320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas abso Vaata postitust
    Kui ma tahan end FIEks võtta, siis kas kooli nimekirjas olek võib takistavaks muutuda?
    Kuidas see takistuseks olema peaks ?

    kui oled üldhariduskooli (gümnaasium, keskkool) hingekirjas siis peaks isegi kohustusliku sotsiaalmaksu tasumisega mingi ericase olema (noh, põhimõtteliselt riik maksab Sinu eest juba seda). Ülikoolis see enam ei toimi, päris pead ei oska ka keskkooli kohta öelda, aga tasub uurida.

    Ülikooli hingekirjas olek ei mõjuta kuidagi midagi...

    Kommentaar


      Sõna "puänt" soome keeles?

      Kommentaar


        huipentuma

        (peaks kõlbama küll)

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Huvitav kas kõrgete tornkraanade ülemine osa (kabiin ja nokk) pannakse suurte tormide ajal lukku või vastupidi tehakse lahti, et saaks see osa saaks liikuda nagu tuulelipp?
          Pannakse lukku. Ilma seisupidurita tornkraanasid ei ole. Seisupiduri töökindlust kontrollitakse ka kraana ülevaatustel enne tööle lubamist.

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust
            see on pigem majanduslik traagika, et meil mõnel pool kasutatakse endiselt veneaegset tehnikat. nii jätkates polegi suurt lootust järje peale jõuda.
            Noo ikka ei ole traagika. Maastikuläbivus on vene rasketehnika suurim pluss. Vaata kasvõi Autolehte või muud meediat, kus tuletõrjujad on rääkinud oma tehnikast ning alati on mainitud, et pehmel pinnasel on Vene (ZIL) tuletõrjeautod ainsad kes suudavad läbi ronida kõigest, kui lääne autod ammu omadega kinni on.

            UAZ-i dziipide maastikuläbivus on omaette teema, mu vennal oli kunagi UAZ-i kaubik tüübinimetusega 452, maastikuläbivus oli selline mis kõik kaasaegsed "maasturid" häbisse jätab.

            Aga noh, eks tehnika eesmärk oligi rasketes oludes kesta ja sellega saadi kuradi hästi hakkama. Ei saa küll nõustuda, et see kuidagi häbiväärne oleks, et kasutatakse vene rasketehnikat, kui olud on keerulised.

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              huipentuma

              (peaks kõlbama küll)
              Kõlbab küll, taksoomükke!

              Kommentaar


                Oleks vaja hunnikus spordiriideid. Nii trennis2rke, pykse kui ka retuuse. Yli6pilase kombel ei ole raha meeletult kulutada. Oskab keegi soovitada mingit poodi, kus vb oleks ehk v2he soodsamalt spordiriideid leida kui sportlandist ja mujal. Sportsdirectist nagu v2ga ei leidnud ja ei olnud minu yllatuseks seal hinnad ka eriti soodsamad kui mujal.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                  Oleks vaja hunnikus spordiriideid. Nii trennis2rke, pykse kui ka retuuse. Yli6pilase kombel ei ole raha meeletult kulutada. Oskab keegi soovitada mingit poodi, kus vb oleks ehk v2he soodsamalt spordiriideid leida kui sportlandist ja mujal. Sportsdirectist nagu v2ga ei leidnud ja ei olnud minu yllatuseks seal hinnad ka eriti soodsamad kui mujal.
                  Kui SD ei leia, siis vaata uuesti või proovi Sportlandi/Nike( või mingi muus firma) outlet poode.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Oleks vaja hunnikus spordiriideid. Nii trennis2rke, pykse kui ka retuuse. Yli6pilase kombel ei ole raha meeletult kulutada. Oskab keegi soovitada mingit poodi, kus vb oleks ehk v2he soodsamalt spordiriideid leida kui sportlandist ja mujal. Sportsdirectist nagu v2ga ei leidnud ja ei olnud minu yllatuseks seal hinnad ka eriti soodsamad kui mujal.
                    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                    Kui SD ei leia, siis vaata uuesti või proovi Sportlandi/Nike( või mingi muus firma) outlet poode.
                    Ma jääks ka selle variandi juurde. Ise olen sealt kuhjades igasugu kraami tellinud ja kui otsida, siis leiab igas hinnaklassis midagi. Pealegi on nende kodukal suht edukas kriteeriumide filtreerimise süsteem - kaubamärk, hind, värvid jne jne.

                    Ma ei tea kui palju Eestisse kohaletoomine maksab (elan ise mõnda aega juba välismaal), aga eks seda teavad teised ksf!-d öelda.

                    Kommentaar


                      Eks online SD puhul ongi pigem allahindlused põhjuseks, miks seda soodsaks kohaks peetakse. Ja neid tundub seal pidevalt olevat.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Mina soovitaks aga hoopiski midagi ebatavalist - taaskasutus on moes.

                        Ma olen pool juhuse tahtel mõnel korral sattunud secondhand poodidesse (a'la Humana), ühel korral ostsin kõikide siltide ja sedelitega Under Armouri golfisärgi (ülihea materjal, sobib minu meelest igasuguseks spordiks, ainult tal on paar nööpi ees) ja teisel juhul täiesti uue välimusega jooksusärgi (laseb ülihästi õhku läbi, mugav) maksid vist 3+2€. Väga rahul ...

                        Kommentaar


                          Küsimus algava liigahooaja eel. Kuidas on duubli ja põhivõistkonna eest mängides seis kaartidega? Nt Mängija A osaleb pidevalt nii duubli kui põhivõistkonna eest mängides. A saab kahes põhimeeskonna mängus kollase ja siis duublis mängides kollase. Siis jääb järgmine põhimeeskonna mäng vahele? Ja sama lugu otse punasega duubli eest mängides? Ja kui põhivõistkonna eest saab punase, siis järgmisel nv-l kehtib mängukeeld nt laupäeval toimuva duubli mängus ja pühap. toimuvas põhimeeskonna mängus?
                          Otsisin ka reeglistikust, kuid kahjuks ei leidnud arusaadavat vastust.

                          Kommentaar


                            Konsulteerisin ühe kohtunikuga ning ta ütles, et mõlema tiimiga lähevad eraldi arvesse kaardid ja kui saad mängukeelu siis ei tohi kummagi eest mängida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                              Oleks vaja hunnikus spordiriideid. Nii trennis2rke, pykse kui ka retuuse. Yli6pilase kombel ei ole raha meeletult kulutada. Oskab keegi soovitada mingit poodi, kus vb oleks ehk v2he soodsamalt spordiriideid leida kui sportlandist ja mujal. Sportsdirectist nagu v2ga ei leidnud ja ei olnud minu yllatuseks seal hinnad ka eriti soodsamad kui mujal.
                              paavli kaltsukas

                              Kommentaar


                                ja too outletide kompleks Tondi Selveri taga
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X