      Hakkad lasna venkuks?
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marek_T
                        Minu vanaemal oli selline. Leidkoer. Hunt+taks. 20 cm jalad, pikk aga tugev kere ja kikkis kõrvad. Nimi oli Chaplin. Kui vaatasid, ei saanud naeru pidama. Chaplin oli väike, aga smelõi. Kõva lööma- ja kepimees, jooksuajal kevadeti kadus päevadeks. Käskluse "Võts!" peale lülitus hover-mode'i ja läbis 100 m 9.95. Rajumaid loomi, keda on olnud au tunda.
                        Täiesti perses Max-komöödia

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Täiesti perses Max-komöödia
                          Has your child been diagnosed with ADHD? Could it be an undiagnosed vision problem? Some vision problems present with the same symptoms as ADHD. Find
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Okei, eks ma nutitelefoniga proovin Mati juures õnne...

                            Aga põlise mittetallinnlasena ikka küsimusi jagub - kust võiks leida kõige parema hinna-kvaliteedisuhtega poe, kust osta meeste kingi ülikonna juurde ?

                            Mõtlesin, et mõistliku hinnaga ülikonna saamise jaoks on Moetänav ehk kõige mõistlikum koht (?) aga kingade osas ei tulnud küll ühtegi poodi hoobilt pähe. Ei ole selline kaup ka mida igapäevaselt (enda puhul isegi mitte iga-aastaselt) ostmas käiks...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Okei, eks ma nutitelefoniga proovin Mati juures õnne...

                              Aga põlise mittetallinnlasena ikka küsimusi jagub - kust võiks leida kõige parema hinna-kvaliteedisuhtega poe, kust osta meeste kingi ülikonna juurde ?

                              Mõtlesin, et mõistliku hinnaga ülikonna saamise jaoks on Moetänav ehk kõige mõistlikum koht (?) aga kingade osas ei tulnud küll ühtegi poodi hoobilt pähe. Ei ole selline kaup ka mida igapäevaselt (enda puhul isegi mitte iga-aastaselt) ostmas käiks...
                              Vaata suurtest kaubanduskeskustes ringi (Rocca Al Mare, Ülemiste, Kristiine), eks seal leiab kindlasti midagi. Vanasti oli Rocca Al Mares suur hulk erinevaid kingapoode, aga ma pole seal tükk aega käinud ega oska komenteerida, kas nad seal ka tänaseni eksisteerivad.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X