320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
    Sai võetud endale üks LCD monitor teleri vaatamiseks.
    Kui palju ma pean muretsema nende "burn in" pärast? nt TV6 logo vms.
    pead ei anna, aga internet räägib, et ei tohiks väga probleemi olla
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Millepärast juustu hind on praegu nõnda soodne?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Vene turg või selle puudumine ehk?

        Kommentaar


          Kusagilt on mälus pilt, et see piimatööstust väga ei mõjuta(nud).
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Mis ajast Messi enam enda paremat kätt ei pese?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Mis ajast Messi enam enda paremat kätt ei pese?
              Mingi kuu aega?

              Kommentaar


                kuhu saaks tallinnas viia ühe vana diivani?
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Mis vahe on muusika kuulamisel läbi kõrvaklappide ja muusika kuulamisel läbi kvaliteetsete kõrvaklappide?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Mis vahe on muusika kuulamisel läbi kõrvaklappide ja muusika kuulamisel läbi kvaliteetsete kõrvaklappide?
                    Väga pole vahet. Sitt muusika on ka heade klappide kaudu sitt muusika. Muidu ikka mingid nüansid on heliliselt, aga minu arvates need väga ei sega. Klassikalise muusika kuulamisel on see vahe eriti suur. Lisaks peaks olema kvaliteetsed ka töökindlamad. Ehk juhtmed ei tule nii kiirelt lahti ja ei pea iga poole aasta tagant uusi ostma.

                    Kommentaar


                      Heli puhtus.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Väga pole vahet. Sitt muusika on ka heade klappide kaudu sitt muusika. Muidu ikka mingid nüansid on heliliselt, aga minu arvates need väga ei sega. Klassikalise muusika kuulamisel on see vahe eriti suur. Lisaks peaks olema kvaliteetsed ka töökindlamad. Ehk juhtmed ei tule nii kiirelt lahti ja ei pea iga poole aasta tagant uusi ostma.
                        arvasin ka, et ei ole vahet. Kuid kui vahetasin vanad paari-viiekümne eurised uute parrot zik-ide vastu, siis läks tuju täitsa halvaks, et varasemalt kõrvadele paha-paha tegin.

                        Heli puhtus ja erinevate helide ruumiline tajumine ikka eelkõige, mis vahe tekitavad. + muidugi mugavus, et ei ole kuskil juhtmetega kinni ega hakka kõrvad valutama peale 3 tunnist kasutamist.

                        Kommentaar


                          On suur vahe. Kunagi ajasin pikalt läbi mingeid üliodavaid philipseid ja sonysid ostes. Siis keegi soovitas korralikke Denoneid ja järsku kuulsin mingeid asju, mida enne ei teadnudki et loos olid, kui olin odavatega kuulanud. + need odavad philipsid-sonyd lähevad väga kähku juhtme ühenduskohtadest katki, aga head klapid püsivad ja on nii kokkuvõttes odavamad.
                          Sellele ei vaidle vastu et sitt muusika jääb sitaks läbi paremate klappide.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Samas mööngem, et mõni keskpärane lugu võib saada hoopis teised kõlad ja taseme, kui kuulata heade klappidega.
                            Jah, minu arvates määrab ikka helikvaliteet palju. Aga ma ei kuula ka hipsterimuusikat. peaaegu.
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Samas mööngem, et mõni keskpärane lugu võib saada hoopis teised kõlad ja taseme, kui kuulata heade klappidega.
                              Jah, minu arvates määrab ikka helikvaliteet palju. Aga ma ei kuula ka hipsterimuusikat. peaaegu.
                              Noh. Mitte, et keskpàrane lugu oleks. Aga ma hakkasin Epliku teismelise libahundi mingeid kàike kuulma alles kanepitripil olles. Nùùd kuulen neid siiani. Klapid olid mingid kummalised.

                              Kommentaar


                                Selline küsimus.
                                Lennukipilet Oslo-Tallinn (ümberistumine Riias) maksab 680 krooni ja Oslo-Riia (sama lend) maksab 960 krooni. Millepärast on Oslo-Tallinn soodsam, kuigi lisalend on juures?
                                Ning teine küsimus on, et kui ma ostan Oslo-Tallinn (ümberistumine Riias), aga otsustan Riias mitte lennule minna, kas mul võib mingeid probleeme tekkida?
                                Tegemist meie kõigi lemmiku AirBalticuga.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X