320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kas kangestatud marjaveini "Kosmos" veel toodetakse?
    kas seda ehk ei tootnud kurikuulus liiwi heliis, mis kinni pandi? kui keegi teine uuesti tootma ei hakanud(miks küll peaks?), siis ilmselt ei toodeta.

    Kommentaar


      Kui Julianus ostis Castovanni,kas vutisats saab siis nimeks ........Saate aru küll!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Läätsede hankimine. Millest alustada?

        Kommentaar


          Kas sees- või välispidiseks kasutamiseks?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
            Läätsede hankimine. Millest alustada?
            Endal oli nii, et jalka jaoks oli vaja ning panin Viru Keskuse instrumentaariumisse aja kirja, kontroll oli ära (€9 oli vist) ja põhimõtteliselt kohe oli olemas (ühepäevased, 30 paari, 30-40 eurtsi umbes). Pead ise ütlema ka, et tahad läätsede jaoks kontrollida ja ta laseb sul lõpus prooviläätsesi ka proovida - hull nusberdamine esimene kord. Need tehnikad mis ta sulle õpetab pole minu meelest nii head ja soovitan youtubest paremaid nippe uurida

            Kommentaar


              Mis on võimalused siis laupäevase poksimatši nägemiseks? Kas peale striimi on ka midagi oodata mingiteltki kanalitelt? Eeldan, et Mehhiko kanaleid meie televusserid ei näita eriti

              Kommentaar


                Kaks küsimust:
                1) Kas OlyBetis näidatakse seda Manny vs Floydi?
                ja
                2) Mis on kõige puhtam viin mida meie lettidel müüakse? Nagu kõige vähem mingi pasaga ära segatud ning kõige kvaliteetsemast piiritusest tehtud?

                Kommentaar


                  Viru Valge Hõbe, jee

                  Kommentaar


                    Ma olen aru saanud, et asi on maitses. Osad joovad Moe viina ja laidavad virut, teised vastupidi. Absolut peaks suht kindlapeale minek olema. Mul isa kasutab igasugu likööride tegemiseks Moe 1886 viina. Peaks olema eesti rukkist tehtud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amos Vaata postitust
                      Kaks küsimust:

                      2) Mis on kõige puhtam viin mida meie lettidel müüakse? Nagu kõige vähem mingi pasaga ära segatud ning kõige kvaliteetsemast piiritusest tehtud?
                      Beluga... mina pole paremat viina eestist leidnud

                      Kommentaar


                        Palju oleneb, mida viina puhtuse all silmas peetakse. Sa võid küll läbi triljoni filtri gazillion korda märjukest ajada, kui aga lõpuks ikka mingid maitseainet lisad, siis pigem võib tolle pudeli roosiks lüüa.

                        Kunagi kiitsin Laua Viina ja seda võib tänini teha. Küll aga sai ühes lauas oldud mõne inimesega, kellele meeldib teisi rahaga surnuks lüüa. Ja siis räägiti igast erinevatest tehastest, onnidest, legendidest ja kui palju ühe või teise kangema eest makstud jne. Ning siis üritati mind üllatada, et oli neil mingi erudeeritud ja kullast inimeste seltskond, kus siis pimedalt degusteeriti viinuškaid. Rohkem ei viitsinud seda pläma enam kuulata. Omaklassikas võitis mõistagi.

                        Ühel üritusel, kui kõik viinad olid otsas (Stolichnaya), siis polnud teha rohkemat, kui Beluga lahti kruvida... 5-6-7 või palju meid oli laususid ühest suust, et mis pask see veel on. Aga ei Beluga on hea tegelikult - kalleid asju kiputakse teinekord järgi nihverdama namiin.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Kaks küsimust:
                          1) Kas OlyBetis näidatakse seda Manny vs Floydi?
                          ja
                          2) Mis on kõige puhtam viin mida meie lettidel müüakse? Nagu kõige vähem mingi pasaga ära segatud ning kõige kvaliteetsemast piiritusest tehtud?
                          1. kindlasti mitte.

                          Kommentaar


                            Soomes on seda matši võimalik 50 euro eest enda telekasse tellida. Ehk seda nö. tavakanalitel otse polegi. Küsitakse vaatamise eest spets raha, nagu omal ajal Tonya Hardingu pulmaöö eest.

                            Kommentaar


                              Kas täna on mingi ebatavaline (kellaajaline) alksimüügi keelu piirang ka , et alaealised ennast silmini täis ei tõmbaks. Varasemast ajast on meelde jäänud, et mingid piirangud on olnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Kas täna on mingi ebatavaline (kellaajaline) alksimüügi keelu piirang ka , et alaealised ennast silmini täis ei tõmbaks. Varasemast ajast on meelde jäänud, et mingid piirangud on olnud.
                                Härra Lootsmann pole enam maavanem, et minu mälu järgi pole nüüd enam selliseid trikka tehtud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X